MARLOW

10-16-04

 

High School Girls Team Scores: Marlow 23, Duncan 42, Anadarko 56, Elgin NS

 

(3200 Meters) 1) Felicia Fleming, Marlow 12:22; 2) Janicher, Elgin 12:43; 3)Randi Barrington, Marlow 12:57; 4) Pillow, Elgin 13:02; 5) Williams, Elgin 13:36; 6) Kodaseet, Anadarko 13:44; 7) Breanna Duncan, Marlow 13:48; 8) Secrest, Duncan 13:55; 9) Garrison, Elgin 14:01; 10) Goulding, Duncan 14:16; 11) Cassi Dillingham, Marlow 14:28; 12) Mirth, Duncan 14:51; 13) Jena Dunlap, Marlow 14:54; 14) KaudleKaule, Anadarko 14:57; 15) Watson, Duncan 15:01; 16) Fuller, Duncan 15:02; 17) Gonzalez, Anadarko 15:11; 18) Kodaseet, Anadarko 15:15; 19) Kara Hall, Marlow 15:26; 20) Horse, Anadarko 15:34; 21) Jessica Shelton, Marlow 15:50; 22) Ybarra, Anadarko 15:56; 23) Goulding, Duncan 15:57.

 

High School Boys Team Scores: Marlow 17, Anadarko 51, Elgin 62

 

(5K) 1) Stormey Duncan, Marlow 16:41; 2) Matt Moreno, Marlow 17:40; 3)Frank Fleming, Marlow 17:45; 4) Ware, Anadarko 17:49; 5) Justin Shelton, Marlow 18:02; 6) Casey Price, Marlow 18:05; 7) Subia, Anadarko 18:35; 8) Lamle, Elgin 18:52; 9) Wesley Parsons, Marlow 19:00; 10) Flores, Elgin 19:33; 11) Lerch, Anadarko 19:34; 12) Garcia, Elgin 19:50; 13) Williams, Anadarko 19:54; 14) Wolf, Elgin 19:57; 15) James Price, Marlow 20:05; 16) Taylor, Anadarko 20:20; 17) Williams, Anadarko 20:28; 18) Cody Cook, Marlow 20:31; 19) Hendrix, Elgin 21:19; 20) Cole, Elgin 21:45; 21) Owens, Anadarko 22:02; 22) Tsoodle, Andadarko 22:26; 23) Pontikes, Elgin 22:34; 24) Tyler Brooks, Marlow 22:36.

 

Jr. High Girls Team Scores: Marlow 22, Yukon 37, Mustang NS

 

(2500 Meters) 1) Julie Decarlo, Marlow 10:43; 2) Fisher, Mustang 10:56; 3) Cox, Yukon 11:03; 4) Tayler Walker, Marlow 11:06; 5) Kelly Davis, Marlow 11:08; 6) Neal, Yukon 11:20; 7) Heather Smith, Marlow 11:58; 8) Jurgenson, Yukon 12:26; 9) Peggy Matheny, Marlow 12:31; 10) Chadell George, Marlow 12:40; 11) Stephanie Pollard, Marlow 12:41; 12) Brower, Yukon 12:44; 13) Woolum, Yukon 12:51; 14) Deidre Hartsfield, Marlow 13:36; 15) Emily Hines, Marlow 13:42; 16) Hayle Davis, Marlow 13:57; 17) Shawna Grace, Marlow 14:05.

 

Jr. High Boys Team Scores: Marlow 25, Yukon 34

 

(3200 meters) 1) Mykel Moreno, Marlow 12:10; 2) Adelman, Yukon 12:23; 3) Cook, Yukon 13:05; 4) Andrew Ligon, Marlow 13:08; 5) Robert Lemons, Marlow 13:08; 6) Mustain, Yukon 13:15; 7) Dylan Ramey, Marlow 13:32; 8) Kenneth Oldfield, Marlow 13:51; 9) Jared Barrington, Marlow 10) Mike Goodman, Marlow 14:14; 11) Hill, Yukon 14:41; 12) Russell, Yukon 14:54; 13) Dawson, Yukon 14:55; 14) Kircher, Yukon 15:27; 15) Jones, Yukon 15:30; 16) Wheeler, Yukon 15:32; 17) Levi Patterson, Marlow 15:34; 18) Wallace, Yukon 15:45; 19) Briscoe, Yukon 16:20; 20) Matthew Tipton, Marlow 16:40.