JH 2013 - 4/4/2013
Ponca City
Girls 100 Meter Dash 8th Grade
================================================================================
Name
Year School
Seed Finals Points
================================================================================
Finals
1 Dice, E
Blackwell
14.50 10
2 Lewis, S
Ponca City 8th G
14.51 8
3 Anderson, L
Stillwater
14.68 6
4 Marquez, R
Ponca City 8th G
14.72 4
5 McPhail, Madison
Bartlesville 8
14.80 2
6 Roth, C
Tonkawa
15.06 1
Girls 200 Meter Dash 8th Grade
================================================================================
Name
Year School
Seed Finals Points
================================================================================
1 Crowder, Destiny
Ponca City 8th G
29.62 10
2 Nichols, J
Stillwater
30.18 8
3 Leven, K
Newkirk
32.52 6
4 Roth, C
Tonkawa
32.65 4
5 Meier, S
Stillwater
33.05 2
6 Cummings, C
Ponca City 8th G
33.36 1
Girls 400 Meter Dash 8th Grade
================================================================================
Name
Year School
Seed Finals Points
================================================================================
1 Crowder, Destiny
Ponca City 8th G
1:07.27 10
2 Stayton, S
Bartlesville 8
1:08.24 8
3 Combs, C
Bartlesville 8
1:12.62 6
4 LeBeau, J
Stillwater
1:12.99 4
5 Fluty, S
Stillwater
1:13.96 2
6 Bahnmaier, R
Ponca City 8th G
1:14.78 1
Girls 800 Meter Run 8th Grade
================================================================================
Name
Year School
Seed Finals Points
================================================================================
1 Stayton, S
Bartlesville 8
2:39.59 10
2 Taylor, M
Bartlesville 8
2:42.03 8
3 Elliott, E
Newkirk
2:49.78 6
4 Keith, E
Stillwater
2:57.81 4
5 Herbert, K
Newkirk
2:59.47 2
6 Hilton, C
Newkirk
3:01.00 1
Girls 1600 Meter Run 8th Grade
================================================================================
Name
Year School
Seed Finals Points
================================================================================
1 Elliott, E
Newkirk
6:25.00 10
2 Rigdon, R
Bartlesville 8
6:25.34 8
3 Hembree, H
Tonkawa
6:28.40 6
4 Herbert, K
Newkirk
6:40.27 4
5 Deffenbaugh, A
Bartlesville 8
6:47.17 2
6 Luis, S
Newkirk
6:50.72 1
Girls 100 Meter Hurdles 8th Grade
================================================================================
Name
Year School
Seed Finals Points
================================================================================
1 Jones, T
Ponca City 8th G
17.40 10
2 McEntire, C
Ponca City 8th G
18.28 8
3 Purdy, B
Stillwater
18.50 6
4 Covell, S
Bartlesville 8
19.39 4
5 Hawkins, H
Newkirk
19.56 2
6 Darrah, A
Tonkawa
20.34 1
Girls 300 Meter Hurdles 8th Grade
================================================================================
Name
Year School
Seed Finals Points
================================================================================
1 McEntire, C
Ponca City 8th G
53.25 10
2 Covell, S
Bartlesville 8
56.38 8
3 Jones, T
Ponca City 8th G
58.88 6
4 Purdy, B
Stillwater
1:00.66 4
5 Hawkins, H
Newkirk
1:02.56 2
6 Morris, S
Ponca City 8th G
1:02.62 1
Girls 4x100 Meter Relay 8th Grade
================================================================================
School
Seed Finals Points
================================================================================
1 Bartlesville 8th 'A'
55.37 20
2 Ponca City 8th 'A'
57.74 16
3 Stillwater 8th 'A'
59.02 12
4 Tonkawa 8th 'A'
59.40 8
5 Newkirk 8th 'A'
59.65 4
6 Blackwell 8th 'A'
1:03.56 2
Girls 4x200 Meter Relay 8th Grade
================================================================================
School
Seed Finals Points
================================================================================
1 Bartlesville 8th 'A'
2:02.24 20
2 Stillwater 8th 'A'
2:05.40 16
3 Tonkawa 8th 'A'
2:07.12 12
4 Newkirk 8th 'A'
2:11.52 8
5 Ponca City 8th 'A'
2:12.64 4
6 Blackwell 8th 'A'
2:14.65 2
Girls 4x400 Meter Relay 8th Grade
================================================================================
School
Seed Finals Points
================================================================================
1 Bartlesville 8th 'A'
4:50.46 20
2 Ponca City 8th 'A'
4:58.37 16
3 Newkirk 8th 'A'
5:00.72 12
4 Stillwater 8th 'A'
5:09.27 8
5 Blackwell 8th 'A'
5:24.52 4
Girls 4x800 Meter Relay 8th Grade
================================================================================
School
Seed Finals Points
================================================================================
1 Bartlesville 8th 'A'
11:36.34 20
2 Newkirk 8th 'A'
12:25.49 16
3 Ponca City 8th 'A'
12:45.83 12
4 Tonkawa 8th 'A'
13:30.87 8
Girls High Jump 8th Grade
================================================================================
Name
Year School
Seed Finals Points
================================================================================
1 Lindsly, O
Bartlesville 8
4-04.00 10
2 Slavens, A
Tonkawa
J4-04.00 8
3 Purdy, B
Stillwater
4-00.00 6
4 Cockriel, K
Stillwater
J4-00.00 4
5 Hawkins, H
Newkirk
J4-00.00 2
-- Perkins, A
Blackwell
NH
Girls Long Jump 8th Grade
================================================================================
Name
Year School
Seed Finals Points
================================================================================
1 Littau, Kearstin
Bartlesville 8
13-06.50 10
2 Schieber, Katelyn
Newkirk
12-06.50 8
3 Crowder, Destiny
Ponca City 8th G
12-04.75 6
4 O'Neill, Brianne
Tonkawa
12-04.50 4
5 Waters, Kori
Newkirk
12-03.00 2
6 McPhail, Madison
Bartlesville 8
12-02.50 1
Girls Shot Put 8th Grade
================================================================================
Name
Year School
Seed Finals Points
================================================================================
1 Stevenson, E
Stillwater
29-07.00 10
2 Hubbard, R
Blackwell
24-08.00 8
3 Kent, N
Ponca City 8th G
23-02.00 6
4 Johnson, A
Blackwell
20-03.50 4
5 Guzman, D
Tonkawa
19-08.50 2
Girls Discus Throw 8th Grade
================================================================================
Name
Year School
Seed Finals Points
================================================================================
1 Stevenson, E
Stillwater
75-05 10
2 Kent, N
Ponca City 8th G
60-00 8
3 Gritzmaker, H
Bartlesville 8
59-01 6
4 Hubbard, R
Blackwell
57-07 4
5 Cooper, L
Peckham 8th
51-07 2
6 Johnson, A
Blackwell
50-07 1
Girls 100 Meter Dash 9th Grade
================================================================================
Name
Year School
Seed Finals Points
================================================================================
1 Williams, K
Stillwater 9th
14.18 10
2 Case, A
Stillwater 9th
14.23 8
3 Bravenhockert, R
Tonkawa 9th
14.93 6
4 Bracken-Leach, K
Stillwater 9th
16.02 4
Girls 200 Meter Dash 9th Grade
================================================================================
Name
Year School
Seed Finals Points
================================================================================
1 Case, A
Stillwater 9th
30.02 10
2 Wilkie, S
Newkirk 9th
30.75 8
3 Herbert, T
Newkirk 9th
31.46 6
4 Avey, K
Ponca City 9th G
31.65 4
5 Kimmes, N
Stillwater 9th
32.13 2
6 Fugett, H
Stillwater 9th
34.52 1
Girls 400 Meter Dash 9th Grade
================================================================================
Name
Year School
Seed Finals Points
================================================================================
1 Swenson, M
Ponca City 9th G
1:11.94 10
2 Smith, S
Newkirk 9th
1:13.66 8
3 Shell, D
Stillwater 9th
1:20.94 6
4 Stewart, A
Ponca City 9th G
1:25.37 4
5 Phares, B
Stillwater 9th
1:34.72 2
6 Lathrop, J
Stillwater 9th
1:35.79 1
Girls 800 Meter Run 9th Grade
================================================================================
Name
Year School
Seed Finals Points
================================================================================
1 Luttberg, E
Stillwater 9th
2:44.12 10
2 Luis, M
Newkirk 9th
2:58.90 8
3 Swenson, M
Ponca City 9th G
3:02.52 6
4 Vetter, I
Ponca City 9th G
3:03.87 4
Girls 1600 Meter Run 9th Grade
================================================================================
Name
Year School
Seed Finals Points
================================================================================
1 Richardson, M
Newkirk 9th
6:24.46 10
2 Weant, S
Newkirk 9th
6:28.43 8
Girls 100 Meter Hurdles 9th Grade
================================================================================
Name
Year School
Seed Finals Points
================================================================================
1 Gattis, L
Stillwater 9th
18.56 10
2 Palmer, K
Stillwater 9th
20.28 8
3 Bracken-Leach, K
Stillwater 9th
22.25 6
Girls 300 Meter Hurdles 9th Grade
================================================================================
Name
Year School
Seed Finals Points
================================================================================
1 Gattis, L
Stillwater 9th
57.40 10
2 Palmer, K
Stillwater 9th
1:01.92 8
3 Bracken-Leach, K
Stillwater 9th
1:09.72 6
Girls 4x100 Meter Relay 9th Grade
================================================================================
School
Seed Finals Points
================================================================================
1 Stillwater 9th 'A'
58.00 20
2 Tonkawa 9th 'A'
59.37 16
3 Newkirk 9th 'A'
1:01.28 12
Girls 4x200 Meter Relay 9th Grade
================================================================================
School
Seed Finals Points
================================================================================
1 Newkirk 9th 'A'
2:04.18 20
2 Stillwater 9th 'A'
2:05.40 16
3 Ponca City 9th 'A'
2:05.84 12
4 Tonkawa 9th 'A'
2:06.02 8
Girls 4x400 Meter Relay 9th Grade
================================================================================
School
Seed Finals Points
================================================================================
1 Stillwater 9th 'A'
4:55.21 20
2 Ponca City 9th 'A'
5:00.30 16
3 Newkirk 9th 'A'
5:06.72 12
4 Tonkawa 9th 'A'
5:15.18 8
Girls 4x800 Meter Relay 9th Grade
================================================================================
School
Seed Finals Points
================================================================================
1 Newkirk 9th 'A'
12:12.58 20
Girls High Jump 9th Grade
================================================================================
Name
Year School
Seed Finals Points
================================================================================
1 Gattis, L
Stillwater 9th
4-02.00 10
Girls Long Jump 9th Grade
================================================================================
Name
Year School
Seed Finals Points
================================================================================
1 Larson, B
Tonkawa 9th
12-05.00 10
2 Fugett, H
Stillwater 9th
12-01.50 8
3 DeLeon, D
Tonkawa 9th
11-09.50 6
4 Phares, B
Stillwater 9th
9-08.00 4
5 Lathrop, J
Stillwater 9th
8-06.50 2
Girls Shot Put 9th Grade
================================================================================
Name
Year School
Seed Finals Points
================================================================================
1 Hoemann, E
Tonkawa 9th
30-00.00 10
2 McDaniel, H
Stillwater 9th
27-06.00 8
3 Briggs, B
Tonkawa 9th
25-09.00 6
4 Dethloff, A
Stillwater 9th
J25-09.00 4
5 Clinton, L
Ponca City 9th G
18-09.00 2
6 Keelin, K
Ponca City 9th G
16-07.00 1
Girls Discus Throw 9th Grade
================================================================================
Name
Year School
Seed Finals Points
================================================================================
1 Hoemann, E
Tonkawa 9th
79-09 10
2 McDaniel, H
Stillwater 9th
71-10 8
3 Dethloff, A
Stillwater 9th
69-03 6
4 Briggs, B
Tonkawa 9th
55-02 4
5 Clinton, L
Ponca City 9th G
48-01 2
6 Keelin, K
Ponca City 9th G
46-06 1
Boys 100 Meter Dash 8th Grade
================================================================================
Name
Year School
Seed Finals Points
================================================================================
1 Mendenhall, K
Perry 8
11.59 10
2 Angle, B
Ponca City 8th G
11.90 8
3 Saunders, J
Stillwater
12.02 6
4 Lard, J
Bartlesville 8
12.09 4
5 Newsome, J
Blackwell
12.27 2
6 Faulk, L
Bartlesville 8
12.72 1
Boys 200 Meter Dash 8th Grade
================================================================================
Name
Year School
Seed Finals Points
================================================================================
1 Mendenhall, K
Perry 8
24.18 10
2 Angle, B
Ponca City 8th G
25.00 8
3 Newsome, J
Blackwell
25.44 6
4 Faulk, L
Bartlesville 8
26.84 4
5 Brown, A
Ponca City 8th G
27.15 2
6 Robertson, C
Ponca City 8th G
27.40 1
Boys 400 Meter Dash 8th Grade
================================================================================
Name
Year School
Seed Finals Points
================================================================================
1 Mora, k
Tonkawa
56.62 10
2 Faulk, L
Bartlesville 8
1:03.12 8
3 McKinley, J
Bartlesville 8
1:03.59 6
4 Brown, A
Ponca City 8th G
1:06.12 4
5 Thompson, T
Ponca City 8th G
1:06.72 2
6 Duncan, K
Ponca City 8th G
1:07.87 1
Boys 800 Meter Run 8th Grade
================================================================================
Name
Year School
Seed Finals Points
================================================================================
1 Howey, Trevor
Ponca City 8th G
2:20.74 10
2 Lancaster, T
Bartlesville 8
2:24.12 8
3 Fry, T
Ponca City 8th G
2:30.78 6
4 Carey, W
Ponca City 8th G
2:31.90 4
5 Taylor, T
Bartlesville 8
2:32.96 2
6 Botts, Q
Blackwell
2:34.21 1
Boys 1600 Meter Run 8th Grade
================================================================================
Name
Year School
Seed Finals Points
================================================================================
1 Williams, H
Bartlesville 8
5:06.82 10
2 Shigley, N
Bartlesville 8
5:25.09 8
3 Zacharias, B
Stillwater
5:28.29 6
4 Summers, N
Tonkawa
5:43.97 4
5 Taylor, T
Bartlesville 8
5:47.31 2
6 Hernandez, C
Tonkawa
5:52.53 1
Boys 110 Meter Hurdles 8th Grade
================================================================================
Name
Year School
Seed Finals Points
================================================================================
1 Okyere, J
Bartlesville 8
17.59 10
2 Archambo, A
Bartlesville 8
17.64 8
3 Worley, N
Blackwell
17.72 6
4 Wilson, M
Ponca City 9th G
18.75 4
5 Garcia, I
Stillwater
19.00 2
6 Manuel, J
Newkirk
19.42 1
Boys 300 Meter Hurdles 8th Grade
================================================================================
Name
Year School
Seed Finals Points
================================================================================
1 Okyere, J
Bartlesville 8
47.93 10
2 Archambo, A
Bartlesville 8
48.59 8
3 Fry, T
Ponca City 8th G
49.09 6
4 Robertson, C
Ponca City 8th G
51.06 4
5 Worley, N
Blackwell
51.09 2
6 Hamilton, A
Tonkawa
53.52 1
Boys 4x100 Meter Relay 8th Grade
================================================================================
School
Seed Finals Points
================================================================================
1 Ponca City 8th 'A'
49.18 20
2 Blackwell 8th 'A'
51.91 16
3 Tonkawa 8th 'A'
52.44 12
4 Newkirk 8th 'A'
57.70 8
5 Tonkawa 8th B 'A'
59.25 4
Boys 4x200 Meter Relay 8th Grade
================================================================================
School
Seed Finals Points
================================================================================
1 Bartlesville 8th 'A'
1:46.37 20
2 Stillwater 8th 'A'
1:46.75 16
3 Tonkawa 8th 'A'
1:59.84 12
4 Newkirk 8th 'A'
2:03.00 8
5 Tonkawa 8th B 'A'
2:09.99 4
6 Peckham 8th 'A'
2:55.77 2
Boys 4x400 Meter Relay 8th Grade
================================================================================
School
Seed Finals Points
================================================================================
1 Bartlesville 8th 'A'
4:04.81 20
2 Tonkawa 8th 'A'
4:06.18 16
3 Ponca City 8th 'A'
4:20.90 12
4 Newkirk 8th 'A'
5:06.78 8
Boys 4x800 Meter Relay 8th Grade
================================================================================
School
Seed Finals Points
================================================================================
1 Bartlesville 8th 'A'
9:28.68 20
2 Ponca City 8th 'A'
9:48.65 16
3 Tonkawa 8th 'A'
9:50.50 12
4 Stillwater 8th 'A'
10:26.44 8
5 Blackwell 8th 'A'
12:02.91 4
6 Newkirk 8th 'A'
12:09.77 2
Boys High Jump 8th Grade
================================================================================
Name
Year School
Seed Finals Points
================================================================================
1 Worley, N
Blackwell
5-00.00 10
2 Archambo, A
Bartlesville 8
J5-00.00 8
3 McAllaster, G
Blackwell
4-10.00 6
4 Simpson, M
Bartlesville 8
J4-10.00 4
5 McFarland, C
Bartlesville 8
J4-10.00 2
6 Shear, A
Tonkawa
4-06.00 1
Boys Pole Vault 8th Grade
================================================================================
Name
Year School
Seed Finals Points
================================================================================
1 McDougal, Bryce
Ponca City 8th G
8-00.00 10
2 Howey, Trevor
Ponca City 8th G
7-06.00 8
3 Locke, Blaine
Ponca City 8th G
J7-06.00 6
-- Robinson, Zack
Bartlesville 8
NH
-- Burns, Brendyn
Ponca City 8th G
NH
Boys Long Jump 8th Grade
================================================================================
Name
Year School
Seed Finals Points
================================================================================
1 Angle, B
Ponca City 8th G
17-08.00 10
2 Simpson, M
Bartlesville 8
17-06.00 8
3 Holman, T
Bartlesville 8
17-00.00 6
4 McAllaster, G
Blackwell
16-00.50 4
5 Archambo, A
Bartlesville 8
15-08.50 2
6 Worley, N
Blackwell
15-06.50 1
7 Masri, Z
Stillwater 9th
13-00.00
Boys Shot Put 8th Grade
================================================================================
Name
Year School
Seed Finals Points
================================================================================
1 Warrior, F
Tonkawa
39-04.50 10
2 King, L
Bartlesville 8
37-02.00 8
3 Hutchinson, C
Blackwell
36-02.00 6
4 Thomas, D
Blackwell
35-02.00 4
5 Myer, C
Tonkawa
34-03.50 2
Boys Discus Throw 8th Grade
================================================================================
Name
Year School
Seed Finals Points
================================================================================
1 King, L
Bartlesville 8
114-08 10
2 Fry, T
Ponca City 8th G
112-04 8
3 Meyer, J
Tonkawa
112-03 6
4 Hutchinson, C
Blackwell
103-10 4
5 Swinford, M
Stillwater
85-03 2
6 Warrior, F
Tonkawa
84-09 1
Boys 100 Meter Dash 9th Grade
================================================================================
Name
Year School
Seed Finals Points
================================================================================
1 Brown, j
Stillwater 9th
11.18 10
2 Malveaux, Q
Stillwater 9th
11.68 8
3 Focht, R
Stillwater 9th
11.78 6
4 Gage, G
Bishop McGuinnes
12.05 4
5 Field, A
Ponca City 9th G
12.08 2
6 Mohr, J
Bishop McGuinnes
12.37 1
Boys 200 Meter Dash 9th Grade
================================================================================
Name
Year School
Seed Finals Points
================================================================================
1 Brown, j
Stillwater 9th
23.96 10
2 Focht, R
Stillwater 9th
24.90 8
3 Field, A
Ponca City 9th G
25.09 6
4 Blanchard, J
Bishop McGuinnes
25.24 4
5 Linton, T
Tonkawa 9th
26.24 2
Boys 400 Meter Dash 9th Grade
================================================================================
Name
Year School
Seed Finals Points
================================================================================
1 Voss, H
Bishop McGuinnes
58.78 10
2 Field, A
Ponca City 9th G
1:00.09 8
Boys 800 Meter Run 9th Grade
================================================================================
Name
Year School
Seed Finals Points
================================================================================
1 Ellis, Jacob
Stillwater 9th
2:21.11 10
2 Dickerson, D
Ponca City 9th G
2:31.34 8
3 Stemm, C
Stillwater 9th
2:33.28 6
4 Wu, T
Stillwater 9th
2:35.72 4
5 Ellis, Josh
Stillwater 9th
2:38.03 2
6 azizov, A
Stillwater 9th
2:38.43 1
Boys 1600 Meter Run 9th Grade
================================================================================
Name
Year School
Seed Finals Points
================================================================================
1 Ogle, J
Stillwater 9th
5:12.28 10
2 Summers, L
Tonkawa 9th
5:41.37 8
3 Dickerson, D
Ponca City 9th G
5:51.48 6
4 Headrick, S
Stillwater 9th
5:52.71 4
5 Mercer, J
Tonkawa 9th
5:54.46 2
6 Gragg, J
Stillwater 9th
6:03.40 1
Boys 110 Meter Hurdles 9th Grade
================================================================================
Name
Year School
Seed Finals Points
================================================================================
1 Stemm, C
Stillwater 9th
21.62 10
2 Gragg, J
Stillwater 9th
26.69 8
Boys 300 Meter Hurdles 9th Grade
================================================================================
Name
Year School
Seed Finals Points
================================================================================
1 Adams, C
Stillwater 9th
45.34 10
2 Wilson, M
Ponca City 9th G
47.66 8
3 Stemm, C
Stillwater 9th
50.88 6
4 Ellis, Josh
Stillwater 9th
54.60 4
5 Raun, C
Stillwater 9th
57.31 2
6 Gragg, J
Stillwater 9th
57.81 1
Boys 4x100 Meter Relay 9th Grade
================================================================================
School
Seed Finals Points
================================================================================
1 Stillwater 9th 'A'
45.82 20
2 Bishop McGuinness 9th 'A'
47.16 16
3 Stillwater 9th B 'A'
58.91 12
Boys 4x200 Meter Relay 9th Grade
================================================================================
School
Seed Finals Points
================================================================================
1 Stillwater 9th 'A'
1:37.71 20
2 Bishop McGuinness 9th 'A'
1:40.31 16
Boys 4x800 Meter Relay 9th Grade
================================================================================
School
Seed Finals Points
================================================================================
1 Stillwater 9th 'A'
9:27.52 20
2 Tonkawa 9th 'A'
10:52.65 16
Boys High Jump 9th Grade
================================================================================
Name
Year School
Seed Finals Points
================================================================================
1 Mercer, J
Tonkawa 9th
4-10.00 10
2 Brack, j
Stillwater 9th
J4-10.00 8
3 Headrick, S
Stillwater 9th
4-06.00 6
-- Raun, C
Stillwater 9th
NH
Boys Shot Put 9th Grade
================================================================================
Name
Year School
Seed Finals Points
================================================================================
1 Washington, I
Ponca City 9th G
39-01.00 10
2 Raulston, B
Ponca City 9th G
38-09.00 8
3 Gibson, J
Bishop McGuinnes
37-07.00 6
4 Kerntke, C
Stillwater 9th
37-06.50 4
5 Henry, B
Stillwater 9th
37-04.00 2
Boys Discus Throw 9th Grade
================================================================================
Name
Year School
Seed Finals Points
================================================================================
1 Henry, B
Stillwater 9th
124-10 10
2 Gibson, J
Bishop McGuinnes
112-00 8
3 Washington, I
Ponca City 9th G
102-09 6
4 Raulston, B
Ponca City 9th G
100-10 4
5 Major, G
Stillwater 9th
98-08 2
6 Colonel, C
Stillwater 9th
94-06 1
Female Team Scores
Place School
Points
===================================================================
1 Stillwater 9th
STI9 208
2 Bartlesville 8th
BVLL8 163
3 Ponca City 8th
PON8 137
4 Newkirk 9th
NEW9 112
5 Stillwater 8th
STI8 102
6 Newkirk 8th
NEW8 86
7 Tonkawa 9th
TON9 84
8 Ponca City 9th
PON9 62
9 Tonkawa 8th
TON
54
10 Blackwell 8th
BLA8 35
11 Peckham 8th
PEC8
2
Male Team Scores
Place School
Points
===================================================================
1 Stillwater 9th
STI9 214
2 Bartlesville 8th
BVLL8 197
3 Ponca City 8th
PON8 146
4 Tonkawa 8th
TON
88
5 Blackwell 8th
BLA8 72
6 Ponca City 9th
PON9 70
7 Bishop McGuinness 9th
BMC9 65
8 Stillwater 8th
STI8 40
9 Tonkawa 9th
TON9 38
10 Newkirk 8th
NEW8 27
11 Perry 8
PER
20
12 Stillwater 9th B
STI9B 12
13 Tonkawa 8th B
TON8B 8
14 Peckham 8th
PEC8
2