Licensed to: The ENDURO Group LLC
Ardmore 7/8
New Headline 2
04/20/2017 - 04/20/2017
Meet Scores
Meet Results
MALE TEAM SCORES 1 ARDMORE MIDDLE SCHOO JARD 465.333 2 PLAINVIEW MIDDLE SCH JPLA 225.000 3 DUNCAN MIDDLE SCHOOL JDUN 194.333 4 DURANT MIDDLE SCHOOL JDUR 157.000 5 ADA JUNIOR HIGH JADA 81.333 6 DICKSON MIDDLE SCHOO JDIC 75.000 FEMALE TEAM SCORES 1 ARDMORE MIDDLE SCHOO JARD 391.000 2 PLAINVIEW MIDDLE SCH JPLA 257.000 3 DURANT MIDDLE SCHOOL JDUR 182.000 4 ADA JUNIOR HIGH JADA 145.000 5 DUNCAN MIDDLE SCHOOL JDUN 95.000 6 DICKSON MIDDLE SCHOO JDIC 92.000
Event 1 GIRLS 7th 4x100m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 ARDMORE MIDDLE SCHOO A
JARD
52.73
2 PLAINVIEW MIDDLE SCH A
JPLA
55.90
3 DUNCAN MIDDLE SCHOOL A
JDUN
57.13
4 DURANT MIDDLE SCHOOL A
JDUR
57.55
5 ADA JUNIOR HIGH A
JADA
1:02.27
Event 2 GIRLS 8th 4x100m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 ARDMORE MIDDLE SCHOO A
JARD
53.50
2 PLAINVIEW MIDDLE SCH A
JPLA
54.02
3 DUNCAN MIDDLE SCHOOL A
JDUN
55.74
4 DURANT MIDDLE SCHOOL A
JDUR
56.72
5 DICKSON MIDDLE SCHOO A
JDIC
56.90
Event 3 BOYS 7th 4x100m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 ARDMORE MIDDLE SCHOO A
JARD
48.92
2 PLAINVIEW MIDDLE SCH A
JPLA
50.37
3 DURANT MIDDLE SCHOOL A
JDUR
53.44
4 ADA JUNIOR HIGH A
JADA
53.63
Event 4 BOYS 8th 4x100m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 ARDMORE MIDDLE SCHOO A
JARD
46.85
2 ADA JUNIOR HIGH A
JADA
50.59
3 DUNCAN MIDDLE SCHOOL A
JDUN
50.75
4 DURANT MIDDLE SCHOOL A
JDUR
50.80
Event 5 GIRLS 7th 4x800m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 ARDMORE MIDDLE SCHOO A
JARD
12:07.43
2 DURANT MIDDLE SCHOOL A
JDUR
13:23.55
3 DICKSON MIDDLE SCHOO A
JDIC
14:56.27
Event 6 GIRLS 8th 4x800m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 PLAINVIEW MIDDLE SCH A
JPLA
10:48.37
2 ARDMORE MIDDLE SCHOO A
JARD
11:21.52
3 DURANT MIDDLE SCHOOL A
JDUR
12:33.84
4 DICKSON MIDDLE SCHOO A
JDIC
14:37.55
Event 7 BOYS 7th 4x800m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 PLAINVIEW MIDDLE SCH A
JPLA
10:51.96
2 DURANT MIDDLE SCHOOL A
JDUR
12:30.05
Event 8 BOYS 8th 4x800m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 DUNCAN MIDDLE SCHOOL A
JDUN
10:16.49
2 DURANT MIDDLE SCHOOL A
JDUR
10:51.18
3 ARDMORE MIDDLE SCHOO A
JARD
11:17.74
Event 9 GIRLS 7th 100m Hurdles
NAME
GR
TEAM
TIME
1 KYNDLE LEDFORD [272]
JDUN
18.09
2 KATIN NGUYEN [334]
JDUR
18.47
3 CHEYENNE PETTIES [159]
JARD
20.35
4 BROOKLYN CORONADO [137]
JARD
20.47
5 AIDEN MANNING [149]
JARD
20.65
6 RILEY NGUYEN [335]
JDUR
21.05
7 HALIE KROHN [224]
JDIC
22.39
8 JAALIYAH LEWIS [331]
JDUR
22.77
9 TORI UNDERWOOD [236]
JDIC
27.24
10 MEGAN PRESTON [231]
JDIC
28.59
Event 10 GIRLS 8th 100m Hurdles
NAME
GR
TEAM
TIME
1 SIDNEY PARIS [337]
JDUR
17.45
2 LANDYN OWENS [115]
JADA
17.59
3 REAGAN GEUREN [409]
JPLA
19.10
4 KYLIE O'BRIEN [157]
JARD
19.55
5 ELICIA MARTIN [274]
JDUN
19.74
6 ALLEE RANEY [340]
JDUR
20.86
7 JAHLYA LOTT [148]
JARD
21.09
8 DESTINY TOM [347]
JDUR
21.26
Event 11 BOYS 7th 110m Hurdles
NAME
GR
TEAM
TIME
1 RICKY SMITH [200]
JARD
18.90
2 ZAMARION STEVENS [377]
JDUR
18.98
3 CHARLES HASKINS [185]
JARD
19.16
4 DAKAREE SCOTT [198]
JARD
19.35
5 WILL VOGT [130]
JADA
19.48
6 GREG BOOKER [177]
JARD
20.20
7 JOHNNHY BEVERLY [122]
JADA
20.83
8 JACOB BILLINGSLEY [280]
JDUN
22.79
9 RILEY HUNTER [290]
JDUN
22.92
Event 12 BOYS 8th 110m Hurdles
NAME
GR
TEAM
TIME
1 LARRIEON CONNLLEY [181]
JARD
18.48
2 MAYSON THIEBAUD [307]
JDUN
19.27
3 BRAYDEN HAMILTON [248]
JDIC
19.97
4 AIDAN STANDIFER [306]
JDUN
20.25
5 JACKSON ARTHUR [175]
JARD
20.35
6 ASHTON HUMPHREYS [186]
JARD
20.40
7 AARON ALVEREZ [173]
JARD
21.24
Event 13 GIRLS 7th 4x200m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 ARDMORE MIDDLE SCHOO A
JARD
1:53.72
2 PLAINVIEW MIDDLE SCH A
JPLA
1:58.96
3 ADA JUNIOR HIGH A
JADA
2:00.21
4 DURANT MIDDLE SCHOOL A
JDUR
2:02.41
5 DICKSON MIDDLE SCHOO A
JDIC
2:20.58
Event 14 GIRLS 8th 4x200m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 ARDMORE MIDDLE SCHOO A
JARD
1:52.44
2 PLAINVIEW MIDDLE SCH A
JPLA
1:55.93
3 DURANT MIDDLE SCHOOL A
JDUR
2:03.81
4 DICKSON MIDDLE SCHOO A
JDIC
2:07.56
Event 15 BOYS 7th 4x200m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 ARDMORE MIDDLE SCHOO A
JARD
1:43.96
2 PLAINVIEW MIDDLE SCH A
JPLA
1:46.88
3 DURANT MIDDLE SCHOOL A
JDUR
1:51.14
4 DUNCAN MIDDLE SCHOOL A
JDUN
1:56.34
Event 16 BOYS 8th 4x200m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 ARDMORE MIDDLE SCHOO A
JARD
1:39.09
2 DUNCAN MIDDLE SCHOOL A
JDUN
1:45.95
3 DURANT MIDDLE SCHOOL A
JDUR
1:46.42
Event 17 GIRLS 7th 800m Run
NAME
GR
TEAM
TIME
1 TATUM HAVENS [108]
JADA
2:49.15
2 MADDISON MILLER [421]
JPLA
2:53.31
3 HANNAH BREW [259]
JDUN
2:57.45
4 JESSICA ODOM [336]
JDUR
2:58.33
5 NAUGHTICA DOUGLAS [138]
JARD
3:00.63
6 JUILA YOUNG [171]
JARD
3:07.67
Event 18 GIRLS 8th 800m Run
NAME
GR
TEAM
TIME
1 KATIE WIGGS [429]
JPLA
2:36.24
2 DEMI HOOD [326]
JDUR
2:38.51
3 MALIYAH JOHNSON [146]
JARD
2:39.87
4 ASHLEN CLEM [213]
JDIC
2:41.51
5 MADI TURNER [427]
JPLA
2:42.28
6 KYLIE O'BRIEN [157]
JARD
2:53.09
Event 19 BOYS 7th 800m Run
NAME
GR
TEAM
TIME
1 RASHAWN WALKER [206]
JARD
2:27.09
2 JALEN REED [196]
JARD
2:28.04
3 SAMUEL SCHORNICK [304]
JDUN
2:33.88
4 NICK KELCH [441]
JPLA
2:35.34
5 AYDEN THOMPSON [308]
JDUN
2:39.49
6 COLTON LOPEZ [252]
JDIC
2:41.06
Event 20 BOYS 8th 800m Run
NAME
GR
TEAM
TIME
1 BRAYDEN ANOATUBBY [174]
JARD
2:24.69
2 CLAYTON JACK RA MCDONALD [253]
JDIC
2:25.96
3 DEVON BURNETTE [281]
JDUN
2:26.63
4 HUNTER CLEVENGER [246]
JDIC
2:30.55
5 MORGAN LOCKE [292]
JDUN
2:31.42
6 KEESHAN PIPKINS [368]
JDUR
2:40.31
Event 21 GIRLS 7th 100m Dash
NAME
GR
TEAM
TIME
1 KHALAYAH WILLIS [169]
JARD
14.17
2 JAKIRAH BENNETT [133]
JARD
14.44
3 KLARISSA TESTA [278]
JDUN
14.50
4 HEAVEN LEWIS [112]
JADA
14.54
5 KYNDLE LEDFORD [272]
JDUN
14.55
6 CHEYENNE PETTIES [159]
JARD
14.70
7 KATIN NGUYEN [334]
JDUR
15.12
8 HOLLY HAISLIP [323]
JDUR
15.15
9 SARAH AKIN [312]
JDUR
15.80
10 ANNMARIE LARNEY [110]
JADA
16.40
11 BRIANNA TALTON [277]
JDUN
16.57
12 ASHLEY MOTAL [228]
JDIC
17.02
13 ASHLEE BOTTOMS [103]
JADA
17.14
14 NIKOMI BLACKWOOD [212]
JDIC
18.14
15 MORGAN GRAVITT [217]
JDIC
19.22
16 JORDAN ISENHOWER [222]
JDIC
21.98
Event 22 GIRLS 8th 100m Dash
NAME
GR
TEAM
TIME
1 SHAKIRA SMITH [164]
JARD
13.49
2 TIONA COHEE [136]
JARD
14.74
3 ASHLEN CLEM [213]
JDIC
14.99
4 SAMARA HOLLIS [268]
JDUN
15.01
5 KATLEN CLEM [214]
JDIC
15.05
6 MAHAYLA ROBINSON [426]
JPLA
15.18
7 MORGAN FOSTER [407]
JPLA
15.20
8 HALLIE HARRISON [218]
JDIC
15.37
9 ELICIA MARTIN [274]
JDUN
15.39
10 ALLEE RANEY [340]
JDUR
15.52
11 BRANDASHA YOUNG [351]
JDUR
15.73
12 JESSIE KELLEY [416]
JPLA
15.77
13 JADEN WARD [118]
JADA
15.94
14 DESTINY TOM [347]
JDUR
15.96
15 LAKEN SEETON [343]
JDUR
16.18
16 MADISON JACKSON [414]
JPLA
17.09
17 Z'KHIA SEAMSTER [163]
JARD
17.10
Event 23 BOYS 7th 100m Dash
NAME
GR
TEAM
TIME
1 DESMOND BROWN [178]
JARD
12.58
2 ALAN CORONA [182]
JARD
13.04
3 PATRICK CONLEY [431]
JPLA
13.08
4 KHALIL GORDON [184]
JARD
13.20
5 FRANCISCO AVILA [354]
JDUR
13.23
6 JONAH ASCERCION [121]
JADA
13.36
7 CHARLES HASKINS [185]
JARD
13.38
8 RICKY SMITH [200]
JARD
13.48
9 BLUE NORMAN [446]
JPLA
14.13
10 GARRETT CHIJIOKE [123]
JADA
14.47
11 WILL VOGT [130]
JADA
14.55
12 QUINTON HUGHES [1030]
JDUR
14.88
13 ALAN MENDOZA [296]
JDUN
15.09
14 JACOB ADAMS [242]
JDIC
16.05
15 JAGGER BRADY [356]
JDUR
17.09
16 HUNTER CHILDERS [245]
JDIC
19.62
Event 24 BOYS 8th 100m Dash
NAME
GR
TEAM
TIME
1 DONALD MAY [191]
JARD
12.11
2 KERONN JOHNSON [188]
JARD
12.39
3 ASHER BELLAVIGNA [430]
JPLA
12.84
4 DESMOND PETTIT [301]
JDUN
13.23
5 KYE CARPER [357]
JDUR
13.38
6 COTIE BENNETT [1004]
JADA
13.46
7 HUNTER EGGENBERS [434]
JPLA
13.86
8 COLE HAMMOND [437]
JPLA
13.89
9 TAIGEN JAIMISON [361]
JDUR
14.34
10 WILLIAM YE [381]
JDUR
15.56
Event 25 GIRLS 7th 3200m Run
NAME
GR
TEAM
TIME
1 AVA MATLACK [152]
JARD
14:21.93
2 ADIN CLARK [403]
JPLA
14:53.93
3 KIMBREE BOSTON [315]
JDUR
15:53.58
Event 26 GIRLS 8th 3200m Run
NAME
GR
TEAM
TIME
1 JACEY KEITH [415]
JPLA
13:42.81
2 OLIVIA HELLER [410]
JPLA
14:40.49
3 NAYELI RODRIQUEZ [161]
JARD
16:02.62
4 ASTRID PEREZ [158]
JARD
16:07.27
Event 27 BOYS 7th 3200m Run
NAME
GR
TEAM
TIME
1 TREVOR HONEYCUTT [438]
JPLA
13:12.02
2 JAKOB COOK [247]
JDIC
13:32.14
3 RIVER EUBANKS [435]
JPLA
14:30.37
4 MATTHEW MCADAMS [443]
JPLA
15:37.34
5 DAWSON BOWMAN [355]
JDUR
15:52.99
6 TRISTON WELCH [258]
JDIC
16:23.52
Event 28 BOYS 8th 3200m Run
NAME
GR
TEAM
TIME
1 DAWSON REED [372]
JDUR
12:32.55
2 BENJAMIN JOHNSON [291]
JDUN
12:57.87
3 DEVON BURNETTE [281]
JDUN
13:00.08
4 AIDEN ISENBERG [360]
JDUR
14:53.11
5 WILLIAM YE [381]
JDUR
15:23.12
Event 29 GIRLS 7th 400m Dash
NAME
GR
TEAM
TIME
1 CHEYENNE PETTIES [159]
JARD
1:10.33
2 MERCEDES GRAY [321]
JDUR
1:10.58
3 KLARISSA TESTA [278]
JDUN
1:12.70
4 JUILA YOUNG [171]
JARD
1:13.80
5 JUSTICE ADAMSON [101]
JADA
1:14.46
6 ABI GREGORY [322]
JDUR
1:17.19
7 KOBIE MOISER [154]
JARD
1:18.29
8 BROOKLYN VILLARREAL [279]
JDUN
1:19.30
9 KELLY GALLVEZ [408]
JPLA
1:19.66
10 SARAH AKIN [312]
JDUR
1:20.66
11 TREVA BERRY [211]
JDIC
1:21.25
12 MARYANNE CRISWELL [104]
JADA
1:23.20
13 ADDIKA WRIGHT [241]
JDIC
1:25.15
14 JAELYN WATTERSON [238]
JDIC
1:27.75
Event 30 GIRLS 8th 400m Dash
NAME
GR
TEAM
TIME
1 KATIE WIGGS [429]
JPLA
1:05.81
2 MALIYAH JOHNSON [146]
JARD
1:08.28
3 MADALYN HALLFORD [267]
JDUN
1:10.41
4 KIM KING [329]
JDUR
1:20.08
5 DAJAREA CLARK [135]
JARD
1:20.17
6 KEYLEE MATHEWS [226]
JDIC
1:20.98
7 JESSIE KELLEY [416]
JPLA
1:23.32
8 BROOKLYN JOHNSTON [223]
JDIC
1:27.77
9 Z'KHIA SEAMSTER [163]
JARD
1:27.84
10 ABBY ARNOLD [209]
JDIC
1:30.48
Event 31 BOYS 7th 400m Dash
NAME
GR
TEAM
TIME
1 CARTER HAMILTON [436]
JPLA
57.67
2 RASHAWN WALKER [206]
JARD
58.95
3 JALEN REED [196]
JARD
59.45
4 TERRANCE MARTIN [293]
JDUN
59.83
5 BRAEDEN STEVENSON [449]
JPLA
59.92
6 DAXTON PRICE [448]
JPLA
1:01.99
7 JALIK LEWIS [362]
JDUR
1:04.02
8 COLTON LOPEZ [252]
JDIC
1:08.86
9 ALAN MENDOZA [296]
JDUN
1:10.56
10 LUKE BODKINS [244]
JDIC
1:11.73
11 JOHNATHAN MCRAE [294]
JDUN
1:13.46
12 JJ LAMBETH [251]
JDIC
1:18.37
13 PABLO GONZALES [1021]
JDUR
1:23.57
14 ROMAN ELLIOT [1020]
JDUR
1:27.88
15 JON MCLEMORE [254]
JDIC
1:29.95
Event 32 BOYS 8th 400m Dash
NAME
GR
TEAM
TIME
1 PAXTON NORTON [255]
JDIC
58.02
2 BRAYDEN ANOATUBBY [174]
JARD
59.47
3 DARIAN THOMPSON [203]
JARD
1:01.80
4 DAYLAN WILLIAMS [207]
JARD
1:02.30
5 KEESHAN PIPKINS [368]
JDUR
1:02.85
6 EDDY GUERRA [288]
JDUN
1:03.50
7 HUNTER CLEVENGER [246]
JDIC
1:04.38
8 LOGAN MCCUNE [365]
JDUR
1:09.56
Event 33 GIRLS 7th 300m Hurdles
NAME
GR
TEAM
TIME
1 JESSICA ODOM [336]
JDUR
57.53
2 BROOKLYN CORONADO [137]
JARD
1:01.19
3 JAALIYAH LEWIS [331]
JDUR
1:01.27
4 AIDEN MANNING [149]
JARD
1:03.81
Event 34 GIRLS 8th 300m Hurdles
NAME
GR
TEAM
TIME
1 LANDYN OWENS [115]
JADA
54.13
2 REAGAN GEUREN [409]
JPLA
58.66
3 KYLIE O'BRIEN [157]
JARD
1:00.95
4 JAHLYA LOTT [148]
JARD
1:00.97
5 DESTINY TOM [347]
JDUR
1:05.55
6 ISABELLA LOZANO [332]
JDUR
1:09.78
Event 35 BOYS 7th 300m Hurdles
NAME
GR
TEAM
TIME
1 RASHAWN WALKER [206]
JARD
49.63
2 RICKY SMITH [200]
JARD
49.78
3 GREG BOOKER [177]
JARD
52.75
4 DAKAREE SCOTT [198]
JARD
53.15
5 RILEY HUNTER [290]
JDUN
59.94
6 JACOB BILLINGSLEY [280]
JDUN
1:00.14
Event 36 BOYS 8th 300m Hurdles
NAME
GR
TEAM
TIME
1 LARRIEON CONNLLEY [181]
JARD
48.78
2 BRAYDEN HAMILTON [248]
JDIC
48.80
3 JACKSON ARTHUR [175]
JARD
51.02
4 MAYSON THIEBAUD [307]
JDUN
51.41
5 AIDAN STANDIFER [306]
JDUN
53.07
6 CLAYTON JACK RA MCDONALD [253]
JDIC
53.12
7 AUSTIN PENNYPACKER [300]
JDUN
54.32
8 AARON ALVEREZ [173]
JARD
54.69
9 LOGAN MCCUNE [365]
JDUR
1:00.91
Event 37 GIRLS 7th 200m Dash
NAME
GR
TEAM
TIME
1 TRINIDEE JEFFERSON [144]
JARD
28.73
2 KLARISSA TESTA [278]
JDUN
30.15
3 HEAVEN LEWIS [112]
JADA
30.30
4 KYNDLE LEDFORD [272]
JDUN
30.58
5 CHEYENNE PETTIES [159]
JARD
31.58
6 CHLOE RUCKER [162]
JARD
31.79
7 SARAH AKIN [312]
JDUR
33.49
8 ABI GREGORY [322]
JDUR
34.64
9 NATALIA CHAIRES [261]
JDUN
34.86
10 JAALIYAH LEWIS [331]
JDUR
34.87
11 MARYANNE CRISWELL [104]
JADA
37.38
12 HALIE KROHN [224]
JDIC
37.99
13 MORGAN GRAVITT [217]
JDIC
38.04
14 ADDIKA WRIGHT [241]
JDIC
38.78
JORDAN ISENHOWER [222]
JDIC
DNF
Event 38 GIRLS 8th 200m Dash
NAME
GR
TEAM
TIME
1 KELSEY CARATHERS [402]
JPLA
28.41
2 MARRYAH STUBBLEFIELD [167]
JARD
28.44
3 ANGELINA BRUNER [134]
JARD
29.99
4 SAMARA HOLLIS [268]
JDUN
30.34
5 MORGAN FOSTER [407]
JPLA
30.67
6 MADALYN HALLFORD [267]
JDUN
31.53
7 BRANDASHA YOUNG [351]
JDUR
32.24
8 REBEKAH MOSE [422]
JPLA
32.74
9 HANNAH FELTON [319]
JDUR
33.64
10 JESSIE KELLEY [416]
JPLA
33.92
11 ISABELLA LOZANO [332]
JDUR
35.37
12 BROOKLYN JOHNSTON [223]
JDIC
38.34
Event 39 BOYS 7th 200m Dash
NAME
GR
TEAM
TIME
1 DESMOND BROWN [178]
JARD
25.41
2 KHALIL GORDON [184]
JARD
26.22
3 PATRICK CONLEY [431]
JPLA
26.71
4 ALAN CORONA [182]
JARD
27.55
5 TERRANCE MARTIN [293]
JDUN
27.83
6 BRANDON ALLEN [172]
JARD
27.86
7 REIS TAYLOR [450]
JPLA
28.08
8 BLUE NORMAN [446]
JPLA
28.68
9 JAMAR STUBBLEFIELD [201]
JARD
29.65
10 ALAN MENDOZA [296]
JDUN
31.66
11 LUKE BODKINS [244]
JDIC
32.55
12 JJ LAMBETH [251]
JDIC
35.10
Event 40 BOYS 8th 200m Dash
NAME
GR
TEAM
TIME
1 DONALD MAY [191]
JARD
24.84
2 KERONN JOHNSON [188]
JARD
25.48
3 ASHER BELLAVIGNA [430]
JPLA
26.21
4 TYSON WALKER [309]
JDUN
26.46
5 HUNTER EGGENBERS [434]
JPLA
26.96
6 COTIE BENNETT [1004]
JADA
27.35
7 DESMOND PETTIT [301]
JDUN
27.54
8 COLE HAMMOND [437]
JPLA
28.73
9 JOSUE ARROYO [353]
JDUR
30.17
10 XAVIER POLANCO [369]
JDUR
30.98
Event 41 GIRLS 7th 1600m Run
NAME
GR
TEAM
TIME
1 TATUM HAVENS [108]
JADA
6:18.11
2 NAUGHTICA DOUGLAS [138]
JARD
6:29.74
3 ADIN CLARK [403]
JPLA
6:55.96
4 KIMBERLY RAMIREZ [160]
JARD
7:06.40
5 SAGE GOSEYUN [141]
JARD
7:32.43
6 KAYCE POLSON [338]
JDUR
7:40.52
Event 42 GIRLS 8th 1600m Run
NAME
GR
TEAM
TIME
1 MALIYAH JOHNSON [146]
JARD
5:55.74
2 HADYN HOBBS [411]
JPLA
5:59.55
3 JACEY KEITH [415]
JPLA
6:01.93
4 DEMI HOOD [326]
JDUR
6:05.18
5 OLIVIA HELLER [410]
JPLA
6:14.78
6 MESA STEDMAN [165]
JARD
6:54.71
Event 43 BOYS 7th 1600m Run
NAME
GR
TEAM
TIME
1 COLTON KNOX [442]
JPLA
5:53.21
2 AYDEN THOMPSON [308]
JDUN
5:54.78
3 COLTON LOPEZ [252]
JDIC
6:02.18
4 TREVOR HONEYCUTT [438]
JPLA
6:11.30
5 JAKOB COOK [247]
JDIC
6:24.52
6 RIVER EUBANKS [435]
JPLA
6:39.71
Event 44 BOYS 8th 1600m Run
NAME
GR
TEAM
TIME
1 TRAVIS MEADOWS [295]
JDUN
5:21.49
2 ISAIAH JEFFERSON [439]
JPLA
5:23.49
3 BRAYDEN ANOATUBBY [174]
JARD
5:29.93
4 NATHAN HUDSON [289]
JDUN
5:39.43
5 DAWSON REED [372]
JDUR
5:44.74
6 MORGAN LOCKE [292]
JDUN
5:46.49
Event 45 GIRLS 7th 4x400m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 ARDMORE MIDDLE SCHOO A
JARD
4:32.94
2 PLAINVIEW MIDDLE SCH A
JPLA
4:41.90
3 DURANT MIDDLE SCHOOL A
JDUR
4:52.49
4 ADA JUNIOR HIGH A
JADA
5:00.70
5 DICKSON MIDDLE SCHOO A
JDIC
5:51.23
Event 46 GIRLS 8th 4x400m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 PLAINVIEW MIDDLE SCH A
JPLA
4:24.97
2 ARDMORE MIDDLE SCHOO A
JARD
4:30.61
3 DICKSON MIDDLE SCHOO A
JDIC
4:50.29
4 DURANT MIDDLE SCHOOL A
JDUR
4:55.20
5 DUNCAN MIDDLE SCHOOL A
JDUN
5:10.21
Event 47 BOYS 7th 4x400m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 PLAINVIEW MIDDLE SCH A
JPLA
4:05.33
2 ARDMORE MIDDLE SCHOO A
JARD
4:06.60
3 ARDMORE MIDDLE SCHOO B
JARD
4:07.18
4 DURANT MIDDLE SCHOOL A
JDUR
4:22.83
5 DUNCAN MIDDLE SCHOOL A
JDUN
4:26.44
Event 48 BOYS 8th 4x400m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 DURANT MIDDLE SCHOOL A
JDUR
4:00.79
2 ARDMORE MIDDLE SCHOO A
JARD
4:01.86
3 ADA JUNIOR HIGH A
JADA
4:08.87
4 DUNCAN MIDDLE SCHOOL A
JDUN
4:10.79
5 DICKSON MIDDLE SCHOO A
JDIC
4:10.94
Event 49 GIRLS 7th High Jump
NAME
GR
TEAM
MARK
1 KLAUDIA SOTELO [116]
JADA
4'06.00"
2 ALEXA JACKSON [109]
JADA
4'04.02"
3 CHLOE RUCKER [162]
JARD
4'04.01"
4 TATUM HAVENS [108]
JADA
4'04.00"
Event 50 GIRLS 8th High Jump
NAME
GR
TEAM
MARK
1 LACIE WINCHESTER [240]
JDIC
4'06.00"
2 AHLYRA ANDERSON [132]
JARD
4'02.00"
Event 51 BOYS 7th High Jump
NAME
GR
TEAM
MARK
1 DEVION KNIGHT [190]
JARD
4'08.01"
2 ZAMARION STEVENS [377]
JDUR
4'08.00"
3 GREG BOOKER [177]
JARD
4'06.01"
4 JALIK LEWIS [362]
JDUR
4'06.00"
Event 52 BOYS 8th High Jump
NAME
GR
TEAM
MARK
1 HUNTER EGGENBERS [434]
JPLA
5'06.00"
2 HUNTER CLEVENGER [246]
JDIC
5'02.00"
3 DAYLAN WILLIAMS [207]
JARD
5'00.02"
4 COLE HAMMOND [437]
JPLA
5'00.01"
5 MAYSON THIEBAUD [307]
JDUN
5'00.00"
6 NATHAN HUDSON [289]
JDUN
4'10.00"
6 LARRIEON CONNLLEY [181]
JARD
4'10.00"
6 SOONER JOHNSON [1006]
JADA
4'10.00"
Event 53 GIRLS 7th Long Jump
NAME
GR
TEAM
MARK
1 NAUGHTICA DOUGLAS [138]
JARD
13'08.50"
2 AMAYA FRIZELL [105]
JADA
13'00.00"
3 JENTRY CLEMONS [404]
JPLA
12'09.00"
4 HONEYZTI JEFFERSON [143]
JARD
12'08.00"
5 BONNIE RICE [341]
JDUR
12'01.75"
6 ANNMARIE LARNEY [110]
JADA
10'04.50"
Event 54 GIRLS 8th Long Jump
NAME
GR
TEAM
MARK
1 SHAKIRA SMITH [164]
JARD
15'08.00"
2 AHLYRA ANDERSON [132]
JARD
14'00.50"
3 KATLEN CLEM [214]
JDIC
13'10.00"
4 JAYCEE SANTOS [275]
JDUN
12'10.00"
5 KENNEDY KELLY [270]
JDUN
11'10.00"
6 KIM KING [329]
JDUR
11'08.00"
Event 55 BOYS 7th Long Jump
NAME
GR
TEAM
MARK
1 BRANDON ALLEN [172]
JARD
16'06.00"
2 LUKE BODKINS [244]
JDIC
15'09.25"
3 DAKAREE SCOTT [198]
JARD
15'03.25"
4 RICKY SMITH [200]
JARD
15'02.00"
5 DAMIUS SEARS [374]
JDUR
14'02.50"
6 WILL VOGT [130]
JADA
14'02.00"
Event 56 BOYS 8th Long Jump
NAME
GR
TEAM
MARK
1 LARRIEON CONNLLEY [181]
JARD
16'09.25"
2 QUINCY WALKER [205]
JARD
16'08.75"
3 DAYLAN WILLIAMS [207]
JARD
15'04.50"
4 CHADRE MCGEE [192]
JARD
15'04.00"
5 AUSTIN PENNYPACKER [300]
JDUN
14'11.50"
6 JOSUE ARROYO [353]
JDUR
14'07.00"
Event 57 GIRLS 7th Pole Vault
NAME
GR
TEAM
MARK
1 ALLI MCADAMS [420]
JPLA
7'06.00"
2 JENTRY CLEMONS [404]
JPLA
7'00.00"
Event 59 BOYS 7th Pole Vault
NAME
GR
TEAM
MARK
1 COLTON KNOX [442]
JPLA
9'06.00"
2 JOHNATHAN MCRAE [294]
JDUN
8'00.00"
3 NICK KELCH [441]
JPLA
7'06.00"
4 RILEY HUNTER [290]
JDUN
7'00.00"
Event 60 BOYS 8th Pole Vault
NAME
GR
TEAM
MARK
1 ASHER BELLAVIGNA [430]
JPLA
10'06.00"
Event 61 GIRLS 7th Shot Put
NAME
GR
TEAM
MARK
1 SHAYLA WOFFORD [119]
JADA
26'07.00"
2 ALEXA WEST [349]
JDUR
22'00.00"
3 TA'LAYEH COOPER [317]
JDUR
21'08.00"
4 TAELYNN HOLBROOK [220]
JDIC
21'02.00"
5 LAUREN BUBEN [260]
JDUN
20'00.00"
6 ALYSSA WARREN [237]
JDIC
19'10.00"
Event 62 GIRLS 8th Shot Put
NAME
GR
TEAM
MARK
1 TIONA COHEE [136]
JARD
29'06.00"
2 JADEN WARD [118]
JADA
27'09.00"
3 PRESLEY NEWCOMB [114]
JADA
27'07.00"
4 LANDRI SIMS [344]
JDUR
24'09.50"
5 SHAE RASMUSSEN [232]
JDIC
24'07.00"
6 Z'KHIA SEAMSTER [163]
JARD
23'03.50"
Event 63 BOYS 7th Shot Put
NAME
GR
TEAM
MARK
1 LEVI LAIL [125]
JADA
36'09.00"
2 LANE JOHNSON [440]
JPLA
36'00.00"
3 HUNTER CANFIELD [179]
JARD
35'01.00"
4 ENRIQUE TOVAR [204]
JARD
33'10.00"
5 SHAWN JOHNSON [189]
JARD
32'05.00"
6 DRU NAYLOR [445]
JPLA
30'00.00"
Event 64 BOYS 8th Shot Put
NAME
GR
TEAM
MARK
1 QUADE DERRYBERRY [183]
JARD
40'09.00"
2 STEVEN CULBERSON [284]
JDUN
37'02.00"
3 KOHNER GALLAGER [1001]
JADA
36'10.00"
4 JALEN SHEPPARD [199]
JARD
32'02.00"
5 JESUS GALVEZ [1010]
JDUR
32'00.00"
6 ALI MADRID [363]
JDUR
31'02.00"
Event 66 GIRLS 8th Discus Throw
NAME
GR
TEAM
MARK
1 LANDYN OWENS [115]
JADA
89'00.00"
2 REAGAN GEUREN [409]
JPLA
87'11.00"
3 PRESLEY NEWCOMB [114]
JADA
75'08.00"
4 LACIE WINCHESTER [240]
JDIC
74'10.00"
5 CHELSEA WILMOTH [350]
JDUR
73'07.00"
6 TIONA COHEE [136]
JARD
71'00.00"
Event 67 BOYS 7th Discus Throw
NAME
GR
TEAM
MARK
1 LEVI LAIL [125]
JADA
128'09.00"
2 LANE JOHNSON [440]
JPLA
120'09.00"
3 HUNTER CANFIELD [179]
JARD
108'09.00"
4 DRU NAYLOR [445]
JPLA
103'02.00"
5 PARKER BLANKENSHIP [176]
JARD
84'10.00"
6 JAXON MERCHANT [297]
JDUN
84'08.00"
Event 68 BOYS 8th Discus Throw
NAME
GR
TEAM
MARK
1 STEVEN CULBERSON [284]
JDUN
119'11.00"
2 COLE TODD [1003]
JADA
115'11.00"
3 DALTON MILLER [444]
JPLA
107'06.00"
4 KOHNER GALLAGER [1001]
JADA
106'04.00"
5 JACOB RILEY [302]
JDUN
93'09.00"
6 KYLE HUNTER [1005]
JADA
82'05.00"