Licensed to: The ENDURO Group LLC
2023 3rd Annual MS Cougar Classic
North Rock Creek
03/27/2023 - 03/27/2023
Meet Results
Event 7 GIRLS 8th grade 40m Dash |
1 Jaden Clifton [167] |
|
South Rock Creek - O |
6.27 |
2 Jade Wilkes [172] |
|
South Rock Creek - O |
7.05 |
Event 15 GIRLS 8th grade 1600m Sprint Medley |
1 Grove - ORES (1) A |
Grove - ORES (1) |
5:33.87 |
2 North Rock Creek MS A |
North Rock Creek MS |
5:47.00 |
Event 19 GIRLS 8th grade 100m Hurdles |
1 Lilian Dyer [116] |
|
Grove - ORES (1) |
19.36 |
2 Aubree Shivelhood [126] |
|
Grove - ORES (1) |
20.30 |
Event 23 GIRLS 8th grade 100m Dash |
1 Peyton Lilley [121] |
|
Grove - ORES (1) |
14.39 |
2 Emery Goodin [168] |
|
South Rock Creek - O |
14.61 |
3 Kenzie Hackler [151] |
|
Prague Junior High |
15.09 |
4 Georgie Williams [108] |
|
Bearden - ORES (3) |
15.36 |
5 Hailey Anglin [111] |
|
Grove - ORES (1) |
15.40 |
6 Makenna Rudek [144] |
|
North Rock Creek MS |
15.49 |
7 Isabella ODaniel [170] |
|
South Rock Creek - O |
15.79 |
Event 27 GIRLS 8th grade 4x800m Relay |
1 Prague Junior High A |
Prague Junior High |
14:11.57 |
Event 31 GIRLS 8th grade 300m Hurdles |
1 Aubree Shivelhood [126] |
|
Grove - ORES (1) |
58.00 |
2 Lilian Dyer [116] |
|
Grove - ORES (1) |
59.40 |
Event 35 GIRLS 8th grade 4x200m Relay |
1 Grove - ORES (1) A |
Grove - ORES (1) |
2:06.56 |
2 South Rock Creek - O A |
South Rock Creek - O |
2:09.36 |
3 Prague Junior High A |
Prague Junior High |
2:10.23 |
4 North Rock Creek MS A |
North Rock Creek MS |
2:15.57 |
5 Bearden - ORES (3) A |
Bearden - ORES (3) |
2:16.67 |
Event 39 GIRLS 8th grade 800m Run |
1 Ally Fichtner [118] |
|
Grove - ORES (1) |
2:48.40 |
2 Georgie Williams [108] |
|
Bearden - ORES (3) |
3:13.40 |
Event 43 GIRLS 8th grade 400m Dash |
1 Ally Fichtner [118] |
|
Grove - ORES (1) |
1:08.73 |
2 Lilian Dyer [116] |
|
Grove - ORES (1) |
1:16.62 |
3 Georgie Williams [108] |
|
Bearden - ORES (3) |
1:18.17 |
4 Ryann Anderson [110] |
|
Grove - ORES (1) |
1:18.18 |
5 Ashtyn Pickard [155] |
|
Prague Junior High |
1:22.11 |
6 Makayla Rudek [143] |
|
North Rock Creek MS |
1:23.92 |
7 Olivia Nauman [105] |
|
Bearden - ORES (3) |
1:30.78 |
Event 49 GIRLS 8th grade 200m Dash |
1 Alexis Birney [113] |
|
Grove - ORES (1) |
30.22 |
2 Hailey Anglin [111] |
|
Grove - ORES (1) |
32.44 |
3 Makenna Rudek [144] |
|
North Rock Creek MS |
33.09 |
4 Ryann Anderson [110] |
|
Grove - ORES (1) |
33.34 |
5 Makayla Rudek [143] |
|
North Rock Creek MS |
33.89 |
6 Rhianne Dawley [115] |
|
Grove - ORES (1) |
35.64 |
7 Lucy Shelborne [161] |
|
Prague Junior High |
40.53 |
Event 51 GIRLS 8th grade 1600m Run |
1 Hailey Johnson [152] |
|
Prague Junior High |
6:06.71 |
Event 55 GIRLS 8th grade 4x400m Relay |
1 Grove - ORES (1) A |
Grove - ORES (1) |
4:59.31 |
2 Prague Junior High A |
Prague Junior High |
5:20.69 |
Event 67 GIRLS 8th grade Long Jump |
1 Isabella ODaniel [170] |
|
South Rock Creek - O |
12'07.00" |
2 Rhianne Dawley [115] |
|
Grove - ORES (1) |
11'10.50" |
3 Kynlee Bullard [166] |
|
South Rock Creek - O |
10'08.50" |
4 Lucy Shelborne [161] |
|
Prague Junior High |
10'00.50" |
Event 71 GIRLS 8th grade Discus Throw |
1 Dacie NemecekHaney [139] |
|
North Rock Creek MS |
85'07.00" |
2 Robyn Click [114] |
|
Grove - ORES (1) |
82'03.00" |
3 Madysyn Davis [134] |
|
North Rock Creek MS |
66'08.00" |
4 Ashtyn Pickard [155] |
|
Prague Junior High |
55'09.00" |
5 Taylor Bailey [112] |
|
Grove - ORES (1) |
54'08.00" |
6 Addie Proffer [124] |
|
Grove - ORES (1) |
51'01.00" |
7 Jade Wilkes [172] |
|
South Rock Creek - O |
49'03.00" |
8 Melanie Vasquez [163] |
|
Prague Junior High |
44'03.00" |
Event 75 GIRLS 8th grade Shot Put |
1 Dacie NemecekHaney [139] |
|
North Rock Creek MS |
26'03.00" |
2 Taylor Bailey [112] |
|
Grove - ORES (1) |
24'05.00" |
3 Adisyn Little [138] |
|
North Rock Creek MS |
24'04.00" |
4 Jaden Clifton [167] |
|
South Rock Creek - O |
24'01.00" |
5 Jade Wilkes [172] |
|
South Rock Creek - O |
23'06.00" |
6 Robyn Click [114] |
|
Grove - ORES (1) |
21'02.50" |
7 Melanie Vasquez [163] |
|
Prague Junior High |
20'09.00" |
8 Addie Proffer [124] |
|
Grove - ORES (1) |
17'02.50" |
Event 4 BOYS 8th grade 2400m Run |
1 Aiden Thomas [239] |
|
Prague Junior High |
8:43.55 |
Event 8 BOYS 8th grade 40m Dash |
2 Eli Prestegard [216] |
|
North Rock Creek MS |
5.81 |
3 Spencer Kersey [248] |
|
South Rock Creek - O |
5.87 |
4 Bryce Sherrill [217] |
|
North Rock Creek MS |
5.99 |
5 Brayden Bendelow [200] |
|
North Rock Creek MS |
6.14 |
6 Ryland Gober [203] |
|
North Rock Creek MS |
6.19 |
7 Chris Gonzales [204] |
|
North Rock Creek MS |
6.88 |
1 Brodie Grace [205] |
|
North Rock Creek MS |
5.64 |
Event 16 BOYS 8th grade 1600m Sprint Medley |
1 Prague Junior High A |
Prague Junior High |
4:37.12 |
Event 24 BOYS 8th grade 100m Dash |
2 Reid Rollins [196] |
|
Grove - ORES (1) |
14.09 |
3 Spencer Kersey [248] |
|
South Rock Creek - O |
14.21 |
4 Avery Baker [174] |
|
Bearden - ORES (3) |
14.32 |
5 Bryce Sherrill [217] |
|
North Rock Creek MS |
14.47 |
6 Ryland Gober [203] |
|
North Rock Creek MS |
14.96 |
7 Sebastian Carrion [225] |
|
Prague Junior High |
15.22 |
1 Levi Baughman [199] |
|
North Rock Creek MS |
13.31 |
Event 28 BOYS 8th grade 4x800m Relay |
1 North Rock Creek MS A |
North Rock Creek MS |
11:45.42 |
Event 32 BOYS 8th grade 300m Hurdles |
1 Tucker Holsapple [233] |
|
Prague Junior High |
50.29 |
Event 36 BOYS 8th grade 4x200m Relay |
1 Prague Junior High A |
Prague Junior High |
1:49.80 |
2 North Rock Creek MS A |
North Rock Creek MS |
1:50.91 |
Event 40 BOYS 8th grade 800m Run |
5 Branden Holter [190] |
|
Grove - ORES (1) |
2:52.87 |
6 Camden Anderson [173] |
|
Bearden - ORES (3) |
2:59.53 |
4 Aaron Vanzant [241] |
|
Prague Junior High |
2:44.92 |
2 Jax Martin [192] |
|
Grove - ORES (1) |
2:42.85 |
1 Aiden Thomas [239] |
|
Prague Junior High |
2:28.17 |
3 Samuel Newport [234] |
|
Prague Junior High |
2:44.90 |
Event 44 BOYS 8th grade 400m Dash |
6 Camden Anderson [173] |
|
Bearden - ORES (3) |
1:16.64 |
2 Jax Martin [192] |
|
Grove - ORES (1) |
1:09.12 |
3 Gavin Cornelious [227] |
|
Prague Junior High |
1:12.91 |
4 Ryland Gober [203] |
|
North Rock Creek MS |
1:13.58 |
5 Aaron Vanzant [241] |
|
Prague Junior High |
1:14.18 |
1 Jeremiah Trevizo [240] |
|
Prague Junior High |
1:06.82 |
Event 50 BOYS 8th grade 200m Dash |
8 Sebastian Carrion [225] |
|
Prague Junior High |
32.26 |
7 Spencer Kersey [248] |
|
South Rock Creek - O |
31.63 |
6 Karson Young [244] |
|
Prague Junior High |
30.33 |
2 Levi Baughman [199] |
|
North Rock Creek MS |
27.29 |
5 Tripp Leforce [210] |
|
North Rock Creek MS |
29.73 |
4 Steven Lasiter [208] |
|
North Rock Creek MS |
28.94 |
1 Garrett Anderson [223] |
|
Prague Junior High |
26.36 |
3 Jax Martin [192] |
|
Grove - ORES (1) |
28.78 |
Event 52 BOYS 8th grade 1600m Run |
1 Samuel Newport [234] |
|
Prague Junior High |
6:23.27 |
2 Isaac Little [191] |
|
Grove - ORES (1) |
6:50.57 |
3 Branden Holter [190] |
|
Grove - ORES (1) |
7:18.11 |
Event 56 BOYS 8th grade 4x400m Relay |
1 Prague Junior High A |
Prague Junior High |
4:29.40 |
2 North Rock Creek MS A |
North Rock Creek MS |
4:30.54 |
Event 60 BOYS 8th grade High Jump |
6 Gavin Cornelious [227] |
|
Prague Junior High |
4'00.00" |
1 Andrew Overstreet [251] |
|
South Rock Creek - O |
4'10.00" |
1 Spencer Kersey [248] |
|
South Rock Creek - O |
4'10.00" |
5 Tyson Hawkins [206] |
|
North Rock Creek MS |
4'04.00" |
James Galloway [230] |
|
Prague Junior High |
NM |
3 Aidan Amos [222] |
|
Prague Junior High |
4'06.00" |
3 Reid Rollins [196] |
|
Grove - ORES (1) |
4'06.00" |
Event 68 BOYS 8th grade Long Jump |
5 Aidan Amos [222] |
|
Prague Junior High |
13'05.00" |
1 Reid Rollins [196] |
|
Grove - ORES (1) |
15'10.00" |
2 Andrew Overstreet [251] |
|
South Rock Creek - O |
14'11.50" |
3 Steven Lasiter [208] |
|
North Rock Creek MS |
14'05.00" |
4 Spencer Kersey [248] |
|
South Rock Creek - O |
13'08.00" |
7 Eli Prestegard [216] |
|
North Rock Creek MS |
13'00.50" |
8 James Galloway [230] |
|
Prague Junior High |
6'02.00" |
6 Ryland Gober [203] |
|
North Rock Creek MS |
13'02.00" |
Event 72 BOYS 8th grade Discus Throw |
1 Brodie Grace [205] |
|
North Rock Creek MS |
106'10.00" |
9 Brayden Bendelow [200] |
|
North Rock Creek MS |
62'05.00" |
8 Zaeden Stewart [238] |
|
Prague Junior High |
68'07.00" |
7 Tristan Pingry [195] |
|
Grove - ORES (1) |
74'06.00" |
6 Zachary Nowakowski [193] |
|
Grove - ORES (1) |
78'10.00" |
2 Champ Henley [232] |
|
Prague Junior High |
105'02.00" |
3 Rhett Quary [235] |
|
Prague Junior High |
92'10.00" |
4 Chris Gonzales [204] |
|
North Rock Creek MS |
89'09.00" |
5 Jarrett Hayes [231] |
|
Prague Junior High |
85'10.00" |
Event 76 BOYS 8th grade Shot Put |
9 Zaeden Stewart [238] |
|
Prague Junior High |
27'03.00" |
7 Zachary Nowakowski [193] |
|
Grove - ORES (1) |
28'04.00" |
4 Chris Gonzales [204] |
|
North Rock Creek MS |
31'00.00" |
5 Tristan Pingry [195] |
|
Grove - ORES (1) |
30'06.00" |
6 Brayden Bendelow [200] |
|
North Rock Creek MS |
30'00.50" |
1 Maddox Merrell [250] |
|
South Rock Creek - O |
38'01.00" |
2 Champ Henley [232] |
|
Prague Junior High |
36'05.00" |
3 Karson Young [244] |
|
Prague Junior High |
33'03.50" |
8 Jarrett Hayes [231] |
|
Prague Junior High |
28'00.00" |
[Top of Page] [Event List]
Licensed to: The ENDURO Group LLC
2023 3rd Annual MS Cougar
Classic
North Rock Creek
03/27/2023 - 03/27/2023
Meet Results
Event 5
GIRLS 7th grade 40m Dash |
1 Sosi Mitchell [169] |
|
South Rock Creek - O |
6.59 |
Event 13
GIRLS 7th grade 1600m Sprint Medley |
1 Prague Junior High A |
Prague Junior High |
5:33.00 |
2 North Rock Creek MS A |
North Rock Creek MS |
5:48.12 |
Event 17
GIRLS 7th grade 100m Hurdles |
1 Lilliann Rollins [125] |
|
Grove - ORES (1) |
20.35 |
2 Kori Cahoon [147] |
|
Prague Junior High |
20.98 |
3 Jocelyn Ward [164] |
|
Prague Junior High |
21.05 |
4 Destiny Navarath [123] |
|
Grove - ORES (1) |
21.91 |
5 Paislee Danker [133] |
|
North Rock Creek MS |
24.55 |
Event 21
GIRLS 7th grade 100m Dash |
1 Evy Simpson [127] |
|
Grove - ORES (1) |
15.29 |
2 Kinzlee Jones [136] |
|
North Rock Creek MS |
15.82 |
3 Shelby Alderman [130] |
|
North Rock Creek MS |
16.12 |
4 Sosi Mitchell [169] |
|
South Rock Creek - O |
16.19 |
5 Destiny Navarath [123] |
|
Grove - ORES (1) |
16.22 |
6 Madi Rogers [141] |
|
North Rock Creek MS |
16.65 |
7 Paislee Danker [133] |
|
North Rock Creek MS |
16.99 |
8 Aubrey Atkinson [101] |
|
Bearden - ORES (3) |
17.34 |
Event 29
GIRLS 7th grade 300m Hurdles |
1 Kori Cahoon [147] |
|
Prague Junior High |
1:03.99 |
2 Paislee Danker [133] |
|
North Rock Creek MS |
1:14.28 |
Event 33
GIRLS 7th grade 4x200m Relay |
1 Grove - ORES (1) A |
Grove - ORES (1) |
2:15.36 |
2 Prague Junior High A |
Prague Junior High |
2:16.26 |
3 North Rock Creek MS A |
North Rock Creek MS |
2:19.86 |
Event 37
GIRLS 7th grade 800m Run |
1 Hallie Law [137] |
|
North Rock Creek MS |
3:08.89 |
2 Nancy Worland [165] |
|
Prague Junior High |
3:20.15 |
3 Paisley Edwards [117] |
|
Grove - ORES (1) |
3:26.01 |
4 Lily Nunn [154] |
|
Prague Junior High |
3:28.93 |
Event 41
GIRLS 7th grade 400m Dash |
1 Evy Simpson [127] |
|
Grove - ORES (1) |
1:12.23 |
2 Hallie Law [137] |
|
North Rock Creek MS |
1:16.96 |
3 Nancy Worland [165] |
|
Prague Junior High |
1:26.51 |
4 Harper Henry [120] |
|
Grove - ORES (1) |
1:27.07 |
5 Paityn Robinson [159] |
|
Prague Junior High |
1:27.76 |
6 Olivia Ramirez [140] |
|
North Rock Creek MS |
1:31.68 |
7 Jaycie Buoy [146] |
|
Prague Junior High |
1:46.11 |
Event 45
GIRLS 7th grade 1600m Run |
1 Paityn Robinson [159] |
|
Prague Junior High |
8:14.91 |
2 Maggie Johnston [103] |
|
Bearden - ORES (3) |
8:19.85 |
3 Grace Vanzant [162] |
|
Prague Junior High |
9:59.75 |
Event 47
GIRLS 7th grade 200m Dash |
1 Evy Simpson [127] |
|
Grove - ORES (1) |
31.21 |
2 Lydia Wiley [128] |
|
Grove - ORES (1) |
31.98 |
3 Sosi Mitchell [169] |
|
South Rock Creek - O |
33.15 |
4 Destiny Navarath [123] |
|
Grove - ORES (1) |
34.17 |
5 Kinzlee Jones [136] |
|
North Rock Creek MS |
34.53 |
6 Shelby Alderman [130] |
|
North Rock Creek MS |
34.97 |
7 Natalee Ashley [100] |
|
Bearden - ORES (3) |
36.75 |
Event 53
GIRLS 7th grade 4x400m Relay |
1 Prague Junior High A |
Prague Junior High |
5:18.01 |
2 North Rock Creek MS A |
North Rock Creek MS |
5:39.85 |
3 Grove - ORES (1) A |
Grove - ORES (1) |
5:40.66 |
Event 57
GIRLS 7th grade High Jump |
1 Paityn Robinson [159] |
|
Prague Junior High |
3'06.00" |
Jaycie Buoy [146] |
|
Prague Junior High |
NM |
Event 65
GIRLS 7th grade Long Jump |
1 Destiny Navarath [123] |
|
Grove - ORES (1) |
11'04.00" |
2 Maggie Johnston [103] |
|
Bearden - ORES (3) |
10'05.50" |
3 Sosi Mitchell [169] |
|
South Rock Creek - O |
10'01.50" |
4 Jaycie Buoy [146] |
|
Prague Junior High |
7'01.50" |
Event 69
GIRLS 7th grade Discus Throw |
1 Molly Megehee [122] |
|
Grove - ORES (1) |
59'09.00" |
2 Madi Rogers [141] |
|
North Rock Creek MS |
45'09.00" |
3 Gracey Rich [157] |
|
Prague Junior High |
43'01.00" |
4 Jaycie Buoy [146] |
|
Prague Junior High |
34'10.00" |
5 Grace Vanzant [162] |
|
Prague Junior High |
32'04.00" |
Event 73
GIRLS 7th grade Shot Put |
1 Molly Megehee [122] |
|
Grove - ORES (1) |
22'04.00" |
2 Jayci Landers [104] |
|
Bearden - ORES (3) |
20'02.00" |
3 Gracey Rich [157] |
|
Prague Junior High |
19'07.00" |
4 Grace Vanzant [162] |
|
Prague Junior High |
13'07.00" |
Event 2 BOYS
7th grade 2400m Run |
1 Kypton Battershell [183] |
|
Grove - ORES (1) |
9:29.19 |
Event 6 BOYS
7th grade 40m Dash |
1 Cruz Schiltz [237] |
|
Prague Junior High |
5.85 |
2 Max Hilton [247] |
|
South Rock Creek - O |
6.07 |
3 Clayton Sheldon [252] |
|
South Rock Creek - O |
6.44 |
4 Noah Ehtisham [245] |
|
South Rock Creek - O |
6.59 |
Event 14
BOYS 7th grade 1600m Sprint Medley |
1 North Rock Creek MS A |
North Rock Creek MS |
5:06.80 |
2 Grove - ORES (1) A |
Grove - ORES (1) |
5:14.48 |
Event 18
BOYS 7th grade 100m Hurdles |
1 Haygen Eubank [186] |
|
Grove - ORES (1) |
25.07 |
Event 22
BOYS 7th grade 100m Dash |
1 Teagan Brewer [184] |
|
Grove - ORES (1) |
13.32 |
2 Kemari Southern [218] |
|
North Rock Creek MS |
13.67 |
3 Gentry Ward [242] |
|
Prague Junior High |
14.34 |
4 Stryker Williams [181] |
|
Bearden - ORES (3) |
15.86 |
5 Clayton Sheldon [252] |
|
South Rock Creek - O |
16.54 |
6 Grant Fullbright [175] |
|
Bearden - ORES (3) |
17.01 |
7 Wyatt Landers [177] |
|
Bearden - ORES (3) |
19.63 |
Event 26
BOYS 7th grade 4x800m Relay |
1 Grove - ORES (1) A |
Grove - ORES (1) |
12:52.21 |
Event 30
BOYS 7th grade 300m Hurdles |
1 Kason Ford [228] |
|
Prague Junior High |
55.39 |
2 Eli NemecekHaney [215] |
|
North Rock Creek MS |
56.67 |
Event 34
BOYS 7th grade 4x200m Relay |
1 Grove - ORES (1) A |
Grove - ORES (1) |
2:03.21 |
2 South Rock Creek - O A |
South Rock Creek - O |
2:12.19 |
Event 38
BOYS 7th grade 800m Run |
1 Jake Hacker [246] |
|
South Rock Creek - O |
2:48.83 |
4 Cadan Mangan [211] |
|
North Rock Creek MS |
3:29.64 |
2 Kelton Hale [188] |
|
Grove - ORES (1) |
3:00.83 |
3 Michael Tosh [220] |
|
North Rock Creek MS |
3:12.56 |
Event 42
BOYS 7th grade 400m Dash |
1 Gentry Ward [242] |
|
Prague Junior High |
1:08.62 |
2 Maddox Merrell [250] |
|
South Rock Creek - O |
1:15.74 |
3 Cruz Schiltz [237] |
|
Prague Junior High |
1:18.28 |
4 Stryker Williams [181] |
|
Bearden - ORES (3) |
1:21.36 |
5 Michael Tosh [220] |
|
North Rock Creek MS |
1:24.88 |
Event 46
BOYS 7th grade 1600m Run |
1 Kypton Battershell [183] |
|
Grove - ORES (1) |
5:43.54 |
5 Hutch Hembree [189] |
|
Grove - ORES (1) |
7:41.38 |
4 Cadan Mangan [211] |
|
North Rock Creek MS |
7:41.21 |
2 Jake Hacker [246] |
|
South Rock Creek - O |
5:52.53 |
3 Kelton Hale [188] |
|
Grove - ORES (1) |
6:58.85 |
Event 48
BOYS 7th grade 200m Dash |
4 Gentry Ward [242] |
|
Prague Junior High |
30.08 |
8 Grant Fullbright [175] |
|
Bearden - ORES (3) |
36.52 |
7 Maddox Merrell [250] |
|
South Rock Creek - O |
32.97 |
9 Wyatt Landers [177] |
|
Bearden - ORES (3) |
45.96 |
3 Rayden Browning [185] |
|
Grove - ORES (1) |
29.91 |
2 Elisha Pelter [194] |
|
Grove - ORES (1) |
29.70 |
1 Teagan Brewer [184] |
|
Grove - ORES (1) |
28.70 |
6 Cruz Schiltz [237] |
|
Prague Junior High |
31.63 |
5 Kason Ford [228] |
|
Prague Junior High |
30.13 |
Event 54
BOYS 7th grade 4x400m Relay |
1 Grove - ORES (1) A |
Grove - ORES (1) |
4:50.01 |
2 North Rock Creek MS A |
North Rock Creek MS |
5:08.76 |
Event 58
BOYS 7th grade High Jump |
1 Teagan Brewer [184] |
|
Grove - ORES (1) |
4'10.00" |
Jake Hacker [246] |
|
South Rock Creek - O |
NM |
2 Eli NemecekHaney [215] |
|
North Rock Creek MS |
4'08.00" |
3 Elisha Pelter [194] |
|
Grove - ORES (1) |
4'00.00" |
Event 62
BOYS 7th grade Pole Vault |
1 Cooper Bright [201] |
|
North Rock Creek MS |
4'06.00" |
Event 66
BOYS 7th grade Long Jump |
4 Kason Ford [228] |
|
Prague Junior High |
13'05.00" |
8 Cooper Bright [201] |
|
North Rock Creek MS |
10'10.00" |
7 Michael Tosh [220] |
|
North Rock Creek MS |
11'00.50" |
9 Kolson Standley [180] |
|
Bearden - ORES (3) |
10'07.50" |
3 Rayden Browning [185] |
|
Grove - ORES (1) |
13'08.00" |
2 Cruz Schiltz [237] |
|
Prague Junior High |
14'00.00" |
1 Jake Hacker [246] |
|
South Rock Creek - O |
14'06.00" |
6 Haygen Eubank [186] |
|
Grove - ORES (1) |
11'05.00" |
5 Jack Ford [187] |
|
Grove - ORES (1) |
12'10.50" |
Event 70
BOYS 7th grade Discus Throw |
3 Ryan Lee [209] |
|
North Rock Creek MS |
45'04.00" |
4 Bentley Habecker [176] |
|
Bearden - ORES (3) |
43'02.00" |
2 Dylan Smith [179] |
|
Bearden - ORES (3) |
47'04.00" |
1 Cody Dulin [253] |
|
North Rock Creek MS |
65'10.00" |
5 Culley Lowe [178] |
|
Bearden - ORES (3) |
38'00.00" |
Event 74
BOYS 7th grade Shot Put |
7 Bentley Habecker [176] |
|
Bearden - ORES (3) |
16'11.50" |
1 Ryan Lee [209] |
|
North Rock Creek MS |
26'02.00" |
2 Hutch Hembree [189] |
|
Grove - ORES (1) |
23'11.00" |
3 Cody Dulin [253] |
|
North Rock Creek MS |
23'07.50" |
4 Gavin Grant [254] |
|
Grove - ORES (1) |
23'02.50" |
5 Dylan Smith [179] |
|
Bearden - ORES (3) |
20'04.50" |
6 Culley Lowe [178] |
|
Bearden - ORES (3) |
17'04.50" |
[Top of Page] [Event
List]