Licensed to: The ENDURO Group LLC

Enid/Chisholm Indoor 6A II

Garfield County Expo Center

Enid, Oklahoma

02/14/2020 - 02/14/2020

Meet Scores


MALE TEAM SCORES
1NORMAN HIGH SCHOOL NORM 103.000
2DEER CREEK (EDMOND) DEER 90.000
3BROKEN ARROW HIGH SC BROK 70.000
4MUSTANG HIGH SCHOOL MUST 56.500
5YUKON HIGH SCHOOL YUKO 51.000
6OWASSO HIGH SCHOOL OWAS 41.500
7ENID HIGH SCHOOL ENID 28.000
8UNION HIGH SCHOOL UNIO 18.000
9B NORMAN HIGH SCHOOL BORM 10.000
9EDMOND NORTH HIGH SC EDNO 10.000
11MUSKOGEE HIGH SCHOOL MUSK 8.000
12B DEER CREEK (EDMOND BEER 5.000
13EDMOND SANTA FE HIGH EDSF 4.000
FEMALE TEAM SCORES
1DEER CREEK (EDMOND) DEER 144.000
2BROKEN ARROW HIGH SC BROK 63.000
3NORMAN HIGH SCHOOL NORM 61.000
4B DEER CREEK (EDMOND BEER 38.000
5MUSTANG HIGH SCHOOL MUST 35.000
6EDMOND SANTA FE HIGH EDSF 32.000
7UNION HIGH SCHOOL UNIO 27.000
8ENID HIGH SCHOOL ENID 26.000
9OWASSO HIGH SCHOOL OWAS 20.000
10YUKON HIGH SCHOOL YUKO 18.000
11MUSKOGEE HIGH SCHOOL MUSK 10.000
11WAGONER HIGH SCHOOL WAGO 10.000
13B EDMOND SANTA FE HI BDSF 4.000
13PONCA CITY HIGH SCHO PONC 4.000
15B UNION HIGH SCHOOL BNIO 3.000
16B MUSTANG HIGH SCHOO BUST 1.000

Meet Results


Ev# 1 GIRLS 55m Hurdles Ev# 2 BOYS 55m Hurdles Ev# 3 GIRLS 55m Dash Ev# 4 BOYS 55m Dash Ev# 5 GIRLS 4x800m Relay
Ev# 6 BOYS 4x800m Relay Ev# 7 GIRLS 400m Dash Ev# 8 BOYS 400m Dash Ev# 9 GIRLS 3200m Run Ev# 10 BOYS 3200m Run
Ev# 11 GIRLS 640m Relay Ev# 12 BOYS 640m Relay Ev# 13 GIRLS 800m Run Ev# 14 BOYS 800m Run Ev# 15 GIRLS 1600m Run
Ev# 16 BOYS 1600m Run Ev# 17 GIRLS 1280m Relay Ev# 18 BOYS 1280m Relay Ev# 19 GIRLS High Jump Ev# 20 BOYS High Jump
Ev# 21 GIRLS Long Jump Ev# 22 BOYS Long Jump Ev# 23 GIRLS Pole Vault Ev# 24 BOYS Pole Vault Ev# 25 GIRLS Shot Put
Ev# 26 BOYS Shot Put

[Top of Page] [Event List]

Event 1 GIRLS 55m Hurdles

NAME GR TEAM TIME

FINALS
1      Addison Roberts [440] F 9 Deer Creek (Edmond) 0:09.12
2      Taylore Baker [469] F 9 Edmond Santa Fe High 0:09.37
3      Niomee Casey [354] F 11 Broken Arrow High Sc 0:10.07
4      Noel Douglas [166] F 9 B Edmond Santa Fe Hi 0:10.22
5      Karli Platte [476] F 9 Edmond Santa Fe High 0:10.32
6      Kailey Kelly [625] F 10 Norman High School 0:10.37
7      Yeeun Lee [503] F 11 Enid High School 0:10.55
8      Alexis Cates [426] F 11 Deer Creek (Edmond) 0:10.60

PRELIMS
1      Addison Roberts [440] F 9 Deer Creek (Edmond) 0:08.94 Q
2      Taylore Baker [469] F 9 Edmond Santa Fe High 0:09.36 Q
3      Alexis Cates [426] F 11 Deer Creek (Edmond) 0:09.76 Q
4      Karli Platte [476] F 9 Edmond Santa Fe High 0:09.91 Q
5      Niomee Casey [354] F 11 Broken Arrow High Sc 0:10.23 Q
6      Kailey Kelly [625] F 10 Norman High School 0:10.33 Q
7      Yeeun Lee [503] F 11 Enid High School 0:10.34 Q
8      Noel Douglas [166] F 9 B Edmond Santa Fe Hi 0:10.39 Q
9      Ozlynn Wiggin [512] F 12 Enid High School 0:10.41
10      Alexandria Johnson [500] F 11 Enid High School 0:11.08
11      Tallie Brinlee [240] F 10 B Norman High School 0:11.18
12      Kaelyn Petroski [249] F 9 B Norman High School 0:11.36
[Top of Page] [Event List]

Event 2 BOYS 55m Hurdles

NAME GR TEAM TIME

FINALS
1      Chris Gerber [818] M 12 Yukon High School 0:07.96
2      Blake Gerber [817] M 12 Yukon High School 0:08.00
3      Zach Mcgowan [392] M 11 Broken Arrow High Sc 0:08.38
4      Nicarie Duke [768] M 11 Union High School 0:08.68
5      Andrew Craddock [597] M 12 Mustang High School 0:08.73
6      Karl Tech [830] M 9 Yukon High School 0:08.80
7      John Wheeler [535] M 10 Enid High School 0:09.72
     Kory Flynn [381] M 11 Broken Arrow High Sc DNS

PRELIMS
1      Blake Gerber [817] M 12 Yukon High School 0:08.04 Q
2      Chris Gerber [818] M 12 Yukon High School 0:08.29 Q
3      Zach Mcgowan [392] M 11 Broken Arrow High Sc 0:08.59 Q
4      Nicarie Duke [768] M 11 Union High School 0:08.64 Q
5      Andrew Craddock [597] M 12 Mustang High School 0:08.75 Q
6      Karl Tech [830] M 9 Yukon High School 0:08.77 Q
7      Kory Flynn [381] M 11 Broken Arrow High Sc 0:08.79 Q
8      John Wheeler [535] M 10 Enid High School 0:08.99 Q
9      Cache Nease [827] M 11 Yukon High School 0:09.03
10      Quinn Johnson [774] M 9 Union High School 0:09.19
11      Jeremiah Jackson [309] M 10 B Union High School 0:09.22
12      Elijah Edwards [599] M 11 Mustang High School 0:09.51
13      Alfonzo Jennings [455] M 9 Deer Creek (Edmond) 0:09.63
14      Tobyas Thompson [780] M 11 Union High School 0:09.66
15      Jaylin Nelson [609] M 12 Mustang High School 0:09.74
16      Trevon Triplett [746] M 11 Ponca City High Scho 0:09.81
17      Lane Doffer [519] M 12 Enid High School 0:09.88
18      Markis Kerekes [259] M 10 B Norman High School 0:10.45
19      Koson Casey [214] M 8 B Mustang High Schoo 0:10.74
20      Riley Linkemann [836] M 9 B Edmond North High 0:10.92
21      Trey Black [256] M 10 B Norman High School 0:10.95
22      Victor Morfin [279] M 9 B Ponca City High Sc 0:11.00
23      Evan Rader [613] M 8 Mustang High School 0:11.70
24      Brock Raley [229] M 7 B Mustang High Schoo 0:11.87
     Diego Hassell [849] M 11 Edmond North High Sc DNF
[Top of Page] [Event List]

Event 3 GIRLS 55m Dash

NAME GR TEAM TIME

FINALS
1      D Sani Levy [504] F 12 Enid High School 0:07.52
2      Emilie Hart [433] F 10 Deer Creek (Edmond) 0:07.69
3      Charity Garfield [471] F 10 Edmond Santa Fe High 0:07.71
4      Kaitlyn Marshall [474] F 9 Edmond Santa Fe High 0:07.76
5      Adrianna Young [761] F 12 Union High School 0:07.84
6      Jamayla Malone [664] F 10 Owasso High School 0:07.91
7      Destiny Ladd [544] F 12 Muskogee High School 0:08.04
8      Trinity Reed [365] F 10 Broken Arrow High Sc 0:08.31

PRELIMS
1      Emilie Hart [433] F 10 Deer Creek (Edmond) 0:07.66 Q
2      D Sani Levy [504] F 12 Enid High School 0:07.68 Q
3      Charity Garfield [471] F 10 Edmond Santa Fe High 0:07.70 Q
4      Kaitlyn Marshall [474] F 9 Edmond Santa Fe High 0:07.74 Q
5      Adrianna Young [761] F 12 Union High School 0:07.82 Q
6      Jamayla Malone [664] F 10 Owasso High School 0:07.94 Q
7      Trinity Reed [365] F 10 Broken Arrow High Sc 0:07.98 Q
8      Destiny Ladd [544] F 12 Muskogee High School 0:08.00 Q
9      Brooklyn Steele [124] F 11 B Deer Creek (Edmond 0:08.11
10      Destiny Craig [541] F 11 Muskogee High School 0:08.11
11      Faith Millner [287] F 10 B Union High School 0:08.19
12      Deriayah Lee [546] F 9 Muskogee High School 0:08.20
13      Caydance Mikhelotti [801] F 10 Yukon High School 0:08.23
14      Georgette Bampoe [101] F 9 B Deer Creek (Edmond 0:08.26
15      Kathleen Shafer [250] F 9 B Norman High School 0:08.30
16      Unique Robinson [757] F 12 Union High School 0:08.33
17      Alivia Pittman [167] F 9 B Edmond Santa Fe Hi 0:08.34
18      Marlisha Blackwell [791] F 9 Yukon High School 0:08.36
19      Emily Steinke [125] F 9 B Deer Creek (Edmond 0:08.39
20      Selena Neal [288] F 10 B Union High School 0:08.47
21      Mary Pearson [289] F 10 B Union High School 0:08.48
22      Sally Woods [168] F 9 B Edmond Santa Fe Hi 0:08.48
23      Cheyenne Mcclellan [115] F 9 B Deer Creek (Edmond 0:08.51
24      Avery Sampson [511] F 9 Enid High School 0:08.51
25      Alaina Stamper [369] F 11 Broken Arrow High Sc 0:08.54
26      Sophia Franklin [657] F 9 Owasso High School 0:08.55
27      Tashyla Johnson [501] F 12 Enid High School 0:08.57
28      Nicole Ryne [196] F 10 B Enid High School 0:08.61
29      Jana Branch [722] F 10 Ponca City High Scho 0:08.66
30      Breanna Miner [803] F 10 Yukon High School 0:08.68
31      Kylee Foster [867] F 10 B Deer Creek (Edmond 0:08.69
32      Damilola Bakare [165] F 9 B Edmond Santa Fe Hi 0:08.73
33      Lauren Brown [188] F 10 B Enid High School 0:08.75
34      Anastasiya Vasylyeva [670] F 12 Owasso High School 0:08.76
35      Ashanta Cobb [864] F 10 B Mustang High Schoo 0:08.81
36      Jennifer Reith [584] F 9 Mustang High School 0:08.85
37      Michaella Mcgrew [475] F 10 Edmond Santa Fe High 0:08.87
38      Cassandra Jessen [192] F 10 B Enid High School 0:08.89
39      Alianna Durant [750] F 10 Union High School 0:08.95
40      Arielle Smith [586] F 10 Mustang High School 0:09.03
41      Jayden Wentz [210] F 9 B Mustang High Schoo 0:09.05
42      Jenah Dame [494] F 10 Enid High School 0:09.30
43      Kyla Coburn [244] F 12 B Norman High School 0:09.35
44      Mia Dunlap [190] F 10 B Enid High School 0:09.69
45      Esmeralda Almaraz [186] F 9 B Enid High School 0:10.06
46      Naira Brock Perryman [241] F 9 B Norman High School 0:10.11
[Top of Page] [Event List]

Event 4 BOYS 55m Dash

NAME GR TEAM TIME

FINALS
1      Tyrese Neal [856] M 12 Enid High School 0:06.62
2      Omarr Barker [673] M 12 Owasso High School 0:06.64
3      Denovyous Washington [569] M 12 Muskogee High School 0:06.66
4      Khyland Wallace [651] M 11 Norman High School 0:06.67
5      Jake Armstrong [635] M 12 Norman High School 0:06.71
6      Julian Mosley [393] M 11 Broken Arrow High Sc 0:06.77
7      Luke Morrow [646] M 10 Norman High School 0:06.79
8      Hayden Brockett [765] M 11 Union High School 0:06.81

PRELIMS
1      Tyrese Neal [856] M 12 Enid High School 0:06.64 Q
2      Denovyous Washington [569] M 12 Muskogee High School 0:06.69 Q
3      Jake Armstrong [635] M 12 Norman High School 0:06.73 Q
4      Khyland Wallace [651] M 11 Norman High School 0:06.74 Q
5      Omarr Barker [673] M 12 Owasso High School 0:06.76 Q
6      Julian Mosley [393] M 11 Broken Arrow High Sc 0:06.79 Q
7      Hayden Brockett [765] M 11 Union High School 0:06.81 Q
8      Luke Morrow [646] M 10 Norman High School 0:06.81 Q
9      Jackson Caldwell [638] M 12 Norman High School 0:06.89
10      Amari Kreitlow [389] M 11 Broken Arrow High Sc 0:06.91
11      Marsayon Johnson [387] M 12 Broken Arrow High Sc 0:06.94
12      John Brannon [764] M 10 Union High School 0:06.96
13      Jesse Eakers [345] M 9 B Yukon High School 0:06.98
14      River Bannon [763] M 11 Union High School 0:07.00
15      Chance Milgate [703] M 9 Owasso High School 0:07.01
16      Wesley Haddox [600] M 11 Mustang High School 0:07.01
17      Cade Nelson [178] M 9 B Edmond Santa Fe Hi 0:07.02
17      Johnny Osborne [460] M 11 Deer Creek (Edmond) 0:07.02
19      Chaz Chandler [170] M 9 B Edmond Santa Fe Hi 0:07.05
20      Tyler Aragon [592] M 11 Mustang High School 0:07.08
21      Jeremiah Jackson [309] M 10 B Union High School 0:07.10
22      Jamori Ray [326] M 10 B Union High School 0:07.10
23      John Wheeler [535] M 10 Enid High School 0:07.11
24      Gage Bohannon [294] M 11 B Union High School 0:07.11
25      Tobyas Thompson [780] M 11 Union High School 0:07.12
26      Jeremy Youmbi [164] M 10 B Deer Creek (Edmond 0:07.12
27      Marcus Kelley [775] M 10 Union High School 0:07.14
28      Alfonzo Jennings [455] M 9 Deer Creek (Edmond) 0:07.15
29      Kyler Crawford [136] M 12 B Deer Creek (Edmond 0:07.17
30      Tias Mcclarty [260] M 9 B Norman High School 0:07.19
31      Thomas Lamkin [223] M 10 B Mustang High Schoo 0:07.20
32      Nicarie Duke [768] M 11 Union High School 0:07.20
33      Rome Steele [157] M 10 B Deer Creek (Edmond 0:07.21
34      Tru Thomas [717] M 9 Owasso High School 0:07.22
34      Jabrion Plunkett [853] M 10 Edmond North High Sc 0:07.22
36      Myles Rollerson [328] M 12 B Union High School 0:07.23
37      Jaden Grayson [450] M 11 Deer Creek (Edmond) 0:07.23
38      Stephen Eyabi [410] M 9 C Norman High School 0:07.23
39      Robert Savedra [330] M 11 B Union High School 0:07.24
40      Josh Carlo Cabral [766] M 11 Union High School 0:07.26
41      Jayden Jarvis [487] M 12 Edmond Santa Fe High 0:07.26
42      Conner Pyhtila [531] M 9 Enid High School 0:07.26
43      George Lonzaga [225] M 12 B Mustang High Schoo 0:07.27
44      Joe Martin [459] M 9 Deer Creek (Edmond) 0:07.28
45      Cache Nease [827] M 11 Yukon High School 0:07.29
46      Robert Miller [607] M 10 Mustang High School 0:07.31
47      Ezra Johnson [822] M 9 Yukon High School 0:07.31
48      Brody Boyd [257] M 9 B Norman High School 0:07.31
49      Tatum Hartfield [453] M 10 Deer Creek (Edmond) 0:07.38
50      David Dimandja [484] M 10 Edmond Santa Fe High 0:07.39
51      Khoree Moore [705] M 11 Owasso High School 0:07.41
52      Gavin Green [304] M 9 B Union High School 0:07.42
53      Antwine Ray [854] M 11 Edmond North High Sc 0:07.44
54      Jalen Lewis [315] M 9 B Union High School 0:07.45
55      Evan Carbonell [405] M 9 C Norman High School 0:07.46
56      Payton Little [739] M 11 Ponca City High Scho 0:07.46
57      Steven Delaney [515] M 9 Enid High School 0:07.49
58      Alexander Jay Macias [528] M 9 Enid High School 0:07.50
59      Mark Stamp [420] M 10 C Norman High School 0:07.57
60      Cameron Woodard [184] M 10 B Edmond Santa Fe Hi 0:07.58
61      Mohid Ali [129] M 10 B Deer Creek (Edmond 0:07.59
62      Jaydon Tottress [336] M 11 B Union High School 0:07.63
63      Steven Jimenez [174] M 10 B Edmond Santa Fe Hi 0:07.64
64      Jacen Flores [298] M 11 B Union High School 0:07.67
65      Johnny Harrison [307] M 10 B Union High School 0:07.70
65      Trevon Toon [534] M 10 Enid High School 0:07.70
67      Axel Reyes [350] M 9 B Yukon High School 0:07.71
68      Jack Mcneese [837] M 10 B Edmond North High 0:07.72
69      Tyler Williams [338] M 9 B Union High School 0:07.73
70      Adrian Holman [454] M 9 Deer Creek (Edmond) 0:07.78
71      Donald Staden [232] M 10 B Mustang High Schoo 0:07.80
72      Konner Lawson [313] M 9 B Union High School 0:07.83
73      Chance Hibdon [144] M 10 B Deer Creek (Edmond 0:07.91
74      Adam Voth [831] M 9 Yukon High School 0:07.91
75      Troy Franklin [300] M 9 B Union High School 0:07.92
76      Tucker Deason [407] M 9 C Norman High School 0:07.96
77      Yantis Young [341] M 11 B Union High School 0:07.98
78      Andrew Woods [185] M 10 B Edmond Santa Fe Hi 0:08.05
79      Hunter Porter [418] M 11 C Norman High School 0:08.07
80      Cortez Lewis [314] M 10 B Union High School 0:08.10
81      Zaire Ellison [140] M 9 B Deer Creek (Edmond 0:08.12
82      Jydan Richardson [419] M 9 C Norman High School 0:08.13
83      Eddie Deloera [408] M 9 C Norman High School 0:08.33
84      Taronn Owens [324] M 9 B Union High School 0:08.45
85      Oluwanifeni Abioye [866] M 10 B Deer Creek (Edmond 0:08.50
[Top of Page] [Event List]

Event 5 GIRLS 4x800m Relay

NAME TEAM TIME
1      Deer Creek (Edmond) A Deer Creek (Edmond) 10:27.36
2      B Deer Creek (Edmond A B Deer Creek (Edmond 10:37.08
3      Norman High School A Norman High School 10:47.73
4      Broken Arrow High Sc A Broken Arrow High Sc 10:52.42
5      Mustang High School A Mustang High School 11:16.91
6      Yukon High School A Yukon High School 11:32.04
7      Enid High School A Enid High School 11:43.39
8      C Norman High School A C Norman High School 11:46.34
[Top of Page] [Event List]

Event 6 BOYS 4x800m Relay

NAME TEAM TIME
1      Mustang High School A Mustang High School 8:31.20
2      Deer Creek (Edmond) A Deer Creek (Edmond) 8:33.52
3      Broken Arrow High Sc A Broken Arrow High Sc 8:43.30
4      Norman High School A Norman High School 8:46.63
5      B Deer Creek (Edmond A B Deer Creek (Edmond 8:52.09
6      Broken Arrow High Sc B Broken Arrow High Sc 8:57.78
7      Deer Creek (Edmond) C Deer Creek (Edmond) 9:03.99
8      B Norman High School A B Norman High School 9:06.79
9      Yukon High School A Yukon High School 9:08.29
10      Union High School A Union High School 9:14.05
11      Owasso High School A Owasso High School 9:25.61
12      B Yukon High School A B Yukon High School 9:31.82
13      Edmond Santa Fe High A Edmond Santa Fe High 9:41.73
14      Enid High School A Enid High School 9:42.93
15      C Norman High School A C Norman High School 9:46.35
16      B Edmond Santa Fe Hi A B Edmond Santa Fe Hi 9:52.24
17      Muskogee High School A Muskogee High School 10:07.31
18      B Mustang High Schoo A B Mustang High Schoo 10:10.41
19      Ponca City High Scho A Ponca City High Scho 10:34.55
20      Norman High School C Norman High School 10:50.15
21      B Ponca City High Sc A B Ponca City High Sc 11:16.59
[Top of Page] [Event List]

Event 7 GIRLS 400m Dash

NAME GR TEAM TIME
1      Cali Dorman [429] F 11 Deer Creek (Edmond) 1:02.83
2      Aisha Leonard [578] F 11 Mustang High School 1:03.98
3      Adrianna Young [761] F 12 Union High School 1:05.84
4      Kerrigan Huynh [356] F 10 Broken Arrow High Sc 1:06.29
5      Selena Neal [288] F 10 B Union High School 1:06.44
6      Faith Millner [287] F 10 B Union High School 1:07.73
7      Jaidan Dudley [430] F 11 Deer Creek (Edmond) 1:08.01
8      Jamayla Malone [664] F 10 Owasso High School 1:08.03
9      London Stovall [588] F 10 Mustang High School 1:08.58
10      Jocelyn Jenkins [799] F 10 Yukon High School 1:08.69
11      Avery Sampson [511] F 9 Enid High School 1:09.25
12      Unique Robinson [757] F 12 Union High School 1:09.58
13      Shala Allen [789] F 12 Yukon High School 1:10.46
14      Carrie Ballenger [284] F 11 B Union High School 1:10.60
15      Raiya Washington [760] F 9 Union High School 1:10.84
16      Soley Grant [110] F 9 B Deer Creek (Edmond 1:11.71
17      Evelyn Isordia [499] F 11 Enid High School 1:11.78
18      Deriayah Lee [546] F 9 Muskogee High School 1:11.82
19      Ella Bogie [103] F 11 B Deer Creek (Edmond 1:12.38
20      Ishaila Soap [548] F 11 Muskogee High School 1:12.96
21      Anastasiya Vasylyeva [670] F 12 Owasso High School 1:12.98
22      Donna Buffiington [868] F 9 B Deer Creek (Edmond 1:13.51
23      Ella Barton [102] F 11 B Deer Creek (Edmond 1:13.59
24      Kylee Foster [867] F 10 B Deer Creek (Edmond 1:13.78
25      Kaelyn Petroski [249] F 9 B Norman High School 1:15.15
26      Alianna Durant [750] F 10 Union High School 1:15.75
27      Mary Pearson [289] F 10 B Union High School 1:16.03
28      Chloe Hemstreet [496] F 12 Enid High School 1:17.01
29      Lauren Brown [188] F 10 B Enid High School 1:17.99
30      Lily Hansen [113] F 10 B Deer Creek (Edmond 1:18.13
31      Michaella Mcgrew [475] F 10 Edmond Santa Fe High 1:18.64
32      Sophie Douglas [749] F 10 Union High School 1:18.75
33      Cynsere Boyd [538] F 10 Muskogee High School 1:20.37
34      Kaylea Maxey [194] F 10 B Enid High School 1:27.82
35      Mia Dunlap [190] F 10 B Enid High School 1:31.91
[Top of Page] [Event List]

Event 8 BOYS 400m Dash

NAME GR TEAM TIME
1      Jake Armstrong [635] M 12 Norman High School 0:51.49
2      Kole Frederick [815] M 12 Yukon High School 0:53.26
3      Elijah Edwards [599] M 11 Mustang High School 0:53.73
4      Chris Gerber [818] M 12 Yukon High School 0:54.38
5      River Bannon [763] M 11 Union High School 0:54.48
6      Hunter Carter [680] M 9 Owasso High School 0:54.51
7      Fabian Vance [401] M 12 Broken Arrow High Sc 0:54.79
8      Blake Gerber [817] M 12 Yukon High School 0:54.86
9      Claude Bessaho [374] M 11 Broken Arrow High Sc 0:55.78
10      Harrison Benge [637] M 11 Norman High School 0:56.03
11      Gavin Bacus [843] M 9 Edmond North High Sc 0:56.05
12      Noah Sherman [263] M 11 B Norman High School 0:56.44
13      Tias Mcclarty [260] M 9 B Norman High School 0:56.55
14      Maxwell Smith [533] M 10 Enid High School 0:56.63
15      Jordan Conser [846] M 12 Edmond North High Sc 0:56.74
16      Quinn Johnson [774] M 9 Union High School 0:56.87
17      Jolon Murdock [565] M 12 Muskogee High School 0:57.00
18      Connor Rhea [713] M 12 Owasso High School 0:57.15
19      Jaden Redmond [855] M 9 Edmond North High Sc 0:57.48
20      Myles Rollerson [328] M 12 B Union High School 0:57.49
21      Karl Tech [830] M 9 Yukon High School 0:57.65
22      Daniel Castillo [378] M 10 Broken Arrow High Sc 0:57.80
23      Isaiah Arceneaux [811] M 12 Yukon High School 0:57.86
24      Kefin Mcwatters [825] M 12 Yukon High School 0:57.91
25      Lucas Cisneros [448] M 10 Deer Creek (Edmond) 0:58.09
26      Michael Vann [568] M 11 Muskogee High School 0:58.19
27      Kayious Larry [527] M 9 Enid High School 0:58.40
28      Hasan Ojekale [322] M 12 B Union High School 0:58.42
29      Khoree Moore [705] M 11 Owasso High School 0:58.44
30      Matthew Hopkins [645] M 12 Norman High School 0:58.51
31      Kason Calvin [482] M 12 Edmond Santa Fe High 0:59.19
32      Nathan Duong [138] M 10 B Deer Creek (Edmond 0:59.47
33      Elijah Ingram [693] M 11 Owasso High School 0:59.71
34      David Dimandja [484] M 10 Edmond Santa Fe High 0:59.77
35      Stone Gardiner [141] M 11 B Deer Creek (Edmond 0:59.99
36      Riley Egner [684] M 11 Owasso High School 1:00.03
37      Alexander Jay Macias [528] M 9 Enid High School 1:00.19
38      Hakeem Ojekale [321] M 12 B Union High School 1:00.29
39      Kellen Cheek [133] M 10 B Deer Creek (Edmond 1:00.65
40      Brody Boyd [257] M 9 B Norman High School 1:00.76
41      Gabren Vincent [842] M 10 B Edmond North High 1:00.90
42      Gavin Green [304] M 9 B Union High School 1:01.21
43      Trevon Triplett [746] M 11 Ponca City High Scho 1:01.44
44      Ben Bird [674] M 11 Owasso High School 1:01.49
45      Steven Jimenez [174] M 10 B Edmond Santa Fe Hi 1:01.58
46      Axel Reyes [350] M 9 B Yukon High School 1:01.60
47      Sam Doerflinger [847] M 11 Edmond North High Sc 1:01.69
48      Jerrod Haddock [142] M 9 B Deer Creek (Edmond 1:01.80
49      Evan Carbonell [405] M 9 C Norman High School 1:02.34
50      Jarrett Mccaul [149] M 10 B Deer Creek (Edmond 1:02.43
51      Levi Dixon [137] M 9 B Deer Creek (Edmond 1:02.50
52      Mark Stamp [420] M 10 C Norman High School 1:02.55
53      Jaydon Tottress [336] M 11 B Union High School 1:02.67
54      Andrew Weides [181] M 9 B Edmond Santa Fe Hi 1:02.95
55      Dohnavan Flowers [299] M 10 B Union High School 1:02.99
56      Victor Morfin [279] M 9 B Ponca City High Sc 1:03.09
57      Cristian Jiminez [145] M 12 B Deer Creek (Edmond 1:03.12
58      Kayle Ivey [862] M 10 B Mustang High Schoo 1:03.40
59      Kayden Kostiuk [222] M 8 B Mustang High Schoo 1:03.74
60      Troy Franklin [300] M 9 B Union High School 1:03.78
61      Brandon Buchanan [551] M 11 Muskogee High School 1:03.84
62      Axl Ortega [323] M 10 B Union High School 1:03.88
63      Tucker Deason [407] M 9 C Norman High School 1:04.66
64      Trey Grayson [172] M 9 B Edmond Santa Fe Hi 1:04.75
65      Steven Delaney [515] M 9 Enid High School 1:04.77
66      Adrian Holman [454] M 9 Deer Creek (Edmond) 1:04.98
67      Dewayne Lucas [316] M 10 B Union High School 1:05.53
68      Roman Williams [182] M 9 B Edmond Santa Fe Hi 1:05.91
69      Jalen Lewis [315] M 9 B Union High School 1:06.10
70      Luis Macias [277] M 10 B Ponca City High Sc 1:06.22
71      Jayvyn Kinyanjui [176] M 9 B Edmond Santa Fe Hi 1:06.34
72      Evan Rader [613] M 8 Mustang High School 1:06.91
73      Tyler Williams [338] M 9 B Union High School 1:08.24
74      Konner Lawson [313] M 9 B Union High School 1:08.68
75      Blessen Shabu [840] M 11 B Edmond North High 1:09.95
76      Taronn Owens [324] M 9 B Union High School 1:12.81
77      Cortez Lewis [314] M 10 B Union High School 1:13.50
[Top of Page] [Event List]

Event 9 GIRLS 3200m Run

NAME GR TEAM TIME
1      Jolie Strawn [441] F 10 Deer Creek (Edmond) 12:33.46
2      Zenaida Burgos [424] F 12 Deer Creek (Edmond) 12:54.17
3      Hannah Reed [668] F 12 Owasso High School 13:03.13
4      Ryeleigh Avila [352] F 11 Broken Arrow High Sc 13:03.46
5      Elaina Hinkle [576] F 11 Mustang High School 13:09.62
6      Abigial Read [364] F 11 Broken Arrow High Sc 13:15.84
7      Elizabeth Ostermaier [505] F 12 Enid High School 13:21.86
8      Keziah Grimaldo [111] F 11 B Deer Creek (Edmond 13:42.72
9      Mirrah Phillips [119] F 10 B Deer Creek (Edmond 13:56.92
10      Maggie Cleghorn [355] F 11 Broken Arrow High Sc 14:02.09
11      Melat Lemma [628] F 11 Norman High School 14:16.54
12      Kirbey Buck [104] F 11 B Deer Creek (Edmond 14:30.02
13      Emily Wilson [591] F 10 Mustang High School 14:44.30
14      Jessica Bacolod [747] F 12 Union High School 14:59.70
15      Isabella Hubbard [497] F 9 Enid High School 16:02.43
[Top of Page] [Event List]

Event 10 BOYS 3200m Run

NAME GR TEAM TIME
1      Spencer Greene [644] M 10 Norman High School 10:46.53
2      Logan Wahnee [718] M 11 Owasso High School 10:47.58
3      Brady Read [396] M 11 Broken Arrow High Sc 10:48.49
4      Mason Hopkins [386] M 9 Broken Arrow High Sc 10:52.55
5      Nathan Ashe [373] M 12 Broken Arrow High Sc 10:56.87
6      Tam Cleveland [134] M 10 B Deer Creek (Edmond 10:56.95
7      Casey Little [699] M 9 Owasso High School 11:04.73
8      Andrew Henkaline [688] M 11 Owasso High School 11:06.23
9      Cord Lorenzen [458] M 10 Deer Creek (Edmond) 11:07.83
10      Yadon Bowman [844] M 9 Edmond North High Sc 11:10.88
11      Brenner Little [850] M 11 Edmond North High Sc 11:17.09
12      Michael Gartman [347] M 9 B Yukon High School 11:17.11
13      Jacob Thomas [235] M 10 B Mustang High Schoo 11:18.44
14      Jacoby Nance [608] M 9 Mustang High School 11:20.04
15      Hunter Meeks [702] M 9 Owasso High School 11:21.68
16      Parker Simmons [400] M 10 Broken Arrow High Sc 11:24.56
17      Cade Pope [828] M 12 Yukon High School 11:31.56
18      William Cain [132] M 11 B Deer Creek (Edmond 11:35.33
19      Joseph Karpilo [603] M 11 Mustang High School 11:36.64
20      Declan Bunch [675] M 9 Owasso High School 11:38.53
21      Ryland Cardoso [677] M 9 Owasso High School 11:40.13
22      Macen Henry [834] M 9 B Edmond North High 11:46.77
23      Wesley Beck [131] M 9 B Deer Creek (Edmond 11:49.61
24      Josue King [776] M 10 Union High School 11:50.11
25      Zachary Woods [833] M 12 Yukon High School 11:50.24
26      Karter Hines [735] M 10 Ponca City High Scho 11:52.68
27      Carsen Knoedler [697] M 11 Owasso High School 11:58.32
28      Paul Countryman [863] M 11 B Mustang High Schoo 12:01.52
29      Dylan Chaoomchaisiri [215] M 9 B Mustang High Schoo 12:03.39
30      William Ferriman [685] M 10 Owasso High School 12:23.54
31      Collin Sims [154] M 9 B Deer Creek (Edmond 12:26.45
32      Johnathan Ylitalo [537] M 10 Enid High School 12:27.30
33      Jacob Autrey [762] M 11 Union High School 12:34.47
34      Daniel Ayers [291] M 10 B Union High School 12:41.81
35      Osvaldo Sequra [714] M 9 Owasso High School 12:58.75
36      Joseph Still [233] M 8 B Mustang High Schoo 13:17.53
37      Hunter King [696] M 12 Owasso High School 14:15.99
38      Caleb Newberry [490] M 10 Edmond Santa Fe High 14:22.47
[Top of Page] [Event List]

Event 11 GIRLS 640m Relay

NAME TEAM TIME
1      Deer Creek (Edmond) A Deer Creek (Edmond) 1:28.95
2      Broken Arrow High Sc A Broken Arrow High Sc 1:29.90
3      Edmond Santa Fe High A Edmond Santa Fe High 1:30.44
4      Muskogee High School A Muskogee High School 1:31.44
5      Broken Arrow High Sc B Broken Arrow High Sc 1:32.69
6      Enid High School A Enid High School 1:34.03
7      B Deer Creek (Edmond A B Deer Creek (Edmond 1:34.19
8      Union High School A Union High School 1:34.54
9      Owasso High School A Owasso High School 1:35.47
10      Norman High School A Norman High School 1:36.10
11      Yukon High School A Yukon High School 1:36.39
12      B Deer Creek (Edmond C B Deer Creek (Edmond 1:36.51
13      B Union High School A B Union High School 1:36.54
14      B Mustang High Schoo A B Mustang High Schoo 1:38.72
15      B Edmond Santa Fe Hi A B Edmond Santa Fe Hi 1:40.16
16      B Enid High School A B Enid High School 1:46.93
17      B Norman High School A B Norman High School 1:53.34
[Top of Page] [Event List]

Event 12 BOYS 640m Relay

NAME TEAM TIME
1      Norman High School A Norman High School 1:13.08
2      Broken Arrow High Sc A Broken Arrow High Sc 1:14.77
3      Owasso High School A Owasso High School 1:15.39
4      Yukon High School A Yukon High School 1:16.12
5      Union High School A Union High School 1:17.55
6      Muskogee High School A Muskogee High School 1:17.67
7      Broken Arrow High Sc B Broken Arrow High Sc 1:17.84
8      B Norman High School A B Norman High School 1:17.94
9      B Union High School A B Union High School 1:18.97
10      Edmond Santa Fe High A Edmond Santa Fe High 1:19.69
11      Mustang High School A Mustang High School 1:19.83
12      Owasso High School B Owasso High School 1:20.13
13      Edmond North High Sc A Edmond North High Sc 1:20.76
14      C Norman High School A C Norman High School 1:21.72
15      B Mustang High Schoo A B Mustang High Schoo 1:21.95
16      Deer Creek (Edmond) A Deer Creek (Edmond) 1:21.98
17      B Union High School C B Union High School 1:23.01
18      B Union High School D B Union High School 1:23.10
19      B Deer Creek (Edmond A B Deer Creek (Edmond 1:23.67
20      Enid High School A Enid High School 1:23.95
21      B Union High School G B Union High School 1:25.32
22      B Edmond North High A B Edmond North High 1:25.86
23      B Yukon High School A B Yukon High School 1:26.14
24      C Norman High School E C Norman High School 1:26.80
25      Ponca City High Scho A Ponca City High Scho 1:28.27
26      C Norman High School D C Norman High School 1:29.05
27      B Union High School F B Union High School 1:30.79
[Top of Page] [Event List]

Event 13 GIRLS 800m Run

NAME GR TEAM TIME
1      Madison Schulz [123] F 12 B Deer Creek (Edmond 2:38.31
2      Karis Mccullough [360] F 11 Broken Arrow High Sc 2:38.79
3      Seneca Henderson [623] F 12 Norman High School 2:39.77
4      Brooklyn Garafola [658] F 9 Owasso High School 2:42.48
5      Sarah Hwang [498] F 11 Enid High School 2:46.65
6      Sloan Wedge [126] F 12 B Deer Creek (Edmond 2:46.73
7      Sebrina Molake [117] F 9 B Deer Creek (Edmond 2:49.03
8      Grace Parises [118] F 10 B Deer Creek (Edmond 2:49.65
9      Bailey Ogle [362] F 11 Broken Arrow High Sc 2:50.12
10      Harper Barlow [790] F 9 Yukon High School 2:50.72
11      Amelia Larson [473] F 9 Edmond Santa Fe High 3:00.63
12      Shannon Varenhorst [209] F 10 B Mustang High Schoo 3:05.24
13      Grace Evans [656] F 11 Owasso High School 3:05.57
14      Kylie Dunlap [106] F 10 B Deer Creek (Edmond 3:05.60
15      Samantha Phelps [667] F 9 Owasso High School 3:05.95
16      Jessica Bacolod [747] F 12 Union High School 3:06.22
17      Halle Day [655] F 11 Owasso High School 3:06.24
18      Sophie Douglas [749] F 10 Union High School 3:10.19
19      Sarah Bonebrake [493] F 9 Enid High School 3:10.59
20      Ruth Castro [242] F 11 B Norman High School 3:18.42
21      Alicelyn Carr [189] F 11 B Enid High School 3:23.25
22      Kaylea Maxey [194] F 10 B Enid High School 3:23.95
23      Amerie Manzo [114] F 10 B Deer Creek (Edmond 3:26.89
24      Janet Ogungbuyi [248] F 12 B Norman High School 3:35.95
25      Mya Fuller [107] F 12 B Deer Creek (Edmond 3:35.98
26      Ana Barboza [238] F 11 B Norman High School 3:37.70
[Top of Page] [Event List]

Event 14 BOYS 800m Run

NAME GR TEAM TIME
1      Luke Weathers [467] M 11 Deer Creek (Edmond) 2:06.35
2      Brendan Robeaux [614] M 11 Mustang High School 2:06.65
3      Kaden Hicks [689] M 12 Owasso High School 2:08.90
4      Kenneth BarnesSmith [636] M 12 Norman High School 2:10.22
5      Baron Gaines [383] M 12 Broken Arrow High Sc 2:11.41
6      Tate Young [721] M 11 Owasso High School 2:12.22
7      Kolby Friebus [382] M 11 Broken Arrow High Sc 2:12.41
8      Elias Johnson [773] M 10 Union High School 2:13.53
9      Heath Shaw [491] M 11 Edmond Santa Fe High 2:14.13
10      Jose Sardina [615] M 11 Mustang High School 2:14.38
11      Gunnar Sroczynski [617] M 12 Mustang High School 2:15.54
12      Sage Anderson [672] M 11 Owasso High School 2:15.56
13      Zech Payne [150] M 11 B Deer Creek (Edmond 2:15.76
14      Gavin Bacus [843] M 9 Edmond North High Sc 2:16.81
15      Eli George [816] M 10 Yukon High School 2:16.85
16      Andrew Daggs [344] M 10 B Yukon High School 2:17.98
17      Rohan Aggarwal [128] M 10 B Deer Creek (Edmond 2:19.32
18      Andrew Mitchell [743] M 10 Ponca City High Scho 2:20.58
19      Kyler Chapparo [343] M 11 B Yukon High School 2:20.62
20      Levin Ward [719] M 9 Owasso High School 2:23.20
21      Gabren Vincent [842] M 10 B Edmond North High 2:23.22
22      James White [162] M 12 B Deer Creek (Edmond 2:24.10
23      Dillon Willson [236] M 10 B Mustang High Schoo 2:24.18
24      Derrick Willson [619] M 10 Mustang High School 2:24.37
25      Daniel Castillo [378] M 10 Broken Arrow High Sc 2:24.87
26      Logan Haycock [308] M 10 B Union High School 2:25.31
27      Alonzo Mcvay [742] M 11 Ponca City High Scho 2:25.90
28      Michael Twyman [160] M 12 B Deer Creek (Edmond 2:26.26
29      Connor Rhea [713] M 12 Owasso High School 2:27.29
30      Benjamin Tess [351] M 9 B Yukon High School 2:28.11
31      Riley Egner [684] M 11 Owasso High School 2:28.18
32      Michael Gartman [347] M 9 B Yukon High School 2:30.49
33      Kaden Lopez [700] M 11 Owasso High School 2:30.77
34      Tyler Baca [404] M 12 C Norman High School 2:31.03
35      Marious Odell [227] M 8 B Mustang High Schoo 2:31.92
36      Roman Williams [182] M 9 B Edmond Santa Fe Hi 2:31.95
37      Trey Grayson [172] M 9 B Edmond Santa Fe Hi 2:33.83
38      Craig Stanfield [156] M 9 B Deer Creek (Edmond 2:34.24
39      Elijah Ingram [693] M 11 Owasso High School 2:34.36
40      Conner Clements [555] M 10 Muskogee High School 2:34.79
41      Cole Simmons [231] M 10 B Mustang High Schoo 2:35.02
42      Seth Heinrichs [687] M 11 Owasso High School 2:36.91
43      Ben Bird [674] M 11 Owasso High School 2:37.81
44      Calen Jackman [562] M 10 Muskogee High School 2:38.09
45      Oscar Gonzales [561] M 12 Muskogee High School 2:39.24
46      Eric Reed [711] M 9 Owasso High School 2:41.13
47      Nathan Ostberg [710] M 12 Owasso High School 2:41.95
48      Blaise Namavar [707] M 12 Owasso High School 2:44.53
49      Logan Mulanax [706] M 10 Owasso High School 2:45.53
50      Jayvyn Kinyanjui [176] M 9 B Edmond Santa Fe Hi 2:45.80
51      Jared Johnson [523] M 11 Enid High School 2:47.39
52      Tristin Feathers [275] M 10 B Ponca City High Sc 2:47.80
53      Xavier Howard [691] M 11 Owasso High School 2:48.75
54      Joshua Martin [414] M 11 C Norman High School 2:50.27
55      Gavin Green [304] M 9 B Union High School 3:12.37
56      Isaac Salgado [329] M 9 B Union High School 3:41.98
[Top of Page] [Event List]

Event 15 GIRLS 1600m Run

NAME GR TEAM TIME
1      Kendall Edelen [431] F 12 Deer Creek (Edmond) 5:46.03
2      Charlotte Means [630] F 12 Norman High School 5:47.36
3      Vicky Chen [621] F 12 Norman High School 5:52.53
4      Lakyn Webb [590] F 9 Mustang High School 5:54.07
5      Mia John [434] F 11 Deer Creek (Edmond) 5:55.40
6      Alexis Ray [583] F 10 Mustang High School 5:57.94
7      Julia Reed [438] F 10 Deer Creek (Edmond) 6:00.54
8      Linsey Lee [359] F 10 Broken Arrow High Sc 6:01.59
9      Emma Mcintosh [116] F 9 B Deer Creek (Edmond 6:04.16
10      Anna Branham [422] F 9 Deer Creek (Edmond) 6:08.08
11      Kailan Parks [805] F 9 Yukon High School 6:09.05
12      Aubrey Byers [425] F 11 Deer Creek (Edmond) 6:09.83
13      Brooklyn Garafola [658] F 9 Owasso High School 6:12.80
14      Abigial Read [364] F 11 Broken Arrow High Sc 6:14.19
15      Elizabeth Ostermaier [505] F 12 Enid High School 6:15.67
16      Addie Yoon [255] F 11 B Norman High School 6:20.06
17      Alison Laird [247] F 12 B Norman High School 6:22.73
18      Kaitlyn Woody [443] F 10 Deer Creek (Edmond) 6:24.38
19      Maggie Cleghorn [355] F 11 Broken Arrow High Sc 6:31.89
20      Dorothy Winston [253] F 10 B Norman High School 6:33.39
21      Morgan Wright [127] F 12 B Deer Creek (Edmond 6:34.21
22      Bri Abbott [788] F 10 Yukon High School 6:37.98
23      Lauren Brown [793] F 11 Yukon High School 6:40.16
24      Samantha Phelps [667] F 9 Owasso High School 6:40.55
25      Harper Barlow [790] F 9 Yukon High School 6:40.56
26      Mirrah Phillips [119] F 10 B Deer Creek (Edmond 6:40.87
27      Gabriella Haro [495] F 9 Enid High School 6:47.34
28      Melat Lemma [628] F 11 Norman High School 6:52.17
29      Kennedy Brown [723] F 10 Ponca City High Scho 6:53.58
30      Natally Villareal [860] F 12 B Mustang High Schoo 6:53.78
31      Maggie Bennett [239] F 9 B Norman High School 6:53.92
32      Kayleigh Hennigan [245] F 12 B Norman High School 6:54.64
33      Marlen Rojo [120] F 11 B Deer Creek (Edmond 6:59.21
34      Emily Wilson [591] F 10 Mustang High School 6:59.82
35      Grace Evans [656] F 11 Owasso High School 7:02.69
36      Lindi Stephens [251] F 9 B Norman High School 7:04.16
37      Cynthia Yang [254] F 9 B Norman High School 7:19.08
38      Kiara Kortemeier [246] F 11 B Norman High School 7:20.08
39      Alicelyn Carr [189] F 11 B Enid High School 7:28.85
40      Isabella Hubbard [497] F 9 Enid High School 7:39.90
41      Jocelyn Rubio [121] F 12 B Deer Creek (Edmond 7:42.54
42      Michaela Stikkers [198] F 12 B Enid High School 8:07.91
[Top of Page] [Event List]

Event 16 BOYS 1600m Run

NAME GR TEAM TIME
1      Gilbert Valez Ramirez [865] M 10 Deer Creek (Edmond) 4:38.55
2      Jack Reed [461] M 12 Deer Creek (Edmond) 4:38.75
3      Drake Wagner [466] M 12 Deer Creek (Edmond) 4:45.66
4      Blake Feron [380] M 10 Broken Arrow High Sc 4:48.78
5      Colton Beckner [447] M 10 Deer Creek (Edmond) 4:49.25
6      Aj Antonelli [446] M 10 Deer Creek (Edmond) 4:50.60
7      Sage Anderson [672] M 11 Owasso High School 4:54.15
8      Criss Coulter [641] M 12 Norman High School 4:55.67
9      Landon Harrod [452] M 10 Deer Creek (Edmond) 4:57.24
10      Andrew Waller [618] M 10 Mustang High School 4:58.07
11      Max Marler [824] M 9 Yukon High School 4:58.91
12      Austin Miller [826] M 9 Yukon High School 4:59.90
13      Ayden Wilson [653] M 11 Norman High School 5:02.55
14      Jaden Redmond [855] M 9 Edmond North High Sc 5:02.90
15      Nick Adunagow [372] M 10 Broken Arrow High Sc 5:04.37
16      Hadi Fawad [642] M 12 Norman High School 5:04.73
17      Mason Hopkins [386] M 9 Broken Arrow High Sc 5:04.80
18      Michael Parker [261] M 9 B Norman High School 5:08.71
19      Colton Storm [715] M 10 Owasso High School 5:08.76
20      Brandon Cervantes [639] M 12 Norman High School 5:13.18
21      Spencer Greene [644] M 10 Norman High School 5:15.31
22      Cameron Jenkins [695] M 12 Owasso High School 5:15.60
23      Riley Moneypenny [704] M 11 Owasso High School 5:16.05
24      Spencer Lee [456] M 10 Deer Creek (Edmond) 5:17.28
25      Anthony Yoon [266] M 10 B Norman High School 5:18.00
26      Jacob Thomas [235] M 10 B Mustang High Schoo 5:19.02
27      Derrick Willson [619] M 10 Mustang High School 5:19.97
28      Jeremiah Lorance [413] M 9 C Norman High School 5:20.46
29      Cord Lorenzen [458] M 10 Deer Creek (Edmond) 5:21.27
30      Scott Mcgill [391] M 11 Broken Arrow High Sc 5:21.89
31      Cade Pope [828] M 12 Yukon High School 5:22.86
32      Isaac Ylitalo [536] M 12 Enid High School 5:25.34
33      Yadon Bowman [844] M 9 Edmond North High Sc 5:26.39
34      Landon Gibbins [411] M 9 C Norman High School 5:26.48
35      Giovanni Reinwand [712] M 11 Owasso High School 5:28.03
36      Kyler Chapparo [343] M 11 B Yukon High School 5:28.48
37      Joseph Karpilo [603] M 11 Mustang High School 5:30.38
38      Logan Haycock [308] M 10 B Union High School 5:30.48
39      Chris Escobar [409] M 11 C Norman High School 5:30.49
40      Levin Ward [719] M 9 Owasso High School 5:31.42
41      Nick Nester [709] M 10 Owasso High School 5:33.47
42      Amari Kinyanjui [175] M 9 B Edmond Santa Fe Hi 5:33.82
43      Sammy Mohamad [488] M 10 Edmond Santa Fe High 5:34.52
44      Cesar Hernandez [770] M 10 Union High School 5:35.49
45      Eli Mccrackin [415] M 9 C Norman High School 5:41.28
46      Macen Henry [834] M 9 B Edmond North High 5:41.56
47      Peter Desplinter [217] M 9 B Mustang High Schoo 5:42.17
48      Eric Reed [711] M 9 Owasso High School 5:42.72
49      Mika Nave [489] M 12 Edmond Santa Fe High 5:43.42
50      Mason Blochowiak [730] M 10 Ponca City High Scho 5:45.13
51      Cole Simmons [231] M 10 B Mustang High Schoo 5:47.41
52      Jacob Autrey [762] M 11 Union High School 5:47.77
53      Brenner Little [850] M 11 Edmond North High Sc 5:48.21
54      Takaki Mishima [417] M 9 C Norman High School 5:50.16
55      CJ Warrington [161] M 10 B Deer Creek (Edmond 5:51.43
56      Caiden Morales [320] M 9 B Union High School 5:51.93
57      Gavin Penix [151] M 10 B Deer Creek (Edmond 5:53.47
58      Carter Davis [171] M 9 B Edmond Santa Fe Hi 5:53.53
59      Levi Campos [169] M 9 B Edmond Santa Fe Hi 5:53.68
60      Daniel Ayers [291] M 10 B Union High School 5:55.35
61      Caden Cardoza [678] M 11 Owasso High School 5:55.38
62      Landen Byrd [552] M 10 Muskogee High School 5:56.80
63      Anthony Applebee [130] M 10 B Deer Creek (Edmond 5:57.49
64      Michael Sumner [282] M 9 B Ponca City High Sc 6:02.41
65      Dominick Bianchi [480] M 12 Edmond Santa Fe High 6:02.85
66      Kaden Lopez [700] M 11 Owasso High School 6:03.11
67      Ryan Fullerton [559] M 10 Muskogee High School 6:05.00
68      Johnathan Ylitalo [537] M 10 Enid High School 6:05.11
69      Zaine Dexter [516] M 9 Enid High School 6:05.42
70      Nathan Ostberg [710] M 12 Owasso High School 6:07.08
71      Seth Heinrichs [687] M 11 Owasso High School 6:07.22
72      Jax Lemely [861] M 10 B Mustang High Schoo 6:10.04
73      Jonas Jackman [563] M 12 Muskogee High School 6:13.67
74      Walker Newsom [179] M 9 B Edmond Santa Fe Hi 6:26.71
75      Xavier Howard [691] M 11 Owasso High School 6:28.35
76      Zayne Cox [406] M 9 C Norman High School 6:33.13
77      Ezekiel Miller [416] M 9 C Norman High School 6:34.68
78      Logan Mulanax [706] M 10 Owasso High School 6:53.46
79      Theophilus Jessup [220] M 9 B Mustang High Schoo 7:23.93
80      Isaac Salgado [329] M 9 B Union High School 8:29.50
[Top of Page] [Event List]

Event 17 GIRLS 1280m Relay

NAME TEAM TIME
1      Deer Creek (Edmond) A Deer Creek (Edmond) 3:20.11
2      Union High School A Union High School 3:20.81
3      Broken Arrow High Sc A Broken Arrow High Sc 3:24.55
4      B Deer Creek (Edmond D B Deer Creek (Edmond 3:29.66
5      Broken Arrow High Sc B Broken Arrow High Sc 3:31.38
6      Norman High School A Norman High School 3:32.92
7      B Deer Creek (Edmond A B Deer Creek (Edmond 3:34.19
8      Mustang High School A Mustang High School 3:35.42
9      B Union High School A B Union High School 3:36.98
10      Yukon High School A Yukon High School 3:37.64
11      Enid High School A Enid High School 3:38.78
12      B Deer Creek (Edmond E B Deer Creek (Edmond 3:38.95
13      B Deer Creek (Edmond C B Deer Creek (Edmond 3:42.08
14      B Norman High School A B Norman High School 3:57.62
[Top of Page] [Event List]

Event 18 BOYS 1280m Relay

NAME TEAM TIME
1      Norman High School A Norman High School 2:42.19
2      Broken Arrow High Sc A Broken Arrow High Sc 2:46.49
3      Yukon High School A Yukon High School 2:47.19
4      Broken Arrow High Sc B Broken Arrow High Sc 2:49.78
5      B Norman High School A B Norman High School 2:50.40
6      Union High School A Union High School 2:52.53
7      Deer Creek (Edmond) A Deer Creek (Edmond) 2:52.57
8      B Union High School C B Union High School 2:54.95
9      Broken Arrow High Sc C Broken Arrow High Sc 2:55.27
10      B Yukon High School A B Yukon High School 2:55.47
11      B Norman High School C B Norman High School 2:56.75
12      B Deer Creek (Edmond A B Deer Creek (Edmond 2:58.70
13      Edmond North High Sc A Edmond North High Sc 3:00.74
14      B Union High School F B Union High School 3:03.40
15      B Union High School A B Union High School 3:03.48
16      B Deer Creek (Edmond E B Deer Creek (Edmond 3:04.82
17      B Edmond North High A B Edmond North High 3:05.85
18      B Yukon High School C B Yukon High School 3:07.08
19      B Yukon High School D B Yukon High School 3:07.10
20      B Union High School I B Union High School 3:10.10
21      B Union High School E B Union High School 3:11.99
22      B Union High School G B Union High School 3:13.33
23      B Norman High School D B Norman High School 3:14.93
24      B Deer Creek (Edmond C B Deer Creek (Edmond 3:16.14
25      B Norman High School E B Norman High School 3:24.08
26      B Union High School H B Union High School 3:29.94
[Top of Page] [Event List]

Event 19 GIRLS High Jump

NAME GR TEAM MARK
1      Emily Hurst [624] F 12 Norman High School 4'11.00"
2      Isabella Davis [428] F 11 Deer Creek (Edmond) 4'08.00"
3      Maryanne Neff [631] F 9 Norman High School 4'04.00"
4      Jillian Richardson [439] F 11 Deer Creek (Edmond) 4'00.00"
     Madison Spaulding [587] F 10 Mustang High School NM
     Madison Gallagher [108] F 11 B Deer Creek (Edmond NM
[Top of Page] [Event List]

Event 20 BOYS High Jump

NAME GR TEAM MARK
1      Oscar LittleChief [457] M 12 Deer Creek (Edmond) 6'04.00"
2      Alexander Samples [464] M 12 Deer Creek (Edmond) 6'00.00"
3      Tyrese Neal [856] M 12 Enid High School 5'10.00"
4      Tyson Ritz [462] M 9 Deer Creek (Edmond) 5'06.00"
4      Jace Hamilton [601] M 10 Mustang High School 5'06.00"
[Top of Page] [Event List]

Event 21 GIRLS Long Jump

NAME GR TEAM MARK
1      D Sani Levy [504] F 12 Enid High School 17'00.50"
2      London Stovall [588] F 10 Mustang High School 14'06.00"
3      Anna Branham [422] F 9 Deer Creek (Edmond) 13'07.00"
4      Aisha Leonard [578] F 11 Mustang High School 13'06.50"
5      Destiny Craig [541] F 11 Muskogee High School 13'04.00"
6      Gentry Davis [202] F 9 B Mustang High Schoo 13'04.00"
     Jillian Richardson [439] F 11 Deer Creek (Edmond) NM
[Top of Page] [Event List]

Event 22 BOYS Long Jump

NAME GR TEAM MARK
1      Khyland Wallace [651] M 11 Norman High School 21'11.50"
2      Tyrese Neal [856] M 12 Enid High School 20'11.00"
3      Alexander Samples [464] M 12 Deer Creek (Edmond) 20'08.50"
4      Mason Berry [513] M 11 Enid High School 20'08.00"
5      Chance Milgate [703] M 9 Owasso High School 20'02.50"
6      Oscar LittleChief [457] M 12 Deer Creek (Edmond) 19'06.50"
7      Brandon Howey [736] M 12 Ponca City High Scho 19'05.00"
8      Wesley Haddox [600] M 11 Mustang High School 18'10.50"
9      Tyler Aragon [592] M 11 Mustang High School 18'07.00"
10      Marsayon Johnson [387] M 12 Broken Arrow High Sc 18'04.00"
11      George Lonzaga [225] M 12 B Mustang High Schoo 17'10.00"
12      Geoff Kizer [823] M 11 Yukon High School 17'09.00"
13      Sebastian Dimeracut [518] M 12 Enid High School 17'06.00"
14      Hayden Brockett [765] M 11 Union High School 17'04.00"
15      Jojo Holliday [385] M 12 Broken Arrow High Sc 17'02.50"
16      Jadon Dimeracut [517] M 9 Enid High School 17'01.00"
17      Ezra Johnson [822] M 9 Yukon High School 16'04.50"
17      Markis Kerekes [259] M 10 B Norman High School 16'04.50"
19      Tyson Ritz [462] M 9 Deer Creek (Edmond) 16'01.00"
20      Koson Casey [214] M 8 B Mustang High Schoo 15'09.00"
21      Brayden Biggs [211] M 10 B Mustang High Schoo 15'07.00"
22      Robert Miller [607] M 10 Mustang High School 15'03.00"
23      Seth Johnson [146] M 10 B Deer Creek (Edmond 15'01.00"
24      Joe Martin [459] M 9 Deer Creek (Edmond) 14'03.00"
25      Brock Raley [229] M 7 B Mustang High Schoo 14'02.50"
     Marcus Kelley [775] M 10 Union High School NM
[Top of Page] [Event List]

Event 23 GIRLS Pole Vault

NAME GR TEAM MARK
1      Kyla Davis [795] F 11 Yukon High School 12'06.00"
2      Katie Henry [661] F 12 Owasso High School 10'06.00"
3      Haley Bollinger [792] F 11 Yukon High School 8'00.00"
4      Anna Mcdaris [361] F 9 Broken Arrow High Sc 8'00.00"
5      Gracey Means [435] F 12 Deer Creek (Edmond) 8'00.00"
6      Vanessa Rendon [669] F 9 Owasso High School 7'06.00"
6      Ella Hopkins [663] F 9 Owasso High School 7'06.00"
8      Niomee Casey [354] F 11 Broken Arrow High Sc 7'06.00"
9      Madi Norton [665] F 9 Owasso High School 7'00.00"
9      Sarah Mcmakin [754] F 11 Union High School 7'00.00"
9      Mara Barrios [353] F 9 Broken Arrow High Sc 7'00.00"
12      Anna Branham [422] F 9 Deer Creek (Edmond) 6'00.00"
12      Lexie Grino [112] F 9 B Deer Creek (Edmond 6'00.00"
12      Skylar Tiem [371] F 9 Broken Arrow High Sc 6'00.00"
     Juliana Brule [199] F 8 B Mustang High Schoo NM
     Raylee Payne [666] F 9 Owasso High School NM
[Top of Page] [Event List]

Event 24 BOYS Pole Vault

NAME GR TEAM MARK
1      Jackson Adams [445] M 11 Deer Creek (Edmond) 13'00.00"
2      John Bolton [593] M 12 Mustang High School 12'06.00"
3      Gabe Ferguson [643] M 12 Norman High School 12'00.00"
4      Josh Carlo Cabral [766] M 11 Union High School 11'06.00"
5      Chris Doran [598] M 12 Mustang High School 11'00.00"
5      Declan Burris [676] M 8 Owasso High School 11'00.00"
7      Mason Phillips [228] M 12 B Mustang High Schoo 11'00.00"
8      Camden Colaw [845] M 10 Edmond North High Sc 10'06.00"
8      Ike Busbee [594] M 11 Mustang High School 10'06.00"
10      Hunter Carter [680] M 9 Owasso High School 9'06.00"
10      Luke Harris [686] M 8 Owasso High School 9'06.00"
10      Eddie Deloera [408] M 9 C Norman High School 9'06.00"
10      Koby Downes [379] M 10 Broken Arrow High Sc 9'06.00"
14      Danny Griffin [219] M 7 B Mustang High Schoo 8'06.00"
14      James Emerson [848] M 12 Edmond North High Sc 8'06.00"
14      Levi Cosgrove [814] M 9 Yukon High School 8'06.00"
     Mason Lane [224] M 10 B Mustang High Schoo NM
     Jesse Bumgarner [213] M 10 B Mustang High Schoo NM
     Peter Desplinter [217] M 9 B Mustang High Schoo NM
     Caden Brassfield [375] M 10 Broken Arrow High Sc NM
     Eli Garrison [384] M 9 Broken Arrow High Sc NM
     Caden Duty [769] M 9 Union High School NM
     Jakob Bradshaw [212] M 11 B Mustang High Schoo NM
     Jacob Sebren [839] M 11 B Edmond North High NM
     Barrett Eiseman [218] M 12 B Mustang High Schoo NM
[Top of Page] [Event List]

Event 25 GIRLS Shot Put

NAME GR TEAM MARK
1      Dahsauni Lyday [782] F 11 Wagoner High School 41'04.00"
2      Jessica Stinson [633] F 12 Norman High School 37'00.00"
3      Rachel Neaves [436] F 10 Deer Creek (Edmond) 36'03.50"
4      Kelsi Seiger [728] F 11 Ponca City High Scho 35'06.50"
5      Tycreana Mays [752] F 9 Union High School 33'06.00"
6      Kayla Mcclellan [753] F 12 Union High School 33'00.50"
7      Tori Tottress [783] F 9 Wagoner High School 32'05.00"
8      Mckenna Markle [726] F 12 Ponca City High Scho 31'10.00"
9      Zoe Stovall [589] F 11 Mustang High School 31'01.50"
10      Kaitlin Cerny [573] F 10 Mustang High School 30'09.00"
11      Madi Timken [478] F 10 Edmond Santa Fe High 30'01.00"
12      Nakyra Duke [286] F 12 B Union High School 30'00.00"
13      Sydnie Woodfork [634] F 10 Norman High School 29'09.00"
14      Ashlyne Roblyer [366] F 10 Broken Arrow High Sc 29'05.50"
15      Sydney Green [659] F 12 Owasso High School 28'06.00"
16      Angelina Diaz [574] F 10 Mustang High School 27'09.00"
17      Sydney Simmons [367] F 10 Broken Arrow High Sc 27'08.50"
18      Peyton Newman [755] F 12 Union High School 27'05.50"
19      Katelyn Branson [470] F 10 Edmond Santa Fe High 27'02.50"
20      Justice Harper [798] F 10 Yukon High School 26'07.50"
21      Morgan Kerr [357] F 11 Broken Arrow High Sc 26'04.50"
22      Temitope Sonowo [368] F 10 Broken Arrow High Sc 26'04.00"
23      Vanessa Rendon [669] F 9 Owasso High School 26'00.50"
24      Maygan Brown [724] F 11 Ponca City High Scho 25'10.00"
25      Sydney Koehn [502] F 11 Enid High School 25'09.00"
26      Isabella Davis [428] F 11 Deer Creek (Edmond) 25'05.00"
[Top of Page] [Event List]

Event 26 BOYS Shot Put

NAME GR TEAM MARK
1      Sam Mason [851] M 12 Edmond North High Sc 54'00.50"
2      William Leeper [605] M 12 Mustang High School 52'01.00"
3      Ben Sparks [648] M 12 Norman High School 49'01.50"
4      Damon Harvey [486] M 10 Edmond Santa Fe High 43'08.50"
5      Marshall Stalnaker [649] M 11 Norman High School 43'01.50"
6      Adam Yancy [403] M 12 Broken Arrow High Sc 43'00.00"
7      Austin Johnson [821] M 10 Yukon High School 41'02.50"
8      Reginald Wilson [781] M 10 Union High School 41'00.00"
9      Sheldon Tawkoyty [745] M 12 Ponca City High Scho 40'10.50"
10      Kaleb Settle [858] M 10 Ponca City High Scho 40'07.50"
11      Carson Grow [173] M 11 B Edmond Santa Fe Hi 40'04.00"
12      Trevor Meanor [852] M 10 Edmond North High Sc 40'02.50"
13      Sunday Ola [778] M 11 Union High School 39'09.00"
14      Russell Wilkins [652] M 12 Norman High School 39'02.50"
15      Jace Jones [388] M 12 Broken Arrow High Sc 38'10.00"
16      John Harker [306] M 9 B Union High School 38'08.50"
17      Lennox Sun Eagle [744] M 12 Ponca City High Scho 38'00.50"
18      Wesley Hunter [692] M 12 Owasso High School 37'04.00"
19      Lamarreon Clayton [784] M 10 Wagoner High School 37'03.00"
20      Parker Collins [682] M 11 Owasso High School 36'11.00"
21      Jonathan Ashford [479] M 9 Edmond Santa Fe High 36'10.50"
21      Reece Drake [683] M 12 Owasso High School 36'10.50"
23      Marco Goins [785] M 10 Wagoner High School 36'06.00"
24      Bennett Ringleb [779] M 9 Union High School 36'03.00"
25      Jeremiah Wullf [492] M 12 Edmond Santa Fe High 35'10.50"
26      Simeon Faagai [732] M 12 Ponca City High Scho 35'08.00"
[Top of Page] [Event List]