Licensed to: The ENDURO Group LLC
Thursday, April 1st, 2021
Coweta JH Tiger Track Classic
04/01/2021 - 04/01/2021
Meet Scores
Meet Results
Licensed to: The ENDURO Group LLC Thursday, April 1st, 2021
Coweta JH Tiger Track Classic
04/01/2021 - 04/01/2021
Meet Scores
Meet Results
MALE TEAM SCORES 8TH GRADE 1 COWETA JUNIOR HIGH JCOW 155.200 2 TAHLEQUAH MIDDLE SCH JTAH 147.600 3 GLENPOOL JUNIOR HIGH JGLE 93.000 4 LINCOLN CHRISTIAN MI JLIN 82.000 5 COLLINSVILLE JUNIOR JCOL 78.200 6 EDISON MIDDLE SCHOOL JEDI 27.000 7 CARVER JUNIOR HIGH JCAV 18.000 8 PRYOR JUNIOR HIGH JPRY 6.000 FEMALE TEAM SCORES 8TH GRADE 1 LINCOLN CHRISTIAN MI JLIN 146.000 2 GLENPOOL JUNIOR HIGH JGLE 100.000 3 EDISON MIDDLE SCHOOL JEDI 92.000 4 COLLINSVILLE JUNIOR JCOL 90.000 5 TAHLEQUAH MIDDLE SCH JTAH 70.000 6 COWETA JUNIOR HIGH JCOW 56.000 7 CARVER JUNIOR HIGH JCAV 30.000 8 REGENT PREPARATORY M JREG 8.000 9 PRYOR JUNIOR HIGH JPRY 2.000
Event 2 GIRLS 8th Grade 4x100m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 Glenpool Junior High A
JGLE
55.11
2 Lincoln Christian Mi A
JLIN
57.60
3 Tahlequah Middle Sch A
JTAH
57.83
4 Edison Middle School A
JEDI
58.53
5 Collinsville Junior A
JCOL
58.56
6 Coweta Junior High A
JCOW
1:03.08
Event 4 BOYS 8th Grade 4x100m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 Coweta Junior High A
JCOW
49.58
2 Tahlequah Middle Sch A
JTAH
51.47
3 Lincoln Christian Mi A
JLIN
52.39
4 Glenpool Junior High A
JGLE
52.54
5 Carver Junior High A
JCAV
53.29
6 Collinsville Junior A
JCOL
54.52
Event 6 GIRLS 8th Grade 4x800m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 Edison Middle School A
JEDI
10:58.92
2 Lincoln Christian Mi A
JLIN
11:40.45
3 Collinsville Junior A
JCOL
11:59.68
4 Coweta Junior High A
JCOW
12:20.31
5 Tahlequah Middle Sch A
JTAH
12:39.51
Event 8 BOYS 8th Grade 4x800m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 Tahlequah Middle Sch A
JTAH
10:04.44
2 Lincoln Christian Mi A
JLIN
10:13.25
3 Coweta Junior High A
JCOW
10:18.26
4 Collinsville Junior A
JCOL
10:26.27
5 Glenpool Junior High A
JGLE
11:05.31
Event 10 GIRLS 8th Grade 100m Hurdles
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Keigley, Cierra [403]
JGLE
18.14
2 Queen, Alexis [184]
JCOL
18.26
3 Hopkins, Audrey [474]
JLIN
18.98
4 Emery, Madelyn [269]
JCOW
19.21
5 Ashley, Natalia [565]
JTAH
20.31
6 Hull, Camdyn [399]
JGLE
20.83
7 Belt, Baylee [258]
JCOW
20.91
8 Hargrove, Anna [273]
JCOW
21.01
9 Treat, Marissa [290]
JCOW
21.74
10 Dawson, Stacey [266]
JCOW
23.40
11 Perkins, Jaeda [282]
JCOW
27.28
Event 12 BOYS 8th Grade 110m Hurdles
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Sanders, Dyson [458]
JGLE
18.45
2 Scarborough, Alex [329]
JCOW
19.12
3 Cato, Mark [301]
JCOW
19.47
4 Hines, David [228]
JCOL
19.91
5 Flannary, Brody [222]
JCOL
20.17
6 Limbocker, Logan [233]
JCOL
20.32
7 Webb, Novien [645]
JTAH
20.72
8 Lorenz, Corbin [318]
JCOW
20.84
9 Elmore, Tommy [309]
JCOW
21.48
10 Wood, Camdin [345]
JCOW
21.76
11 Craft, Noah [306]
JCOW
22.23
12 Cox, Keegan [304]
JCOW
22.93
13 Collins, Cade [428]
JGLE
23.35
14 Iglecias, Victor [628]
JTAH
26.74
Event 14 GIRLS 8th Grade 4x200m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 Glenpool Junior High A
JGLE
2:02.39
2 Lincoln Christian Mi A
JLIN
2:04.16
3 Tahlequah Middle Sch A
JTAH
2:05.85
4 Edison Middle School A
JEDI
2:07.08
5 Coweta Junior High A
JCOW
2:09.64
6 Collinsville Junior A
JCOL
2:09.74
Event 16 BOYS 8th Grade 4x200m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 Coweta Junior High A
JCOW
1:47.17
2 Glenpool Junior High A
JGLE
1:47.34
3 Lincoln Christian Mi A
JLIN
1:48.44
4 Tahlequah Middle Sch A
JTAH
1:48.52
Event 18 GIRLS 8th Grade 800m Run
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Meyers, Gwyneth [355]
JEDI
2:31.08
2 Burnett, Jade [346]
JEDI
2:41.66
3 Woodrich, Baylee [490]
JLIN
2:48.10
4 Zodrow, Sarah [204]
JCOL
2:51.87
5 White, Caitlin [524]
JPRY
2:53.62
6 Weber, Kate [361]
JEDI
2:53.75
7 Stopp, Madison [194]
JCOL
2:58.94
8 Claybrook, Kennedi [467]
JLIN
3:00.99
9 Austin, Madison [466]
JLIN
3:01.44
10 Miller, Alexis [279]
JCOW
3:10.00
11 Russell, Baleigh [594]
JTAH
3:14.19
12 Lusty, Loral [405]
JGLE
3:20.60
13 Merrill, Maggie [354]
JEDI
3:20.73
14 Foster, Shelby [395]
JGLE
3:33.38
Event 20 BOYS 8th Grade 800m Run
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Edmiston, Conner [308]
JCOW
2:20.29
2 Tiger, Jacob [642]
JTAH
2:26.23
3 Marsh, Ben [129]
JCAV
2:30.40
4 Dewberry, Brighton [124]
JCAV
2:30.48
5 Long, Josiah [536]
JPRY
2:32.23
6 Schlemme, Jaden [375]
JEDI
2:34.77
7 Baltazar, Elder [607]
JTAH
2:35.42
8 Perez, Alex [240]
JCOL
2:40.84
9 Kirby, Zeighn [534]
JPRY
2:42.01
10 Newell, Andrew [321]
JCOW
2:42.36
11 Holcomb, Preston [627]
JTAH
2:43.46
12 Remmers, Kolton [325]
JCOW
2:45.41
13 Overstreet, Derreon [131]
JCAV
2:45.86
14 Pena, Raul [450]
JGLE
2:46.31
15 George, Elliot [496]
JLIN
2:48.27
16 Hinkle, Jayton [625]
JTAH
2:48.72
17 Blanchard, Joshua [365]
JEDI
2:51.04
18 Brewer, Grant [366]
JEDI
2:54.01
19 Ciali, Jonas [493]
JLIN
2:58.58
20 Baxter, Hugh [364]
JEDI
3:00.38
21 Prince, Kaden [451]
JGLE
3:01.08
22 Tatum, Rueger [460]
JGLE
3:01.28
23 Bury, Jacob [492]
JLIN
3:17.60
Event 22 GIRLS 8th Grade 100m Dash
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Morrow, Logan [410]
JGLE
14.17
2 Stark, Kaelee [599]
JTAH
14.47
2 Rea, Payton [481]
JLIN
14.47
4 Mcclellan, Kyndal [111]
JCAV
14.67
5 Keigley, Cierra [403]
JGLE
14.85
6 Hawkins, Camri [350]
JEDI
14.97
7 Nokes, Maggie [552]
JREG
14.97
8 Mcgowen, Gracyn [406]
JGLE
15.00
9 Zoellner, Liliana [362]
JEDI
15.02
10 Emery, Madelyn [269]
JCOW
15.14
11 Taylor, Lesley [487]
JLIN
15.40
12 Ashley, Natalia [565]
JTAH
15.45
13 Andrews, Sarah [465]
JLIN
15.50
14 Haggard, Tracy [272]
JCOW
15.55
15 Marler, Sophi [172]
JCOL
15.64
15 Sellars, Mallory [522]
JPRY
15.64
17 Kornegay, Carter [170]
JCOL
15.70
18 Johnson, Sabrina [582]
JTAH
15.91
19 Olendorff, Kennedy [180]
JCOL
15.92
20 Osborn, Ambree [358]
JEDI
16.05
21 Hughes, Olivia [275]
JCOW
16.20
22 Dohn, Riley [156]
JCOL
16.26
23 Whitset, Olivia [198]
JCOL
16.91
24 Marquart, Baylee [173]
JCOL
17.61
Event 24 BOYS 8th Grade 100m Dash
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Whetstone, Anthony [464]
JGLE
12.32
2 Graves, Titus [310]
JCOW
12.67
3 Davis, Marquaylon [367]
JEDI
12.69
4 Hood, Piercen [314]
JCOW
13.15
5 Salazar, Damian [328]
JCOW
13.20
6 Conard, Mikas [302]
JCOW
13.25
7 Washington, Brian [512]
JLIN
13.32
8 Rosales, Cesar [637]
JTAH
13.34
9 Harris, Anthony [126]
JCAV
13.50
10 Rittenberry, Spencer [134]
JCAV
13.65
11 Daniels, Levi [612]
JTAH
13.70
12 Iglecias, Victor [628]
JTAH
13.84
13 Chunu, Jason [123]
JCAV
13.89
14 Bays, Bode [205]
JCOL
14.20
15 Wilson, Jaxson [253]
JCOL
14.41
16 Cox, Cole [527]
JPRY
14.89
17 Collins, Cade [428]
JGLE
14.91
18 Cruz, David [611]
JTAH
15.49
19 Wood, Camdin [345]
JCOW
15.64
20 Cooper, Christopher [525]
JPRY
16.09
21 Ricalday, Oscar [374]
JEDI
16.26
22 Ward, Camden [342]
JCOW
21.81
Event 26 GIRLS 8th Grade 400m Dash
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Owens, Tierra [113]
JCAV
1:05.61
2 Burnett, Jade [346]
JEDI
1:09.01
3 Guest, Kennedy [160]
JCOL
1:09.50
4 Goodnight, Erin [473]
JLIN
1:09.73
5 Perkins, Aiyana [281]
JCOW
1:11.21
6 Tennial, Shilah [415]
JGLE
1:13.67
7 Winkle, Kaleigh [293]
JCOW
1:14.92
8 White, Caitlin [524]
JPRY
1:15.44
9 Claybrook, Kennedi [467]
JLIN
1:15.70
10 Monreal, Adriana [356]
JEDI
1:16.94
11 Hunter, Ryleigh [400]
JGLE
1:17.74
12 Lusty, Loral [405]
JGLE
1:18.46
13 Sellars, Mallory [522]
JPRY
1:18.52
14 Austin, Madison [466]
JLIN
1:18.74
15 Robbins, Haley [284]
JCOW
1:19.76
16 Garcia, Alondra [576]
JTAH
1:21.06
17 Castillo, Leslie [148]
JCOL
1:21.99
18 Carter, Payton [262]
JCOW
1:22.81
19 Hughes, Olivia [275]
JCOW
1:27.92
20 Bowen, Kamea [566]
JTAH
1:28.28
21 Rowe, Kaydence [593]
JTAH
1:38.13
Event 28 BOYS 8th Grade 400m Dash
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Davis, Marquaylon [367]
JEDI
58.67
2 Hickman, Clayton [312]
JCOW
1:00.02
3 Jefferson, Judsen [629]
JTAH
1:04.94
4 Lorenz, Corbin [318]
JCOW
1:05.38
5 Schlemme, Jaden [375]
JEDI
1:05.63
6 Nail, Creed [506]
JLIN
1:05.88
7 Wells, Jalen [463]
JGLE
1:06.98
8 Long, Josiah [536]
JPRY
1:07.71
9 Thompson, Nathan [511]
JLIN
1:08.61
10 Perez, Alex [240]
JCOL
1:08.76
11 Stout, Payton [510]
JLIN
1:09.04
12 Kirby, Zeighn [534]
JPRY
1:09.09
13 Overstreet, Derreon [131]
JCAV
1:09.67
14 Jennings, Dustin [231]
JCOL
1:09.77
15 Kelley, Reese [317]
JCOW
1:10.81
16 Conard, Mikas [302]
JCOW
1:12.04
17 Brewer, Grant [366]
JEDI
1:12.41
18 Kendrick, Carson [439]
JGLE
1:14.24
19 Hardenburgh, Nicolas [435]
JGLE
1:23.34
Event 30 GIRLS 8th Grade 300m Hurdles
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Hopkins, Audrey [474]
JLIN
56.00
2 Emery, Madelyn [269]
JCOW
57.00
3 Taylor, Molly [488]
JLIN
58.62
4 Ashley, Natalia [565]
JTAH
1:00.67
5 Hargrove, Anna [273]
JCOW
1:01.07
6 Hunter, Ryleigh [400]
JGLE
1:03.07
Event 32 BOYS 8th Grade 300m Hurdles
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Limbocker, Logan [233]
JCOL
50.56
2 Flannary, Brody [222]
JCOL
51.44
3 Cato, Mark [301]
JCOW
52.09
4 Tatum, Rueger [460]
JGLE
53.11
5 Hines, David [228]
JCOL
53.33
6 Craft, Noah [306]
JCOW
57.93
7 Iglecias, Victor [628]
JTAH
1:01.77
8 Collins, Cade [428]
JGLE
1:02.39
Event 34 GIRLS 8th Grade 200m Dash
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Owens, Tierra [113]
JCAV
28.33
2 Brown, Kamry [387]
JGLE
29.65
3 Mcclellan, Kyndal [111]
JCAV
29.67
4 Rea, Payton [481]
JLIN
29.82
5 Jackson, Makynlee [401]
JGLE
30.34
6 Fullingim, Abby [472]
JLIN
30.39
7 Johnson, Marcayla [108]
JCAV
30.65
8 Nokes, Maggie [552]
JREG
31.65
9 Tennial, Shilah [415]
JGLE
32.04
10 Sellars, Mallory [522]
JPRY
32.67
11 Winkle, Kaleigh [293]
JCOW
32.84
12 Haggard, Tracy [272]
JCOW
33.12
13 Hawkins, Camri [350]
JEDI
33.27
14 Melius, Hannah [178]
JCOL
33.59
15 Johnson, Sabrina [582]
JTAH
34.09
16 Taylor, Molly [488]
JLIN
34.34
17 Osborn, Ambree [358]
JEDI
34.39
18 Dohn, Riley [156]
JCOL
34.98
19 Whitset, Olivia [198]
JCOL
36.59
20 Marler, Sophi [172]
JCOL
38.06
Event 36 BOYS 8th Grade 200m Dash
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Graves, Titus [310]
JCOW
24.83
2 Davis, Marquaylon [367]
JEDI
25.31
3 Gunter, Luke [498]
JLIN
27.10
4 Harris, Anthony [126]
JCAV
27.68
5 Scarborough, Alex [329]
JCOW
27.78
6 Salazar, Damian [328]
JCOW
27.82
7 Rittenberry, Spencer [134]
JCAV
27.88
8 Daniels, Levi [612]
JTAH
28.35
9 Iglecias, Victor [628]
JTAH
28.70
10 Wilson, Jaxson [253]
JCOL
29.15
11 Crabtree, Coltin [305]
JCOW
29.35
12 Stout, Payton [510]
JLIN
30.18
13 Scallionoverstreet, Dayli [135]
JCAV
30.32
14 Cruz, David [611]
JTAH
32.42
15 Ricalday, Oscar [374]
JEDI
34.51
16 Hardenburgh, Nicolas [435]
JGLE
35.12
Event 38 GIRLS 8th Grade 1600m Run
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Meyers, Gwyneth [355]
JEDI
5:31.18
2 Woodrich, Baylee [490]
JLIN
6:20.58
3 Weber, Kate [361]
JEDI
6:27.52
4 Austin, Madison [466]
JLIN
6:58.58
5 Miller, Alexis [279]
JCOW
7:37.40
6 Alanis, Jasmine [563]
JTAH
7:50.63
7 Merrill, Maggie [354]
JEDI
7:52.79
Event 40 BOYS 8th Grade 1600m Run
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Tiger, Jacob [642]
JTAH
5:23.07
2 Edmiston, Conner [308]
JCOW
5:23.12
3 Baltazar, Elder [607]
JTAH
5:42.81
4 Long, Josiah [536]
JPRY
6:00.12
5 Holcomb, Preston [627]
JTAH
6:01.22
6 Thompson, Nathan [511]
JLIN
6:01.29
7 Remmers, Kolton [325]
JCOW
6:01.77
8 Newell, Andrew [321]
JCOW
6:05.08
9 Kirby, Zeighn [534]
JPRY
6:06.58
10 Pena, Raul [450]
JGLE
6:12.59
11 Ciali, Jonas [493]
JLIN
6:13.14
12 Blanchard, Joshua [365]
JEDI
6:13.84
13 Nail, Creed [506]
JLIN
6:16.52
14 Prince, Kaden [451]
JGLE
6:24.85
15 Baxter, Hugh [364]
JEDI
6:41.56
16 Bury, Jacob [492]
JLIN
7:18.80
Event 42 GIRLS 8th Grade 4x400m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 Collinsville Junior A
JCOL
4:49.91
2 Lincoln Christian Mi A
JLIN
4:53.32
3 Edison Middle School A
JEDI
4:53.57
4 Regent Preparatory M A
JREG
4:59.96
5 Glenpool Junior High A
JGLE
5:02.83
6 Tahlequah Middle Sch A
JTAH
5:06.38
7 Coweta Junior High A
JCOW
5:09.58
Event 44 BOYS 8th Grade 4x400m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 Lincoln Christian Mi A
JLIN
4:13.00
2 Tahlequah Middle Sch A
JTAH
4:14.64
3 Collinsville Junior A
JCOL
4:25.66
4 Glenpool Junior High A
JGLE
4:26.60
5 Coweta Junior High A
JCOW
4:37.69
Event 50 GIRLS 8th Grade High Jump
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Jackson, Makynlee [401]
JGLE
04'06.00"
2 Goodnight, Erin [473]
JLIN
04'04.00"
3 Marler, Sophi [172]
JCOL
04'00.00"
3 Hargrove, Anna [273]
JCOW
04'00.00"
5 Carter, Payton [262]
JCOW
NM
6 Dobbs, Karli [391]
JGLE
NM
7 Dodson, Ireland [267]
JCOW
NM
8 Melius, Hannah [178]
JCOL
NM
Event 51 GIRLS 8th Grade Pole Vault
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Robbins, Haley [284]
JCOW
05'00.00"
2 Schubert, Brenna [192]
JCOL
NM
3 Reddout, Hailey [283]
JCOW
NM
4 Whitset, Olivia [198]
JCOL
NM
5 Marler, Sophi [172]
JCOL
NM
Event 52 GIRLS 8th Grade Long Jump
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Queen, Alexis [184]
JCOL
14'11.50"
2 Fullingim, Abby [472]
JLIN
13'01.00"
3 Roberts, Brenlyn [285]
JCOW
12'05.00"
4 Melius, Hannah [178]
JCOL
12'04.00"
5 Jackson, Makynlee [401]
JGLE
12'00.00"
5 Hull, Camdyn [399]
JGLE
12'00.00"
7 White, Caitlin [524]
JPRY
09'11.00"
8 Belt, Baylee [258]
JCOW
NM
Event 53 GIRLS 8th Grade Discus Throw
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Stanglin, Sadie [598]
JTAH
74'09.00"
2 Grigg, Laney [159]
JCOL
64'10.00"
3 Enlow, Avery [571]
JTAH
63'02.00"
4 Mason, Natalia [277]
JCOW
62'02.00"
4 Ryan, Campbell [482]
JLIN
62'02.00"
6 Stine, Ellie [485]
JLIN
58'01.00"
7 Reed, Lillie [590]
JTAH
58'00.00"
8 Tennial, Shilah [415]
JGLE
56'01.00"
9 Dyer, Erin [268]
JCOW
55'02.00"
10 Dallis, Draeuh [569]
JTAH
49'06.00"
10 Whitmire, Addison [489]
JLIN
49'06.00"
12 Jackson, Emily [164]
JCOL
49'03.00"
13 Ballesteros, Dayanna [144]
JCOL
47'08.00"
14 Sappington, Kaelyn [189]
JCOL
44'03.00"
15 Foster, Brittany [270]
JCOW
38'06.00"
16 Foster, Shelby [395]
JGLE
38'03.00"
Event 54 GIRLS 8th Grade Shot Put
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Stanglin, Sadie [598]
JTAH
25'06.00"
2 Tennial, Shilah [415]
JGLE
25'01.00"
3 Grigg, Laney [159]
JCOL
24'11.00"
4 Ryan, Campbell [482]
JLIN
24'10.00"
5 Stine, Ellie [485]
JLIN
22'10.00"
6 Ballesteros, Dayanna [144]
JCOL
22'06.00"
7 Whitmire, Addison [489]
JLIN
22'03.00"
8 Sappington, Kaelyn [189]
JCOL
21'09.00"
Event 60 BOYS 8th Grade High Jump
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Webb, Novien [645]
JTAH
04'10.00"
2 George, Elliot [496]
JLIN
04'06.00"
3 Moore, Kyler [319]
JCOW
04'04.00"
3 Limbocker, Logan [233]
JCOL
04'04.00"
3 Flannary, Brody [222]
JCOL
04'04.00"
3 Hinkle, Jayton [625]
JTAH
04'04.00"
3 Thompson, Dane [337]
JCOW
04'04.00"
Event 61 BOYS 8th Grade Pole Vault
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Moore, Kyler [319]
JCOW
08'00.00"
2 Jennings, Dustin [231]
JCOL
07'06.00"
3 Wilson, Jaxson [253]
JCOL
07'00.00"
3 Kendrick, Carson [439]
JGLE
07'00.00"
5 Jones, Colin [438]
JGLE
NM
6 Lish, Bryar [443]
JGLE
NM
Event 62 BOYS 8th Grade Long Jump
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Whetstone, Anthony [464]
JGLE
16'11.00"
2 Bowler, Joshua [421]
JGLE
16'09.00"
3 Gertner, Darian [497]
JLIN
16'04.50"
4 Conard, Mikas [302]
JCOW
16'03.00"
5 Combs, Merrick [610]
JTAH
15'10.50"
6 Cato, Mark [301]
JCOW
15'05.00"
7 Escalara, Sebastion [615]
JTAH
15'02.00"
8 Thompson, Dane [337]
JCOW
14'05.50"
Event 63 BOYS 8th Grade Discus Throw
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Jefferson, Judsen [629]
JTAH
113'03.00"
2 Christel, Tarrence [426]
JGLE
111'00.00"
3 Campbell, Jeremy [608]
JTAH
103'06.00"
4 Davis, Corey [216]
JCOL
99'09.00"
5 Gregory, Kaleb [621]
JTAH
95'04.00"
6 Tallman, Cooper [247]
JCOL
86'03.00"
7 Goodman, Chris [225]
JCOL
82'09.00"
8 Puryear, Gage [507]
JLIN
82'03.00"
9 Cooper, Christopher [525]
JPRY
75'02.00"
9 Mcbee, Hunter [235]
JCOL
75'02.00"
11 Vega, Dominic [643]
JTAH
69'08.00"
12 Miller, Isaiah [505]
JLIN
69'02.00"
13 Choate, Austin [213]
JCOL
68'10.00"
14 Lawson, Henry [502]
JLIN
67'09.00"
15 Hung, Solomon [500]
JLIN
65'05.00"
16 Peterson, Beck [323]
JCOW
60'06.00"
17 Holopeter, Tyler [229]
JCOL
54'03.00"
18 Cowen, Brycen [526]
JPRY
52'01.00"
19 Lish, Bryar [443]
JGLE
51'00.00"
Event 64 BOYS 8th Grade Shot Put
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Jefferson, Judsen [629]
JTAH
40'04.00"
1 Gregory, Kaleb [621]
JTAH
40'04.00"
3 Tallman, Cooper [247]
JCOL
36'11.00"
3 Saldana, Oscar [638]
JTAH
36'11.00"
5 Christel, Tarrence [426]
JGLE
36'08.00"
6 Davis, Corey [216]
JCOL
36'02.00"
7 Escalara, Sebastion [615]
JTAH
35'07.00"
8 Mcbee, Hunter [235]
JCOL
35'04.00"
MALE TEAM SCORES 7TH GRADE 1 COWETA JUNIOR HIGH JCOW 141.600 2 COLLINSVILLE JUNIOR JCOL 127.800 3 GLENPOOL JUNIOR HIGH JGLE 83.600 4 TAHLEQUAH MIDDLE SCH JTAH 81.000 5 REGENT PREPARATORY M JREG 68.000 6 CARVER JUNIOR HIGH JCAV 46.000 7 PRYOR JUNIOR HIGH JPRY 27.000 8 LINCOLN CHRISTIAN MI JLIN 20.000 9 EDISON MIDDLE SCHOOL JEDI 8.000 FEMALE TEAM SCORES 7TH GRADE 1 COLLINSVILLE JUNIOR JCOL 172.666 2 LINCOLN CHRISTIAN MI JLIN 122.000 3 GLENPOOL JUNIOR HIGH JGLE 106.333 4 REGENT PREPARATORY M JREG 77.000 5 TAHLEQUAH MIDDLE SCH JTAH 66.000 6 COWETA JUNIOR HIGH JCOW 39.000 7 EDISON MIDDLE SCHOOL JEDI 18.000 8 PRYOR JUNIOR HIGH JPRY 17.000
Event 1 GIRLS 7th Grade 4x100m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 Glenpool Junior High A
JGLE
56.28
2 Collinsville Junior A
JCOL
56.63
3 Tahlequah Middle Sch A
JTAH
59.08
4 Coweta Junior High A
JCOW
59.36
5 Collinsville Junior B
JCOL
1:00.06
Event 3 BOYS 7th Grade 4x100m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 Coweta Junior High A
JCOW
52.70
2 Tahlequah Middle Sch A
JTAH
53.29
3 Carver Junior High A
JCAV
54.29
4 Glenpool Junior High A
JGLE
55.12
5 Collinsville Junior A
JCOL
55.31
Event 5 GIRLS 7th Grade 4x800m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 Regent Preparatory M A
JREG
11:40.91
2 Collinsville Junior A
JCOL
11:55.27
3 Tahlequah Middle Sch A
JTAH
12:19.14
4 Coweta Junior High A
JCOW
12:25.18
5 Pryor Junior High A
JPRY
13:31.75
6 Glenpool Junior High A
JGLE
13:41.68
Event 7 BOYS 7th Grade 4x800m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 Collinsville Junior A
JCOL
10:43.24
2 Tahlequah Middle Sch A
JTAH
10:58.55
3 Coweta Junior High A
JCOW
11:09.33
4 Glenpool Junior High A
JGLE
11:24.48
5 Pryor Junior High A
JPRY
11:26.61
6 Edison Middle School A
JEDI
11:45.27
7 Lincoln Christian Mi A
JLIN
12:36.95
Event 9 GIRLS 7th Grade 100m Hurdles
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Mckinnie, Tyra [407]
JGLE
19.66
2 Richardson, Abigail [186]
JCOL
19.77
3 Anderson, Autumn [548]
JREG
20.18
4 Oder, Avery [179]
JCOL
20.26
5 Morris, Kaylee [589]
JTAH
20.63
6 Troy, Kailee [291]
JCOW
21.53
7 Dobbs, Karli [391]
JGLE
21.55
8 Hernandez, Josalin [581]
JTAH
22.49
9 Watts, Claire [417]
JGLE
23.09
10 Boone, Alison [259]
JCOW
24.63
11 Jordan, Ava [583]
JTAH
25.94
Event 11 BOYS 7th Grade 110m Hurdles
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Moorman, Skylar [236]
JCOL
20.14
2 Price, Chris [324]
JCOW
20.44
3 Grantham, Riggs [560]
JREG
22.90
4 Burdick, Caleb [557]
JREG
23.13
5 Ingold, Dylan [316]
JCOW
27.25
Event 13 GIRLS 7th Grade 4x200m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 Lincoln Christian Mi A
JLIN
1:59.43
2 Glenpool Junior High A
JGLE
2:01.50
3 Collinsville Junior A
JCOL
2:03.73
4 Regent Preparatory M A
JREG
2:04.94
5 Tahlequah Middle Sch A
JTAH
2:05.67
6 Coweta Junior High A
JCOW
2:06.27
7 Collinsville Junior B
JCOL
2:12.61
Event 15 BOYS 7th Grade 4x200m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 Coweta Junior High A
JCOW
1:54.02
2 Carver Junior High A
JCAV
1:56.41
3 Collinsville Junior A
JCOL
1:57.06
4 Glenpool Junior High A
JGLE
2:00.61
Tahlequah Middle Sch A
JTAH
DQ
Event 17 GIRLS 7th Grade 800m Run
NAME
GR
TEAM
TIME
1 ODea, Lucy [553]
JREG
2:41.44
2 Mcdowell, Hayden [177]
JCOL
2:50.03
3 Summerlin, Jade [486]
JLIN
2:51.73
4 Franks, Laura [575]
JTAH
2:57.25
5 Espinosa, Lorelie [573]
JTAH
2:58.39
6 Barnes, Gabbie [549]
JREG
3:03.96
7 Davis, Alyssa [265]
JCOW
3:05.43
8 Anderson, Channing [255]
JCOW
3:06.25
9 Burton, Ellah [147]
JCOL
3:06.45
10 Marshall, Maci [175]
JCOL
3:09.23
11 Lyon, Emmalee [171]
JCOL
3:09.42
12 Hemmert, Ryann [161]
JCOL
3:12.12
13 Wisdom, Aspen [199]
JCOL
3:12.25
14 Escobedo, Mia [104]
JCAV
3:12.39
15 Schaumburg, Rayn [521]
JPRY
3:12.44
16 Milligan, Rosalie [479]
JLIN
3:12.77
17 Thompson, Chesney [289]
JCOW
3:14.54
18 Francis, Sydney [271]
JCOW
3:16.09
19 Garcia, Alondra [576]
JTAH
3:20.04
20 Stapleton, Kadence [288]
JCOW
3:21.80
21 Ortiz, Emma [520]
JPRY
3:24.68
22 Johnston, Jaylah [276]
JCOW
3:27.18
23 Wallstein, Nora [196]
JCOL
3:27.30
24 Fike, Averly [394]
JGLE
3:29.70
25 Deer, Tayah [390]
JGLE
3:30.00
26 Bouldin, Riley [382]
JGLE
3:30.72
27 Brackett, Mia [146]
JCOL
3:33.07
28 Kitchen, Karly [476]
JLIN
3:33.62
29 Arnold, Kara [142]
JCOL
3:39.75
Event 19 BOYS 7th Grade 800m Run
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Tangren, Jeremiah [562]
JREG
2:27.75
2 Dickens, Jonah [558]
JREG
2:29.40
3 Garcia, Issac [224]
JCOL
2:39.51
4 Soap, Gunner [639]
JTAH
2:41.98
5 Fantoni, Jonathan [559]
JREG
2:42.84
6 Phillips, Tyler [133]
JCAV
2:43.29
7 Mcrue, Ryun [371]
JEDI
2:44.03
8 Stephens, Landon [333]
JCOW
2:45.86
9 Allen, Grady [491]
JLIN
2:48.30
10 Espinosa, Joseph [616]
JTAH
2:49.23
11 Hager, Seth [226]
JCOL
2:50.53
12 Kallin, Blaine [533]
JPRY
2:51.50
13 Salgadoporfirio, Jose [456]
JGLE
2:51.52
14 Bement, Blake [206]
JCOL
2:51.95
15 Goodson, Bennett [125]
JCAV
2:52.52
16 Rahman, Carter [373]
JEDI
2:55.04
17 Mead, Kallen [538]
JPRY
2:55.11
18 Hamby, Boyd [623]
JTAH
2:56.87
19 Smith, Ethan [509]
JLIN
2:59.33
20 Springstead, Dominic [331]
JCOW
3:00.31
21 Gwin, Michael [311]
JCOW
3:02.76
22 Webb, Tucker [252]
JCOL
3:03.98
23 Philpot, Mason [241]
JCOL
3:04.01
24 Bartholomew, Henry [363]
JEDI
3:07.50
25 Nofsinger, Owen [540]
JPRY
3:07.69
26 Hudson, Edward [369]
JEDI
3:09.09
27 Terronez, Brady [461]
JGLE
3:12.32
28 Chandler, Conner [425]
JGLE
3:13.37
29 Brannen, Ty [209]
JCOL
3:19.31
30 Meade, Wyatt [504]
JLIN
3:22.92
31 Porter, Eric [542]
JPRY
3:27.59
Event 21 GIRLS 7th Grade 100m Dash
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Craven, Saniya [388]
JGLE
14.03
2 Redman, Sasha [555]
JREG
14.06
3 Breckner, Kinley [386]
JGLE
14.31
4 Meador, Madison [278]
JCOW
14.43
5 Crane, Jordin [153]
JCOL
14.95
6 Kendrick, Kaylee [404]
JGLE
15.04
7 Faulkner, Jada [469]
JLIN
15.28
8 Lowery, Chloe [586]
JTAH
15.33
9 Clark, Carmen [263]
JCOW
15.41
10 Ferguson, Stella [470]
JLIN
15.46
11 Richardson, Abigail [186]
JCOL
15.48
12 Berg, Sydney [550]
JREG
15.54
13 Smith, Whitney [116]
JCAV
15.57
14 Asberry, Edin [256]
JCOW
15.71
15 Christian, Jennah [149]
JCOL
15.79
16 Wagnon, Addison [603]
JTAH
15.79
17 Waters, Mazzy [604]
JTAH
15.88
18 Barki, Maya [101]
JCAV
16.02
19 Rightmire, Adilyn [187]
JCOL
16.78
20 Murillo, Eileen [357]
JEDI
17.13
21 Levell, Maleah [477]
JLIN
17.26
22 Fravel, Vivienne [349]
JEDI
17.30
23 Parris, Liliana [554]
JREG
17.34
24 Schlemme, Kaylee [360]
JEDI
17.71
25 Rowe, Analeigh [592]
JTAH
20.65
Event 23 BOYS 7th Grade 100m Dash
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Hall, Kingston [622]
JTAH
12.58
2 Tramel, John [339]
JCOW
13.10
3 Cornell, Jaxon [303]
JCOW
13.18
4 Houston, Max [127]
JCAV
13.33
5 Bethel, Takhari [119]
JCAV
13.65
6 Latta, Keaton [442]
JGLE
13.78
7 Rice, Kaden [544]
JPRY
13.92
8 White, Tylen [376]
JEDI
13.98
9 Rivers, Diego [561]
JREG
14.20
10 Barnes, Caleb [118]
JCAV
14.43
11 Dean, Kaden [430]
JGLE
14.48
12 Stone, Jaxon [334]
JCOW
14.53
13 Springstead, Ernie [332]
JCOW
14.57
14 Pryor, Justin [646]
JPRY
15.32
15 Tallman, Cooper [247]
JCOL
15.56
16 Howard, Rollins [315]
JCOW
15.75
16 Mcguire, Landon [447]
JGLE
15.75
18 Smith, Ethan [509]
JLIN
15.79
19 Hubbard, James [368]
JEDI
16.25
20 Eubanks, Ian [220]
JCOL
16.52
21 Montgomery, Levi [539]
JPRY
17.19
Palomares, Raul [634]
JTAH
DNF
Event 25 GIRLS 7th Grade 400m Dash
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Stewart, Maddy [484]
JLIN
1:08.27
2 Mccormick, Kristen [353]
JEDI
1:09.65
3 Smith, Cardyn [556]
JREG
1:10.52
4 Faulkner, Jada [469]
JLIN
1:12.68
5 Kiker, Karsyn [169]
JCOL
1:12.96
6 Coats, Kynlee [515]
JPRY
1:13.11
7 Hoemann, Emilia [551]
JREG
1:13.55
8 Ferguson, Stella [470]
JLIN
1:15.03
9 Vonwald, Kaileigh [523]
JPRY
1:16.20
10 Crane, Jordin [153]
JCOL
1:16.51
11 Salas, Nereida [595]
JTAH
1:16.56
12 Jenkins, Morgan [106]
JCAV
1:17.85
13 Wise, Joely [200]
JCOL
1:18.26
14 Wedlake, Emma [197]
JCOL
1:18.87
15 Keo, Sophia [352]
JEDI
1:19.07
16 Wright, Caydee [294]
JCOW
1:19.55
17 Espinosa, Audriana [572]
JTAH
1:19.65
18 Lowry, Shayne [519]
JPRY
1:19.84
19 Factor, Aria [393]
JGLE
1:20.22
20 Murillo, Eileen [357]
JEDI
1:21.17
21 Thompson, Chesney [289]
JCOW
1:21.17
22 Brewer, Abby [514]
JPRY
1:22.12
23 Dean, Emily [155]
JCOL
1:22.24
24 Burton, Ellah [147]
JCOL
1:22.37
25 Arnold, Ailey [513]
JPRY
1:22.98
26 Odell, Cora [280]
JCOW
1:24.03
27 Alanis, Kimberly [564]
JTAH
1:25.00
28 Spears, Autumn [414]
JGLE
1:29.76
29 Meyers, Hayden [408]
JGLE
1:34.66
Event 27 BOYS 7th Grade 400m Dash
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Bluitt, Cruz [298]
JCOW
1:03.48
2 Rivers, Diego [561]
JREG
1:04.52
3 Winter, Elliott [344]
JCOW
1:04.56
4 Kallin, Blaine [533]
JPRY
1:06.55
5 Salgadoporfirio, Jose [456]
JGLE
1:07.59
6 Brooks, Levi [120]
JCAV
1:08.30
7 Garcia, Issac [224]
JCOL
1:08.37
8 Taylor, Tyron [137]
JCAV
1:08.44
9 McClellan, Kayden [130]
JCAV
1:09.65
10 Phillips, Tyler [133]
JCAV
1:10.40
11 Guzman, Francisco [434]
JGLE
1:10.49
12 Grantham, Riggs [560]
JREG
1:10.56
13 Mead, Kallen [538]
JPRY
1:11.00
14 Stephens, Landon [333]
JCOW
1:11.56
15 Hager, Seth [226]
JCOL
1:11.76
16 Allen, Grady [491]
JLIN
1:14.26
17 Rowland, Bryce [455]
JGLE
1:15.81
18 Rush, Talan [245]
JCOL
1:16.47
19 Dean, Aiden [494]
JLIN
1:18.77
20 Young, Lane [547]
JPRY
1:20.21
21 Brannen, Ty [209]
JCOL
1:28.99
22 Porter, Eric [542]
JPRY
1:32.49
23 Bilbythompson, Thaddeus [297]
JCOW
1:42.33
Event 29 GIRLS 7th Grade 300m Hurdles
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Leyva, Alexis [478]
JLIN
51.99
2 Oder, Avery [179]
JCOL
58.09
3 Anderson, Autumn [548]
JREG
58.41
4 Troy, Kailee [291]
JCOW
58.74
5 Nelson, Anabel [480]
JLIN
1:00.59
6 Dobbs, Karli [391]
JGLE
1:03.83
7 Watts, Claire [417]
JGLE
1:08.35
8 Hernandez, Joltzen [580]
JTAH
1:10.74
9 Vasquez, Roxann [602]
JTAH
1:10.95
10 Andrews, Cheyenne [378]
JGLE
1:14.24
11 Jordan, Ava [583]
JTAH
1:14.69
Event 31 BOYS 7th Grade 300m Hurdles
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Moorman, Skylar [236]
JCOL
52.35
2 Waltman, Jarrett [462]
JGLE
55.13
3 Price, Chris [324]
JCOW
59.77
4 Burdick, Caleb [557]
JREG
1:01.07
5 Ingold, Dylan [316]
JCOW
1:11.48
Event 33 GIRLS 7th Grade 200m Dash
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Leyva, Alexis [478]
JLIN
28.88
2 Breckner, Kinley [386]
JGLE
30.74
3 Boyd, Paige [384]
JGLE
30.91
4 Brewer, Abby [514]
JPRY
31.18
5 Hoemann, Emilia [551]
JREG
31.25
6 Crane, Jordin [153]
JCOL
31.32
7 Vonwald, Kaileigh [523]
JPRY
31.53
8 Kendrick, Kaylee [404]
JGLE
31.83
9 Smith, Whitney [116]
JCAV
31.93
10 Salas, Nereida [595]
JTAH
32.25
11 Nelson, Anabel [480]
JLIN
32.38
12 Wright, Caydee [294]
JCOW
32.72
13 Berg, Sydney [550]
JREG
32.81
14 Barki, Maya [101]
JCAV
33.65
15 Asberry, Edin [256]
JCOW
33.96
16 Wagnon, Addison [603]
JTAH
34.34
17 Perkins, Jaeda [282]
JCOW
34.36
18 Jenkins, Morgan [106]
JCAV
34.72
19 Lowry, Shayne [519]
JPRY
34.93
20 Hernandez, Marcela [162]
JCOL
35.05
21 Rightmire, Adilyn [187]
JCOL
35.56
22 Wedlake, Emma [197]
JCOL
35.81
23 Rodriguez, Alexa [591]
JTAH
36.03
24 Schaumburg, Rayn [521]
JPRY
36.59
25 Schlemme, Kaylee [360]
JEDI
36.85
26 Johnson, Kaitlyn [351]
JEDI
36.93
27 Parris, Liliana [554]
JREG
36.96
28 Fravel, Vivienne [349]
JEDI
36.97
29 Levell, Maleah [477]
JLIN
37.99
Event 35 BOYS 7th Grade 200m Dash
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Houston, Max [127]
JCAV
27.34
2 Rice, Kaden [544]
JPRY
28.21
3 Tramel, John [339]
JCOW
28.72
4 White, Tylen [376]
JEDI
28.76
5 Owens, Kanyon [541]
JPRY
28.79
6 Wineinger, Jonathan [343]
JCOW
29.41
7 Sweetin, Ej [335]
JCOW
29.47
8 Dean, Kaden [430]
JGLE
30.38
9 Palmer, Nicholas [239]
JCOL
31.07
10 Roberts, Tyler [327]
JCOW
31.09
11 Taylor, Tyron [137]
JCAV
31.12
12 Burdick, Caleb [557]
JREG
31.87
13 Ragle, Luke [242]
JCOL
32.16
14 Mccutchen, Mason [537]
JPRY
32.61
15 Grantham, Riggs [560]
JREG
32.71
16 Hubbard, James [368]
JEDI
33.29
17 Rush, Talan [245]
JCOL
33.42
18 Young, Lane [547]
JPRY
33.78
19 Eubanks, Ian [220]
JCOL
35.04
20 Gruse, Charles [433]
JGLE
35.45
21 Ortega, Diego [322]
JCOW
36.58
Event 37 GIRLS 7th Grade 1600m Run
NAME
GR
TEAM
TIME
1 ODea, Lucy [553]
JREG
6:01.91
2 Summerlin, Jade [486]
JLIN
6:29.67
3 Voyles, Ava [292]
JCOW
6:36.99
4 Anderson, Channing [255]
JCOW
6:39.50
5 Doblano, Alannys [347]
JEDI
6:45.02
6 Marshall, Maci [175]
JCOL
6:45.03
7 Barnes, Gabbie [549]
JREG
6:58.60
8 Singleton, Brooklyn [287]
JCOW
6:59.13
9 Espinosa, Lorelie [573]
JTAH
7:06.74
10 Franks, Laura [575]
JTAH
7:06.76
11 Escobedo, Mia [104]
JCAV
7:20.30
12 Milligan, Rosalie [479]
JLIN
7:22.16
13 Wisdom, Aspen [199]
JCOL
7:22.26
14 Garcia, Alondra [576]
JTAH
7:24.42
15 Stapleton, Kadence [288]
JCOW
7:24.96
16 Ortiz, Emma [520]
JPRY
7:37.67
17 Wallstein, Nora [196]
JCOL
7:59.99
18 Shed, Cameron [413]
JGLE
8:02.95
19 Kitchen, Karly [476]
JLIN
8:08.35
20 Gonzalez, Elizabeth [396]
JGLE
8:45.17
Event 39 BOYS 7th Grade 1600m Run
NAME
GR
TEAM
TIME
1 Tangren, Jeremiah [562]
JREG
5:09.48
2 Dickens, Jonah [558]
JREG
5:32.69
3 Rhoten, Kellen [243]
JCOL
5:42.65
4 Fantoni, Jonathan [559]
JREG
5:50.93
5 Mcrue, Ryun [371]
JEDI
5:59.85
6 Allen, Grady [491]
JLIN
6:01.69
7 Schula, Jacob [136]
JCAV
6:10.56
8 Campanell, Andrew [122]
JCAV
6:11.40
9 Espinosa, Joseph [616]
JTAH
6:13.66
10 Bement, Blake [206]
JCOL
6:16.65
11 Goodson, Bennett [125]
JCAV
6:19.22
12 Rahman, Carter [373]
JEDI
6:22.57
13 Springstead, Dominic [331]
JCOW
6:25.21
14 Salgadoporfirio, Jose [456]
JGLE
6:32.52
15 Callicoat, Landon [423]
JGLE
6:35.02
16 Webb, Tucker [252]
JCOL
6:42.98
17 Bartholomew, Henry [363]
JEDI
6:44.43
18 Kebert, Andrew [370]
JEDI
6:54.47
19 Dean, Aiden [494]
JLIN
6:55.92
20 Terronez, Brady [461]
JGLE
6:59.53
21 Nofsinger, Owen [540]
JPRY
7:03.61
Event 41 GIRLS 7th Grade 4x400m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 Lincoln Christian Mi A
JLIN
4:46.89
2 Collinsville Junior A
JCOL
4:58.08
3 Tahlequah Middle Sch A
JTAH
5:01.19
4 Edison Middle School A
JEDI
5:21.66
5 Pryor Junior High A
JPRY
5:33.35
6 Coweta Junior High A
JCOW
5:37.87
7 Regent Preparatory M A
JREG
5:42.15
8 Glenpool Junior High A
JGLE
5:53.44
Event 43 BOYS 7th Grade 4x400m Relay
NAME
TEAM
TIME
1 Tahlequah Middle Sch A
JTAH
4:22.03
2 Collinsville Junior A
JCOL
4:23.88
3 Coweta Junior High A
JCOW
4:36.98
4 Glenpool Junior High A
JGLE
4:41.52
5 Regent Preparatory M A
JREG
4:43.18
6 Pryor Junior High A
JPRY
4:50.07
Event 45 GIRLS 7th Grade High Jump
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Mckinnie, Tyra [407]
JGLE
04'04.00"
1 Gilbert, Carsyn [578]
JTAH
04'04.00"
3 Townes, Allie [416]
JGLE
04'02.00"
3 Wagnon, Addison [603]
JTAH
04'02.00"
5 Nelson, Anabel [480]
JLIN
04'00.00"
5 Stewart, Maddy [484]
JLIN
04'00.00"
7 Boone, Alison [259]
JCOW
NM
8 Christian, Ralynn [150]
JCOL
NM
9 Hernandez, Marcela [162]
JCOL
NM
10 Thomas, Milee [195]
JCOL
NM
Event 46 GIRLS 7th Grade Pole Vault
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Savage, Jorja [191]
JCOL
06'06.00"
2 Brackett, Mia [146]
JCOL
05'06.00"
2 Bailey, Madison [143]
JCOL
05'06.00"
4 Andrews, Kylin [380]
JGLE
05'00.00"
4 Dean, Emily [155]
JCOL
05'00.00"
4 Christian, Ralynn [150]
JCOL
05'00.00"
7 Shed, Cameron [413]
JGLE
NM
Event 47 GIRLS 7th Grade Long Jump
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Craven, Saniya [388]
JGLE
15'03.50"
2 Clark, Addison [151]
JCOL
13'07.00"
2 Richardson, Abigail [186]
JCOL
13'07.00"
4 Coats, Kynlee [515]
JPRY
12'04.00"
5 Wilson, Haley [605]
JTAH
12'03.50"
6 Espinosa, Audriana [572]
JTAH
11'09.00"
7 Troy, Kailee [291]
JCOW
11'05.00"
8 Townes, Allie [416]
JGLE
10'05.50"
Event 48 GIRLS 7th Grade Discus Throw
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Kiger, Kabry [475]
JLIN
68'09.00"
2 Shenefield, Tegan [483]
JLIN
64'07.00"
3 Enyart, Ellison [157]
JCOL
63'11.00"
4 Appelberg, Anna [141]
JCOL
59'02.00"
5 Wood, Addison [201]
JCOL
56'10.00"
6 Hendricks, Quinn [579]
JTAH
54'07.00"
7 Cudney, Jayana [389]
JGLE
53'05.00"
8 Cotton, Avery [152]
JCOL
53'04.00"
9 Asberry, Kennedy [257]
JCOW
53'01.00"
10 Hughes, Kaila [274]
JCOW
47'07.00"
11 Rogers, Raeghan [188]
JCOL
47'06.00"
12 Sappington, Kelcee [190]
JCOL
46'07.00"
13 Edgington, Taytem [516]
JPRY
43'05.00"
14 Bowler, Jabri [383]
JGLE
42'09.00"
15 Clark, Loren [264]
JCOW
39'08.00"
16 Ford, Ashlyn [574]
JTAH
37'05.00"
17 Keenan, Brooklyn [518]
JPRY
34'02.00"
Event 49 GIRLS 7th Grade Shot Put
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Rogers, Raeghan [188]
JCOL
27'11.00"
2 Shenefield, Tegan [483]
JLIN
25'09.00"
3 Cotton, Avery [152]
JCOL
24'10.00"
4 Appelberg, Anna [141]
JCOL
24'00.00"
4 Kiger, Kabry [475]
JLIN
24'00.00"
6 Wood, Addison [201]
JCOL
23'02.00"
7 Edgington, Taytem [516]
JPRY
22'04.00"
8 Hendricks, Quinn [579]
JTAH
21'06.00"
Event 55 BOYS 7th Grade High Jump
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Cornell, Jaxon [303]
JCOW
05'02.00"
2 Moorman, Skylar [236]
JCOL
05'00.00"
3 Rowland, Bryce [455]
JGLE
04'06.00"
3 Bristol, Jarret [211]
JCOL
04'06.00"
3 Davis, Maverik [217]
JCOL
04'06.00"
3 Winter, Elliott [344]
JCOW
04'06.00"
3 Rush, Talan [245]
JCOL
04'06.00"
8 Ingold, Dylan [316]
JCOW
04'00.00"
8 Terronez, Brady [461]
JGLE
04'00.00"
10 Hicks, Riley [313]
JCOW
NM
Event 56 BOYS 7th Grade Pole Vault
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Mcguire, Landon [447]
JGLE
06'00.00"
1 Gruse, Charles [433]
JGLE
06'00.00"
1 Ragle, Luke [242]
JCOL
06'00.00"
Event 57 BOYS 7th Grade Long Jump
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Rhoten, Kellen [243]
JCOL
15'11.00"
2 Carshall, Xaxton [609]
JTAH
15'09.50"
3 Blau, Johnny [207]
JCOL
14'09.00"
4 Baker, Jamisen [420]
JGLE
13'08.00"
5 Hilario, Joaquin [624]
JTAH
13'03.50"
6 Hamby, Boyd [623]
JTAH
12'09.50"
7 Mccutchen, Mason [537]
JPRY
12'01.00"
8 Jeffery, Johnny [532]
JPRY
11'10.05"
Event 58 BOYS 7th Grade Discus Throw
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Mcdaniel, Cason [503]
JLIN
87'00.00"
2 Overton, Tajh [449]
JGLE
83'10.00"
3 Gray, Spencer [432]
JGLE
82'00.00"
4 Egans, Bosstyn [614]
JTAH
76'04.00"
5 Baker, Jamisen [420]
JGLE
75'07.00"
6 Elix, Carson [495]
JLIN
75'03.00"
7 Stephens, Wyatt [640]
JTAH
69'07.00"
8 Von Holt, Hayden [340]
JCOW
69'04.00"
9 Pryor, Justin [646]
JPRY
68'04.00"
10 Kratzer, Ben [501]
JLIN
68'00.00"
11 Thompson, Lucas [249]
JCOL
65'04.00"
12 Nugent, Mathew [237]
JCOL
61'03.00"
13 Cunningham, Ky [215]
JCOL
60'04.00"
14 Thompson, Jacob [338]
JCOW
59'08.00"
15 Nunes, Gage [238]
JCOL
56'01.00"
16 Montgomery, Levi [539]
JPRY
54'02.00"
17 Reynolds, Wyatt [326]
JCOW
51'00.00"
18 Thompson, Blake [336]
JCOW
50'03.00"
19 Turner, Jesse [250]
JCOL
49'02.00"
20 Vaninski, Conner [251]
JCOL
43'02.00"
20 Walmer, Brody [341]
JCOW
43'02.00"
22 Boomershine, Henry Hank [299]
JCOW
37'09.00"
Event 59 BOYS 7th Grade Shot Put
NAME
GR
TEAM
MARK
1 Von Holt, Hayden [340]
JCOW
33'05.00"
2 Mcdaniel, Cason [503]
JLIN
33'00.00"
3 Montgomery, Levi [539]
JPRY
31'01.00"
4 Thompson, Lucas [249]
JCOL
30'07.00"
5 Overton, Tajh [449]
JGLE
30'00.00"
6 Pryor, Justin [646]
JPRY
28'09.00"
7 Kratzer, Ben [501]
JLIN
27'03.00"
8 Elix, Carson [495]
JLIN
27'02.00"
9 Stephens, Wyatt [640]
JTAH
26'09.00"